V. Vižinis. II dalis. Ironiškoji apie Gitaną (video) (10)

Įtakingiausieji Nausėdos gerbėjai | LRT „Dienos tema“ stop kadras

Įtakingiausieji G. Nausėdos gerbėjai | LRT „Dienos tema“ stop kadras

Pamilusiems Gitaną Nausėdą už jo protą, inteligenciją, gražų balsą turiu prašymą. Nevarkit su tekstu. Kam jums jaudintis, turint tokius geležinius argumentus. Juolab čia nebus jokių demaskavimų. Gitanas, duok die jam sveikatos, nieko nepavogė, neprimušė, nepaliko su vaiku. Tikriausiai.

O mėgėjams „pasiknebinėti“ mielai kviečiu žvilgsniu leistis žemyn.

Anksčiau, mielas skaitytojau, mes aptarėme, o tu neprieštaravai, kad Gitanas – kandidatūra, kurią galime apibrėžti kaip dvasią. Paslaptingų reitingų vizualizuotą šmėklą.

Viešosios erdvės valdytojai Lietuvos žmones reitingais tol įtikinėjo „Lietuvos žmonės be proto myli Gitaną“, kol Gitanas pagaliau nustojo spyriotis ir atsakė tuo pačiu. Kandidatuos.

Viešų ryšių pagalba sukonstruotas meilės ratas užsidarė. Ir politologų „O kodėl Lietuvos žmonės taip myli Gitaną ?“ komentarų nebus. Akivaizdu – nėra apie ką kalbėti.

O kalbėti reikia. Juk negalėjo gerbiamas Gitanas atsikelti vieną rytą, šveisti pagalvę į kampą ir tarstelti sau: nusibodo tas bankas, intrigos, būsiu prezidentu. Spontaniško sprendimo tapti prezidentu nebūna… na gal pas Aušrą. Pas ją dažnai taip.

Taigi, ką mes apie Gitaną žinome?

O žinome, ir tai jokia prielaida, kad visus sąmoningus ir labai ilgus savo tarnystės banke metus jis dalyvavo pinigų dalybose. Dar jas komentavo. Viskas. Tūlas galėtų man prikišti – o kaip dalyvavimas politikoje, Gitano pastangos V. Adamkui išrinkti? Numoju ranka – ne politika, administratoriaus darbas. Skirstyti. Prezidentas Valdas laikėsi tvirtai – turėsi Gitaną, turėsi pinigus. Kas kitas, jei ne Gitanas žinojo iš kur jų paimti ir kam paduoti.

Todėl tvirtinu – Nausėda „prie pinigo…“ Jei kas abejoja ar Gitanas tikrai bankininkas, o ne koks suvargęs Šilėnas Mačiulis, tokiam yra tūlo Tomo Čyvo kriterijus (tūlas nėra pavardė): koks tu bankininkas, jei iš savo namo balkono negali nusispjauti į ežerą? Pranešu – Nausėda gali. Vilniuje. DRAUSTINYJE prie Vilnelės. Apie asmeninį gyvenimą dar galime sužinoti veidaknygėje. Teigiu – turi du katinus. Patykojęs kur ir vieną jų pardavęs nusipirkčiau dvigubai geresnį automobilį, nei dabar važinėju.

Tai kokio velnio šis žmogus, užuot ramiai sėdėjęs staiga metasi į politinę kovą. Ir dar kokią. Juk garantuotai keiks save – pradėjo eiti keliu, kuriame jam būtinai paplėšys marškinius, sulaužys tą blizgantį parkerį, o gali ir paspardyti, pašiurpusios žmonos akivaizdoje. Ir juk niekada nebuvęs politikoje. Anei žalio supratimo. Čia kreipiuosi tiesiai į Gitaną – o juk galėjai pradžiai nors į Seimą. Kas trukdė? Puikumėlis – išsirink, dalyvauk apkalbose, regzk intrigas, kopk. Semkis patyrimo. Galėjai ir nuo profsąjunginės veiklos pradėti, klientų aptarnavimo organizacijos pirmininku. Nors pilstyti maltiečių sriubą ar rūpintis paklydusiais šuniukais. Galų gale chore galėjai padainuot kokiam. Tai ne. Iškart į Daukanto aikštę.

Kodėl Gitaną netikėtai ištiko pagalbos Lietuvai priepuolis? Kas jį stumia iš sotaus gyvenimo patalo ir verčia aukotis dėl mūsų, dėl Lietuvos…

Taip, ko gero emocingai parašiau. Žmogaus gaila. Todėl toliau be emocijų.

Matote veidaknygėje nuotrauką? Ačiū Vladimirui Laučiui. Už Dėmesio temą ir veidus fone. Tai ne mano montažas. Laidos kūrėjų. Ir jie čia. Visi. Įsižiūrėkite. Tai šie žmonės sugalvojo mums PREZIDENTĄ ir laidoje atėjo pareikšti.
Taip primityviai?

O kodėl nustebote? Gitanas milžiniškos naudos ratuose besisukančių verslininkų žmogus. Pinigai – verslo kraujas. JIE negali vienas be kito – Avulis, Dargis, Mockus, Rakauskas… galite vardinti ir daugiau. Tai Gitano žmonės, kuriems Korporacijų interesai aukščiau visko.

Įtakingiausieji Nausėdos gerbėjai | LRT „Dienos tema“ stop kadras

Įtakingiausieji Nausėdos gerbėjai | LRT „Dienos tema“ stop kadras

Kodėl kelia savo ir neparėmė politiko??

Todėl. Pasimokė. Politikai nenuspėjami, santykiai su partijomis tapo pavojingais. Visai kas kita – turėti politiniame lauke savo figūrą. Centrinę.

Ir štai pasigirsta Nausėdos karo šūkis veidaknygėje gruodžio 31 d. – „Su Naujaisiais 2018-aisiais, mieli facebookiečiai! Pavarysim šaunaus Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio jubiliejaus metais? 🙂 🙂 🙂 Pavarysim!“. Riksmas toks – skaitant ausis užgula. O tuo ar nustebsite?

2018 Sausio 22 d. Tomas Dapkus anonsuodamas laidą savo veidaknygės paskyroj užrašo – „Ekonomistas Gitanas Nausėda „Savaitės panoramoje“ apie infliaciją, emigraciją, santykius su Amerika bei Rusija ir kokių savybių reikia Lietuvos Prezidentui.“

Nausėdai!! Kokių savybių reikia Lietuvos prezidentui!!! Tomas Dapkus!!!

Neabejoju, pirmiausia MG Baltic korporacijoje buvo sukonstruotas liftas švystelti Gitaną į prezidentines aukštumas. Ir nors vėliau VSD su valstiečiais draugiškai liftą apardo, grupė draugų ištaria – „niekas nesikeičia“, Gitaną paskelbę įtakingiausiu versle draugiškai suguža pas V. Laučių į laidą palaikyti savo pretendento.

Nebeteigiu, jog Gitanas – MG Baltic kandidatūra. Teigiu – GITANAS – stambaus verslo politinio plano dalis, siekiant išlaikyti susiformavusių verslo korporacijų galias.

Tai galingu poveikiu pasižyminti interesų grupė. Ir iki šiol visuomenė neįrodė galinti jai pasipriešinti. Šiais prezidento rinkimais vėl bus testas žmonėms. Ar verslas, disponuojantis pagrindiniais įtakos įrankiais – pinigais ir valdoma žiniasklaida sugebės „įpiršti“ savo žmogų, dar pamatysime.

Tačiau jau dabar galima stebėti daug įdomybių, kaip vyksta šis procesas, vis dažniau ir dažniau skaitant ir žiūrint Nausėdą.

Ekonomistas Gitanas Nausėda „Savaitės panoramoje“ apie infliaciją, emigraciją, santykius su Amerika bei Rusija ir kokių savybių reikia Lietuvos Prezidentui.

Posted by Tomas Dapkus on 2018 m. Sausis 21 d., Sekmadienis

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. T0mas J.:

  G,Nausėda yra iš BANKO ir jo rinkimų štabo vadovė Algė Budrytė – taip pat. Ji dirbo tame pačiame SEBe vyriausiąja analitike.
  2016 spalį užregistruota UAB „International Fintech“ iš Lietuvos banko gavo elektroninių pinigų įstaigos licenciją, kuri suteikia galimybę teikti elektroninės piniginės bei elektroninių pinigų paslaugas. Algė Budrytė tuomet tapo šio UABo laikinąja vadove, vėliau buvo įvardijama generaline direktore. Iki šių metų liepos šioje bendrovėje buvo tik 2 darbuotojai. Šiuo metu – 3.
  Įdomu tai, kad „International Fintech“ savininkai – Izraelio verslininkai Eyal Nachum ir Tamir Zoltovski. Jie 2016 m. Lietuvoje įkūrė ir antrą kompaniją – „Moneta International“. Abi įmonės registruotos tuo pačiu adresu – Vilniuje, Jogailos g.4. Jai vadovauti ėmėsi taip pat Algė Budrytė, dabartinė Nausėdos rinkimų štabo vadovė.
  Taip kad.. Nausėdai už nugaros – ne tik skandinavų bankai, ne tik skandinavams priklausanti Lietuvos žiniasklaida.
  Už Nausėdos – ir žydų valstybė IZRAELIS.

 2. epilogas:

  Viskas taip ir yra. 2017 m. LNK (MG Baltic) pagrindinė laida su Rūta per Kūčias. Visa Lietuva žiūri. LR Prezidentė iš pradžių, po to to Gitanas, pasakoja apie šeimą. Verkia prieš kameras. Čia viskas dar prieš laiškų skandalą.

 3. Skalvis:

  Na, jei keletą metų nebuvo jokios abejonės, kad Gitanui sostas garantuotas, pastaruoju metu karūna ėmė krypuoti: skandinavų bankus ėmė stumdyti lenkai. Ukrainoje konflikas akivaizdus, o Lietuva lenkams pati lenda į šiltą vietą. Ar sugebės Gitanas Lietuvą raikyti visiem po lygiai: Amerikai, Lenkijai, Skandinavijai ?

 4. Gintaras Raulinaitis:

  … ir todėlei tinkamiausioji kandidatūra – gerbiamas filosofas ARVYDAS JUOZAITIS

  • ištrins neištrins atsiliepimą (pagrįstą aiškiai, dokumentaliai ir nei velnio nesuprantamai kokio velnio tas nei gerbiamas, nei filosofas, gal net ne Juozaitis …po pavardų ir po velnių prisidirbo 2018-06-03), bet atsargiau su šiuo net ne mulkiu, o visišku visišku m u l k i n t o j u (ties niekšiškumo riba, – ar net už jos, – jei yra tokia
   sąvoka – Garbė), ir tuo net nevėkšliškosios tarškalės “skaičiuolės’ kaip Maldeikienė ar Šimonytė visus
   tūkstančius kartų aukščiau… Bėda bėda ant lietuvos tokie zombiai trys (bet iš čia išvardytų – MANO Žinia,
   šitasis – tai zombių zombis) …trimnk netrynęs, bet ką BE PROTO 2018-06-03 pridirbo – neištrins juk.
   Gėda (žiauri, NKVD-istinių metodų, AMB-istinio paveldo pasekos išraiška, – pridirbta jo, ir netsiplaus; ne!)

   • T0mas J.:

    Giedriau, tu negirtas?
    Kas ten nutiko 2018.06.03 ?

    • Na gerai, nors nieko čia gero,
     – Juozaičių berniokėlis net į paminėjimą Seime pabijojo atvykt,
     kaip Sąjūdžio (kadais) žiniasklaidos ašis, malūnininkas, tema:
     „Vizualinė Sąjūdžio istorija: pamatyti…”
     vaišvila, Zingeris, net landsbergis nepabijojo, o arvydėlis, deja
     – priverstas tūnot, ir užsičiaupt, mat birželio 3 d. taip apdirbo
     (apsidirbo), kad net kokių 40 metų atsiplaut nepakaks.
     “Malūnininku” iš pat pradžių, jau net neaišku kam ŽINIAS malęs,
     kad a.a. Brazausko aplinkai tai jau matėm, o ką”…pamatyti nematomą”
     tai kas žino.

     Tai ir bijos Juozaitis dabar (bent 4 dešimtmečius).

 5. Dronas:

  Yra toks politinis triukas. Pirma įkeliamas kandidatas, kuris nepopuliarus. Bet liaupsinamas, giriamas ir reklamuojamas. Jis tikrai nelaimės, jo ne ta paskirtis. Jo paskirtis žmones privers skubiai ieškot kitos alternatyvos, kad tik nebalsuot už šitą išreklamuotą tipą. Tada, netikėtai, kaip fokusininko iš skrybėlės, ištraukiamas TIKRAS kandidatas, tas kurio išrinkimo ir buvo siekiama. Žmonės, kad nebalsuot už pirmą, balsuos už antrą “mažesnę” blogybę. Tokius būdu, poste sėdi tas kuris ir norėta buvo pasodint. Mūsų atveju atveju, tai greičiausiai šimonytė. Gitanas ir ingrida, vieno rankos tampomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: