Šeimos atostogoms svečioje šalyje apmokėti – banko finansavimas (0)

bigbank.lt nuotr.

bigbank.lt nuotr.

Atvėsus orams, daugelis šeimų ima planuoti atostogas svečioje šalyje. Pastebima tendencija, jog rudens bei žiemos sezonais keliaujama į šiltus kraštus, todėl populiaresnės tampa poilsinės kelionės. Jeigu keliaujama kartu su šeimos nariais, tokios atostogas priverčia plačiai atverti piniginę, kadangi reikia įsigyti ne tik lėktuvų bilietus, užsakyti apgyvendinimo paslaugas, bet ir turėti pinigų ekskursijoms, kavinėms ar norimiems įsigyti suvenyrams.

Keliauti, be jokios abejonės, galima ne tik savarankiškai, bet ir įsigyjant jau paruoštą kelionės paketą. Jeigu norima pailsėti užsienio šalyje su šeimos ar draugų kompanija, turimų santaupų gali nepakakti. Tokiu atveju sprendimu gali tapti paskola, finansuojanti visas su kelione susijusias išlaidas. Teigiamu paraiškos atveju, paskola galima apmokėti tiek savarankiškai įsigyjamas, tiek kelionių agentūros siūlomas keliones. Daugiau informacijos apie paskolas, jų sąlygas bei reikalavimus paraiškų teikėjams pateikiama tinklapyje bigbank.lt.

Jeigu dairomasi kelionės į šilto klimato šalį, nuo lapkričio rekomenduojama vykti į Tailandą, kadangi iki pat vasario mėnesio čia lietaus tikimybė yra nedidelė, o šalies gyventojus bei svečius lepina saulė. Tailando sostinėje Bankoke yra įvairių turistus pritraukiančių objektų kaip Budos šventyklos, parkai, prabangūs rūmai, turgus, o mėgstantiems linksmintis, puikia vieta tampa netoli sostinės senamiesčio esantis turistinio rajono centras, kuriame naktį skamba muzika, o poilsiautojai linksminasi bei ragauja nacionalinius šalies patiekalus. Norintiems dar egzotiškesnio poilsio, galimu pasirinkti maršrutu tampa Indija, į kurią patariama keliauti nuo spalio mėnesio, kadangi šiuo sezonu šalyje karštis neturėtų varginti, priešingai, nei čia keliaujant, pavyzdžiui, birželio mėnesį. Minėtu laikotarpiu Indijoje oro temperatūra dienos metu dažnai siekia net 45 laipsnių karštį, todėl tokiu oru pažinti šalį tampa nemenku iššūkiu. Indija garsėja nepaprasto grožio šventyklomis, įstabiu kultūros paveldu, nacionaliniu parku, kuriame gyvena net ir labai retos gyvūnų rūšys. Šalies sostinė Delis – tai siauros gatvelės, kuriomis galite išvysti vaikščiojančias karves, Prezidento rūmai, Lotoso šventykla, prekybos centrai bei kiti lankytini objektai.

Jungtiniai Arabų Emyratai – dar viena keliaujančių rudenį mėgstama kryptis, kurios krantus skalauja jūra, o saulė lepina visus čia atvykstančius. Jeigu vasaros metu oro temperatūra čia gali šoktelti iki 36 laipsnių karščio, rudens laikotarpiu lepina ypač maloni 25 – 30 laipsnių šiluma, todėl Emyratuose vyraujantis oras puikiai tinka maudymuisi dienos metu, o vakarui – pažinti jo vietoves. Prabanga garsėjantis Dubajus, kuriame pastatytas aukščiausias pasaulio pastatas, didžiausi pasaulyje prekybos centrai, įspūdingo dydžio bei grožio šokantys fontanai, dangoraižiai ir savita šalies kultūra nepalieka abejingų. Norintiems pabėgti nuo civilizacijos siūlomos ekskursijos į dykumą ar Abu Dabio miesto šventyklą.

Dar viena kryptis, rekomenduojama tiek aktyvaus, tiek pasyvaus poilsio mėgėjams – šiaurinės Afrikos dalyje esančios valstybės. Malonia šiluma, tačiau ne alinančiu karščiu minėtu laikotarpiu pasižymintys Egiptas, Marokas rudens laikotarpiu sulaukia nemažo turistų srauto, o šiose šalyse puikiai pailsėti gali tiek pasyvaus, tiek aktyvaus poilsio siekiantys poilsiautojai. Įvairios turistinės vietovės, jūra, nardymo paslaugos, Sacharos dykuma, plaukimas banglentėmis – visa tai ir dar daugiau galima pamatyti bei išbandyti viešint Afrikos šalyse. Dera paminėti, jog siekiant gauti banko finansavimą kelionės išlaidoms apmokėti, specialistai rekomenduoja pirmiausia preliminariai paskaičiuoti, kiek gali kainuoti išvyka į užsienio šalį, atsižvelgiant į jos trukmę, norimas išbandyti pramogas ir kitus aspektus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: