Svarbiausi darbai, kuriuos turite atlikti, planuodami vestuves (3)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Sprendimas kurti naują šeimą ir kelti vestuves yra vienas iš svarbiausių žingsnių kiekvienos mylinčios poros gyvenime. Rengiant vestuves visuomet siekiama, kad šventė būtų įsimintina, graži, jauki ir ypatinga. Pateikiame kelis patarimus, kurie padės tinkamai jai pasiruošti ir viską suorganizuoti be streso.

Vestuvių data ir biudžetas

Du svarbiausi dalykai kuriuos turite nuspręsti pradėdami organizacinius darbus – vestuvių data ir biudžetas. Tik išsirinkę norimą vestuvių datą galite pradėti ieškoti tinkamos vietos, tartis su fotografais, vedėjais, muzikantai ir kitais paslaugų tiekėjais. Kuo anksčiau nustatysite datą, tuo didesnė tikimybė, kad rasite geriausiai jūsų poreikius atitinkančius variantus.

Biudžeto nustatymas ir aptarimas taip pat labai svarbus, nors ir neromantiškas, procesas. Įvertinkite, kiek lėšų galite skirti šventei. Pagal tai planuokite, kokią vietą rinktis, kiek svečių kviesti, kokį fotografą ar kitas paslaugas teikiančius asmenis samdytis. Nuo vestuvių biudžeto taip pat priklauso ir tai, kiek darbų turėsite atlikti patys, o kuriuos galėsite patikėti profesionalams. Jeigu galite sau leisti, pasisamdykite profesionalius vestuvių planuotojus. Tuomet nereikės rūpintis organizaciniais darbais ir galėsite mėgautis savo švente.

Nuspręskite, kokios šventės norite

Pradėdami organizuoti vestuves leiskite sau pasvajoti. Būtinai aptarkite su partneriu, kokios šventės norite. Tai turi būti dviejų žmonių sprendimas ir vizijos turi sutapti. Jeigu vienas nori kuklios šventės artimųjų rate, o kitam labiau patiktų prašmatni puota dvare, ieškokite kompromiso, kuris tenkintų abu.

Nutarkite, kokia bus vestuvių tematika, kaip papuošite savo šventę, kokias pramogas rengsite ir kokios vietos ieškosite. Nepamirškite, kad jus riboja pinigai, todėl apgalvokite visus variantus, ir rinkitės tinkamiausią jums abiem. Pagalvokite, kokiais šventės akcentais galite nustebinti savo svečius. Profesionalias pirotechnikos paslaugas teikianti kompanija saliutas.lt pastebi, kad įspūdingi vidurnakčio fejerverkai visuomet sužavi tiek jaunuosius, tiek vestuvių svečius.

Įspūdį kuria detalės

Vestuvių dekoracijos yra būtinos, norint sukurti nepamirštamą šventę. Išsirinkę vietą ir aptarę vestuvių tematiką galite tartis su dekoratoriais ir floristais dėl patalpų ir stalų papuošimo, dovanėlių svečiams ir kitų mielų smulkmenų, kurios vestuves paverčia įspūdingu reginiu.

Nepamirškite, kad maistas turi būti ne tik skanus, bet gražus. Gražiai paserviruoti patiekalai sukuria prabangos ir harmonijos įspūdį, todėl jūsų svečiai liks sužavėti, jeigu patikėsite maisto ruošimą profesionaliems maisto tiekėjams. Saldus stalas ir vestuvių tortas šiuolaikinėse vestuvėse tampa labai svarbiu akcentu. Išmoningai ir estetiškai patiekti desertai gali tapti ne tik stalo, bet ir visos patalpos puošmena.

Vestuvių žiedai – svarbus simbolis

Apie apsisprendimą kurti naują šeimą jauniesiems visą gyvenimą primena nešiojami vestuviniai žiedai. Juvelyrikos salonas premiere.lt atkreipia dėmesį, kad renkantis vestuvinius žiedus svarbu ne tik įvertinti biudžetą. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip ir iš kokių medžiagų žiedai pagaminti, taip pat koks yra žiedų stilius ir ar jis atitinka tą stilių, kurį įprastai nešiojate. Rankų darbo žiedai paprastai yra kokybiškesni ir patvaresni už masinės gamybos produkciją, svarbiausia pasirinkti kokybiškus metalus ir įsiklausyti į juvelyrų rekomendacijas.

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus įvertinkite jų praktiškumą. Jeigu planuojate, kaip įprasta, žiedus nešioti kiekvieną dieną, jie turi būti ne tik patrauklūs ir patvarūs, bet ir patogūs. Netinkamo dydžio žiedo negalėsite nešioti nuolat, jį reikės taisyti, todėl rinkitės atidžiai ir neskubėdami, pajauskite, kurie žiedai jums tinkamiausi.

Vestuvinė suknelė – laisvė nuotakos vaizduotei

Renkantis vestuvinę suknelę galite leisti sau pasvajoti ir išsirinkti rūbą, kurio visą gyvenimą norėjote. Nepaisant to, nereikėtų pamiršti, kad suknelė turi ne tik patikti bet ir tikti. Labai daug nutolus nuo savo stiliaus su suknele galite jaustis nepatogiai, todėl būtinai pasimatuokite ne vieną, o kelis variantus. Apsilankykite skirtinguose salonuose, pabendraukite su stilistais.

Nepamirškite, kad suknelė, makiažas, šukuosena ir kiti akcentai turi kurti vieningą stilių, todėl būtinai užsisakykite bandomąją šukuoseną ir makiažą. Įvertinkite, ar jie dera prie suknelės, ar atrodote harmoningai ir ar sau patinkate. Jeigu ne, kažkurį iš stiliaus elementų keiskite tol, kol būsite savimi patenkinta. Taip užsitikrinsite, kad per vestuves jausitės pati gražiausia ir nuostabiausia.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: