„Iš savo varpinės“: Ar esame apsaugoti nuo ginkluotų žudikų išpuolių? (video) (5)

Vitalijus Balkus ir Rimas Armaitis | „Iš savo varpinės“ nuotr.

Vitalijus Balkus ir Rimas Armaitis | „Iš savo varpinės“ nuotr.

Ar esame apsaugoti nuo ginkluotų žudikų išpuolių? Ilgametis rinktinės „Aras“ pareigūnas Rimas Armaitis teigia, kad prieš tokius išpuolius policija kone bejėgė. Taip pat šioje „Iš savo varpinės“ laidoje nagrinėjame spalio 17-ą dieną Kerčėje įvykusią tragediją, kurioje žuvo 21 žmogus, o dar per 60 buvo sužeisti. Svečias linkęs abejoti oficialia įvykių versija ir pateikia argumentus, kurie ją paneigia.

Prisiminėme ir Lietuvą sukrėtusį įvykį, kuomet Draučių kaimo gyventojai 1998 m Vasario 16-osis išvakarėse buvo sušaudyti to paties kaimo gyventojo Leonardo Zavistanovičiaus. Ar tai įvyko tik staiga aptemus žudiko protui ar galėjo būti kur kas gilesnės priežastys?

Taip pat šioje „Iš savo varpinės“ laidoje sužinosite ar galima pasigaminti sprogmenį pagal internete skelbiamus receptus ir ar gali ginklą gavęs psichopatas tapti efektyviu žudiku. Be to bandome atsakyti į klausimą ar ginklai piliečių rankose gėris ar blogis.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. Žemyna:

  Pvz., šiandien dieną Vilniuje, Kalvarijų g. peiliu persmeigtas žmogus.

 2. Raima:

  Geros laidos verta ziureti, nes joje emociju =0 na o logikos ir intelekto = 100%

 3. tiek:

  Tiesiog nemanau,kad Aro ex darbuotojui neetiška skleisti tokias pralaimėtojiškas nesamones. Juk visi suprantam ,kad kare yra kaip kare ,tačiau tikėti pergale – būtina .

  • Dronas:

   Aro pareigūnui, būtina blaiviai ir tiksliai vertint situaciją. Ką jis ir daro. Jėgos struktūrų žmogus, negali būt nei optimistu, nei pesimistu, jis turi būt realistu. Su tikėjimais ir kitom nesąmonėm tai neturi nieko bendro. Blaiviai įvertini padėtį, imiesi tinkamų veiksmų, remiantis galimybėm ir turimais duomenim. Būtent tai žmogus ir daro. Kas tamstai nesuprantama? Žmogus tinkamai įvertino padėtį ir pasakė kaip yra. Viskas čia gerai.

 4. Žemyna:

  Svarbu, ir kuo ginkluotas. Pvz., arsenu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: