Seime bus pristatyta V. Morkūnienės fotografijų paroda „Paberžės giedantys daiktai“ (0)

Tėvas Stanislovas | youtube.com nuotr.

Tėvas Stanislovas | youtube.com nuotr.

Rugsėjo 25 d., antradienį, 14 val. Seimo II rūmų parodų galerijoje bus pristatyta Vitos Morkūnienės fotografijų paroda „Paberžės giedantys daiktai“, skirta Tėvo Stanislovo 100-osioms gimimo metinėms. Ją atvers parodos iniciatorius Seimo narys Darius Kaminskas, žodį tars parodos autorė, operos solistas Liudas Mikalauskas pristatys koncertinę programą, skirtą Tėvui Stanislovui.

Žurnalistė ir rašytoja V. Morkūnienė su Tėvu Stanislovu bendravo paskutinius keliolika jo gyvenimo metų Dotnuvoje ir Paberžėje. Bendravimo Dotnuvoje laikas sustabdytas jos knygoje „Pokalbiai Tėvo Stanislovo celėje“. Ši paroda – bendravimo Paberžėje atšvaitai.

V. Morkūnienė gimė ir mokėsi Kėdainiuose. Studijavo žurnalistiką Vilniaus universitete. Lietuvos nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos narė. Įvairių žurnalistinių kūrybos konkursų laureatė. Antano Macijausko premijos, skiriamos už tautinės savimonės, valstybinės kalbos ir nacionalinės kultūros puoselėjimą, laureatė. Kelių publicistikos ir eseistikos knygų autorė.

„Tėvo Stanislovo gyvenime ir aplinkoje daiktai buvo ypatinga sfera. Daiktai gyveno šalia jo, su juo, buvo jo ištikimiausi bičiuliai ir palydovai. Žmogaus balso jie neturi, bet turi kitokią galią – pristabdyti laiko tėkmę, praverti istorijos gelmes, gaivinti ir maitinti atmintį“, – sako parodos autorė V. Morkūnienė.

Fotografijų parodą „Paberžės giedantys daiktai“ Seimo II rūmų parodų galerijoje lankytojai gali apžiūrėti iki spalio 1 d. kasdien 8–17 val. Įėjimas laisvas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: