Donaldo Trampo valdymo užkulisius praskleidęs R. Kesleris atvyks į Lietuvą (0)

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Spalio 1 dieną, Martyno Mažvydo bibliotekoje, įvyks visuomenei atvira jo naujausios knygos pavadinimo diskusija: „Trampo Baltųjų rūmų viduje: keičiant žaidimo taisykles “ (Inside the Trump White House: Changing the Rules of the Game“).

Vienas geriausiai žinomų JAV Baltųjų rūmų ir specialiųjų tarnybų užkulisių specialistų, rašytojas ir ilgametis galingiausios pasaulio valstybės vadovo Donaldo Trampo (Donald Trump) draugas Ronaldas Kesleris (Ronald Kessler) lankysis Lietuvoje.Ne vieną dešimtmetį Trampų šeimą pažįstantis žurnalistas sugebėjo prakalbinti daugelį Baltuosiuose rūmuose dirbančių ar neseniai dirbusių žmonių ir atskleisti netikėtų įžvalgų.

Viena jų – Melania Tramp įtaka JAV prezidento administracijos priimamiems sprendimams. Nors iš Slovėnijos kilusi Melania atrodo atsiribojusi nuo vyro veiklos, R. Kesleris pašnekovai – buvęs ir esami aukšti Baltųjų rūmų pareigūnai – teigia, kad ji dalyvauja daugelyje svarbių posėdžių ir nevengia taikliai prieštarauti vyrui bei argumentuotai įtikinti jį pakeisti savo nuomonę.

Vieną žinomiausių Vašingtono užkulisių žinovų, vadinamąjį insider į Lietuvą šių metų pradžioje pakvietęs Kauno technologijų universiteto Europos instituto direktorius, ambasadorius Vygaudas Ušackas tikisi, kad susitikimas su R. Kesleriu leis geriau pažinti ir mūsų svarbiausios sąjungininkės – JAV prezidentą Donaldą Trampą ir jo neretai visą pasaulį pribloškiančių sprendimų motyvus.

„Ronaldas Kesleris, su kuriuo asmeniškai susipažinau prieš gerą dešimtmetį ne tik pažįsta Baltuosiuose rūmuose sprendimus priimančius žmones, bet ir geba juos prakalbinti. Neabejoju, kad diskutuojant turėsime progą geriau suprasti ir JAV prezidento mąstymą, jo priimamų sprendimų priežastis. R. Kesleris nesiekia „demaskuoti“ D. Trampo – jo manymu, išankstiniai vertinimai dažnai yra klaidingi, o šiandieninį JAV prezidentą jis lygina su Ronaldu Reiganu, kurio daugelis irgi nemėgo, bet jis sugebėjo sugriauti Sovietų Sąjungą“, – sakė KTU Europos instituto vadovas, ambasadorius V. Ušackas.

Visuomenei atvira diskusija, susitikimas su Ronaldu Kesleriu įvyks spalio 1 dieną, Martyno Mažvydo bibliotekoje. Diskusiją moderuos žurnalistas Audrius Matonis. Diskusija vyks anglų kalba.

R. Kesleris daugelį metų dirbo žurnalistu tokiuose leidiniuose kaip „The Wall Street Journal“ ir „Washington Post“, o vėliau tapo rašytoju. Jo darbų sąraše – daugiau nei 20 knygų apie JAV politikos užkulisius, CŽV ir FTB veiklą, turtingiausius ir įtakingiausius JAV asmenis.

Šiemet pasirodžiusi naujausia R. Keslerio knyga „Trampo Baltųjų rūmų viduje: keičiant žaidimo taisykles“ pirmąjį šiemet buvo viena svarbiausių JAV žiniasklaidos temų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: