Rugsėjo 20 d. vyks sveikatingumo organizacijų spaudos konferencija (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Rugsėjo 20 d. 19 val. Vilniuje restorane „Batoras“ (Srovės g. 21) psichoterapeutas Marius Gabrilavičius (M. G. Maksimalietis) surengs spaudos konferenciją „Naujasis Maksimalistas skirtą visuomenės sveikatinimui, blaiviam gyvenimo būdui platinti.

„Mūsų konferencijos tikslas yra parodyti visuomenei, kad jau yra labai daug žmonių, pasirinkusių gyventi blaiviai, sveikai, o tai reiškia ir visapusiškai sėkmingai. Blaivybę bei sveikatingumą diegiančios organizacijos pristatys visuomenei savo esamus ir planuojamus projektus, kur ir kaip galima smagiai leisti laiką be alkoholio, kitų svaiginančių medžiagų. Renginyje dalyvaus blaivybės diegėjai, sveiko gyvenimo būdo propaguotojai“, – rašoma spaudos konferencijos rengėjų išplatintame pranešime.

Įvadinį žodį tars šios konferencijos pirmininkas Saulius Bagdonas, bei šio susibūrimo rengėjas, Všį „Maksimalistinės psichoterapijos draugijos” Direktorius, Maksimalistų klubo įkūrėjas, psichoterapeutas, priklausomybių išformavimo specialistas Marius Gabrilavičius Maksimalietis.

Spaudos konferencijoje dalyvaus:  Dainius Kepenis  („Sveikuolių sąjunga“, Seimo narys), Juozas Dapšauskas (sveikatingumo metų iniciatorius, „Už blaivią Lietuvą“ iniciatyvinės grupės koordinatorius), Simonas Dailidė  („Sveikuolių sąjungos“ prezidentas, „Blaivios pramogos“ vadovas, „Varom švenčių rengėjas), Arminas Mockevičius  (akcijos „Noriu namų be dūmų” vadovas),  Ignas Bakėjus  („Mano Divyris“(„My hero“) bendruomenės vadovas), Mindaugas Vidugiris  („Ramybės meistrai“ („Masters of calm“) bendruomenės vadovas), Dalia Skunčikienė  („Blaivybės Akademijos” vadovė), Kęstutis Kaupas  (mąstytojas, pasakotojas, improvizacinės muzikos kūrėjas ir meditacinių garso sesijų studijos „Debesų Pieva“ vadovas), Donatas Kantakevičius (motyvacijos treneris, lektorius, „Vyrų klubo“ įkūrėjas), bei Sveikatos apsaugos ministerijos ir Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovai.

Konferencijos svečiai pristatys savo atstovaujamas sveikatingumą diegiančias įstaigas, vykdomas ir numatomas veiklas, renginius bei įvairius užsiėmimus žmonėms pasirinkusiems blaivų, sveiką bei kūrybingą gyvenimo būdą. Norime parodyti, kad žmonės jau ne tik taip gyvena, bet ir buriasi į bendruomenes, prasmingai, naudingai, smagiai leidžia laiką, sportuoja, pramogauja, mielai kviečia bei priima naujus narius.

Konferencija atvira visiems susidomėjusiems. Bus galimybė užduoti rūpimus klausimus, o po renginio asmeniškai pakalbinti renginio vadovus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: