V. Sinica. Prisidengdama kova prieš smurtautojus valstybė ėmėsi ardyti mylinčių tėvų šeimas (video) (13)

pixabay.org nuotr.

Vaikystė | pixabay.org nuotr.

Žiūrint galima apsiverkti. Sadistinio normalių šeimų terorizavimo norvegiško barnevernet pavyzdžiu praktikos visu gražumu skleidžiasi ir Lietuvoje. Kaune abu vaikai iš normalios (socialios, išlaikančios, mylinčios, ne alkoholikų ir t.t.) šeimos atimti tuo pagrindu, kad kažkokie pavlikai morozovai pamatė mamą pliaukštelint per ranką vaikui, kuris neatsišaukdamas į kvietimą bėgo į gatvę (ar į dviračių tako posūkį, ne esmė).

Žinoma, niekas nesako, kad gerai vaikams pliaukšėti, tai nėra pavyzdinis auklėjimas.

Bet tik fanatikai gali sakyti, kad dėl to verta atimti vaikus. Mažiausiai dėl penkių priežasčių, būtina kuo skubiau gelbėti Lietuvą nuo tokių fanatikų siautėjimo.

1) vaikui visada didžiausia trauma yra būti atskirtam nuo mylimų ir mylinčių tėvų. Tai didžiausia trauma ir tėvams, nors fanatikams, tėvų jausmai ir nerūpi. Tokie atėmimai vaikams kenkia labiau nei pliukštelėjimai per ranką ar per striukę.

2) fanatikams siekiant išnaikinti „visas smurto formas“ viskas buvo suniveliuota. Tai absurdiškiausias rezultatas. Nebėra aiškios skirties tarp tėvų, kurie iš tiesų muša vaikus ir sukuria Matuko istorijas ir tėvų, kurie pasidavę silpnumui ir emocijai kartais pliaušteli, stipriai timpteli už rankos, duoda sprigtą ar dar ką nors panašaus. Tarp šių atvejų yra praraja – praraja tarp mylinčių tėvų ir smurtautojų. Prisidengdama kova prieš smurtautojus valstybė ėmėsi ardyti mylinčių tėvų šeimas.

3) valstybė nežino geriau už tėvus ir neturi teisės kištis į normalių tėvų auklėjimą. Visais laikais žmonės mokėjo auginti vaikus be valstybės priežiūros. Staiga nebemoka. Tarnybų babcės ateina ir aiškina, kad auginti reikia taip ar taip, tarsi žinotų geriau už tėvus. Jos nežino ir negali žinoti.

[Šiame video kalbanti Vaikų teisių apsaugos specialistė sako] (įterpta redakcijos), kad vaikai pagrįstai atimti, nes užfiksuoti pliaukštelėjimai. Šitas žmogus ne tik neturi širdies. Jis ir analitinio proto neturi, nes normas taiko kaip bezdžionė – aklai ir neatsižvelgdamas į jokias sudėtingo gyvenimo aplinkybes. Jos akyse pliaukštelėjusi mama ir Matuką sudaužę tėvai yra tas pats. Tokių tarnautojų daugybė – jie kas mėnesį atima šimtus vaikų. Ir mes tą pasyviai stebim ir leidžiam.

4) būtinai atsiras sakančių, kad dėl gero tikslo, kad tėvai visai nebesmurtautų prieš vaikus, kad suprastų, kad negalima kelti nei balso, nei rankos, kažkam teks pakentėti, bet tikslas vertas aukos. Tai patys baisiausi žmonės. Saugokitės jų. Jie pasiruošę dėl savo utopinio tėvų išauklėjimo paaukoti tiek konkrečių klykiančių vaikų, kurie bus atskirti nuo savo verkiančių tėvų, kiek reikės jų svajonei išpildyti. Tikrovė jiems nerūpi, jiems rūpi jų sapnas.

5) nors nesu emocingas, turiu užtektinai empatijos suvokti, kad absoliuti dauguma žmonių pasaulyje yra emocinės būtybės, pasiduodančios pykčiui, aistrai, baimei, panikai ir taip toliau. Neįmanoma ir nereikalinga, kad tėvai su vaikais elgtųsi kaip metodiški robotai, visada atitinkantys tėvystės vadovėlį, niekada nesuklystantys. Pliaukštėlėjimai, balso pakėlimas ir bjaurūs žodžiais, išsprūstantys iš kantrybės išvestiems tėvams, nėra pavyzdinės tėvystės pavyzdys ir geriau, kad jų būtų kuo mažiau. Bet niekada, būtent niekada, negalima su tokiais normalių tėvų normaliais paslydimais kovoti atiminėjant iš tėvų vaikus. Šeimų ardymas yra nusikaltimas, o ne geras darbas.

Init TV reportažas apie įvykį:

 

INIT TV ŽINIOSKauniečių recidyvistų šeima sulaukė palankaus vaiko teisių apsaugos tarnybos sprendimo – tėvų sunkiai sužalotą kūdikį galima grąžinti šeimai. Tuo tarpu iš mylinčios, negirtaujančios, teigiamai apibūdinamos šeimos, tarnyba atėmė abu vaikus. Užteko praeivio skambučio ir informacijos- moteris muša berniuką

Posted by INIT TV on 2018 m. Spalis 18 d., Ketvirtadienis

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Ukrainos balsas, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

13 komentarų

 1. Bartas:

  Prieš keletą metų teko kalbėtis su ūkininku , iš “pakaunės”. Labai nuoširdžiai ir atvirai pasipasakojo apie savo sėkmes ir nesėkmes. Apie savo vaikus, kas kuo užsiima ir rišant prie temos apie panašius įvykius . Duktė, ūkininko, dirbo vaikų teisių apsaugoje (pabėgo iš Lietuvos). Tai gerai , pritardamas, nieko gero atsakė . Pragyventi sunku . Na parduoda vaiką , kitą užsieniečiams, bet retai , dar dalintis reikėdavo…..

 2. Tvankstas:

  Vaikų teisės yra paidofilų teisės nebaudžiamai mėgautis išniekinant iš šeimų atimtus vaikus, našlaičius.
  Vaikų teisių rašytojų tarpe pagrindinį vaidmenį vaidino paidofilai.
  Vaikai tvirkinimams reikalingi patenkinti turtingų ir įtakingų žmonių, įskaitant karališkas šeimas, poreikiams.
  Matome, kad paidofilai uždengia bet kokią nusikalstamą veiklą, vykdo ‘tyrimus’ parinkti prokurorai, tyrėjai, netgi paidofilai.

 3. Saulius:

  Pagrindinis Barneverneto psichiatrijos ekspertas, nuolat rekomenduodavęs atėmimą iš tėvų, pasirodė beesantis prievartaujamų mažamečių vaikų kančių vaizdeliais besimėgavęs ..pedofilas!

  Tėvai, iš kurių pagal to iškrypėlio ekspertavimus buvo atimti vaikai, reikalauja sugrąžinti juos į šeimas. Ir Barnevernetas po truputį aižėja – keli vaikai jau namuose.

 4. Aha:

  Uztat musiskes Sakaliene ir Ziobiene kadrili soka is laimes….

 5. Tadas S.:

  Dzyvų dzyvai, tie patys veikėjai kurie dar neseniai aiškino kaip šaunu yra vaiką paaimti iš mamos ir duoti seneliams auginti (už garsiosios tvoros), dabar jau aiškina viską priešingai, kaip gerai vaikui šeimoje. Neišpasakytas lankstumas.

 6. Mano nuomone:

  Negali šalį valdyt bevaikės panelės, didžiausia nelaimė, kad vaikai tąsomi kaip šunyčiai. Ar čia ne vaikų teisių asabų terorizmas vaikų atžvilgiu???

 7. Viskas paprasta ir aišku:

  Prekyba žmonėmis nuo neatmenamų laikų buvo vienas pelningiausių biznių. Šiuo metu vaikučiai turi ypatingą paklausą, juk net PSO bando pedofiliją įteisinti. Tai ko stebėtis, kad skandinavų kolonija Lietuva tapo vaikų eksporto lydere.

 8. Skalvis:

  Nesunaikinęs Šeimos – nesunaikinsi Tautos ….

 9. Dronas:

  Tas pats, komunistinis puolimas prieš žmones, kuriant homosovietikus. Jau nekalbant apie tai, kad toks dalykas, yra verslas, LABAI PELNINGAS VERSLAS. Juk narkomanų, alkoholikų, protiškai ir fiziškai sužaloti vaikai, mažai kam rūpi. Yra paklausa sveikiem, iš gerų šeimų. Tai jau organizuotas nusikalstamumas. Už tokius dalykus turi būt skiriamos labai sunkios bausmės. Su įkalinimais nuo 10 metų, turto konfiskavimais ir plačiais asmenų su tai susijusių viešinimais.

 10. Almita:

  siulau tanautoja Daiva Porutiene, apzmeizusia motina girtumu- nuteisti. Moteris izuliai meluojanti i kamera ir smeizianti vaiku motina- turi buti uzdaryta. nieko nera baisiau uz tokius “specialistus”. man cia panasu i lietuviu zmoniu i Sibira tremima, kur visi zmones buvo “liaudies “priesai. Sitos repesijos yra dabar nukreiptos pries vaikus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: