„Kelionių kompasas“: Astrologinės kelionės (video) (1)

Daiva Markauskienė ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

Daiva Markauskienė ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

Pašnekovas: astrologė Daiva Markauskienė.

Astrologija – gr. „žvaigždžių mokslas“ yra dangaus kūnų stebėjimas bei ieškojimu sąsajų tarp makro ir mikro sistemų – dangaus kūnų bei žmogaus, jo artimosios aplinkos. O astronomija, tirianti tik fizinę, materialiąją, dangaus kūnų apraišką, yra tik astrologijos dalis. Daugelyje senųjų civilizacijų astrologijos tekstai yra šventraščių dalis.

Ko reikia astrologijai? Noro, žinių, meilės ir išminties, plataus požiūrio ir nedogmatiško mąstymo, žinoma, patirties ir praktikos. Bet visų pirma – Mokytojo, kuris tai pažadintų. D. Markauskienė teigia, kad kiekvienas žmogus, prieš vykdamas į kelionę, turėtu pasidomėti savo ir to krašto horoskopu, tai gali lemti kelionės sėkmę.

Laidą veda kelionių žurnalistas Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

  1. III-jo ir IV-jo Žemės ašies judėjimų atradėjas R. ZUBINAS:

    Astronomija ir astrologija?! Pradžioje mūsų protėviai pažino žvaigždžių ir įvairių dangaus kūnų judėjimą! Taip gimė Astronomija. Vėliau, po ilgo laiko, protėviai ši mokslą patobulino, ir net panaudojo, komerciniams tikslams.
    Kaip regiu, mūsų laikais, “patobulėjo” pastaroji pusė?! Net ir Alkas į laidą pakvietė astrologijos (burtininkų), bet ne ASTRONOMIJOS – GEOFIZIKOS, atstovą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *