V. Vasiliauskas. Viešame TS-LKD partijos pirmininko laiške įsivėlė logikos klaida (10)

Gabrielius Landsbergis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Gabrielius Landsbergis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Tik šiandien prisiverčiau perskaityti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS- LKD) partijos pirmininko Gabrieliaus Labdsbergio laišką, nes labai ilgas, blankaus stiliaus, nė vienos naujesnės ar bent įdomesnės minties. Kaip ir įprasta Lietuvos politikų tekstams. Be to – LAIŠKAS NE MAN.

Tačiau atsiliepti į LAIŠKĄ NE MAN privertė jo logikos klaida: G.Landsbergis tvirtina, kad TS-LKD yra Sąjūdžio misijos tęsėja, kitaip tariant, Sąjūdis priklauso vienai partijai.

Pirmiausia – Sąjūdis buvo nepartinis, suvienijantis įvairiausių pažiūrų žmones, taip pat partinius ir nepartinius. Antra, galima pamanyti, kad visi sąjūdiečiai tapo konservatoriais. Bet kur tuomet dėti Romualdą Ozolą, Aloyzą Sakalą, Bronių Genzelį, Zigmą Vaišvilą ir kitus Sąjūdžio vėliavnešius?

Ypač šventvagiškai skamba konservatorių lyderio pretenzija į Sąjūdžio misiją LAIŠKE NE MAN giriantis prisidėjus prie urėdijų reformos. Vienas iš Sąjūdžio šviesulių, šią vasarą mus palikęs, pirmasis nepriklausomybę atgavusios Lietuvos Miškų ministras profesorius Vaidotas Antanaitis, atkūręs smetoninės Lietuvos pasididžiavimą – urėdijas, jų sunaikinimą laikė Sąjūdžio ir Lietuvos išdavyste, todėl inicijavo „Sąjūdį už Lietuvos miškus“.

Ar ne tokia pati Sąjūdžio ir Lietuvos išdavystė buvo konservatorių su liberalais palaidota Meilės Lukšienės tautinės mokyklos idėja, ant kurios kapo paskutinį akmenį užritino liūdnai pagarsėję mokinių krepšeliai?

Man atrodo, Sąjūdžio misiją šiandien tęsia tokie sąjūdiečiai kaip Vytautas Radžvilas, Arvydas Juozaitis, kurie liko ištikimi savo ir mūsų visų jaunystės – Sąjūdžio – idealams.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. Taip:

  Apgailėtina ir tai,kad TS-KD partija,ypač jos vadovybė,žiauriai suliberalėjo ir tapo liberalmarksistinė.Deja.Ši partija išdavė Sąjūdžio vertybes ir politinius tikslus.Reikia užjausti eilinius partijos narius,kad šiai politinei jėgai vadovavo ir vadovauja A.Kubilius bei Gabrielius Landsbergis.

 2. LosAngeles:

  trumpai-drutai. tiesiai besarmaciui i … veida

 3. Prašalietis:

  V. Vasiliauskas. Viešame TS-LKD partijos pirmininko laiške įsivėlė logikos klaida …. V.Vasiliauskas šiandiena bando pagyventi ir pasamprotauti 1989-1990 metų sąjūdinio laikotarpio tarybiniu supratimu. Šiandiena V.Lansbergis ir jo “tėvynės sąjungos,krikščionių,demokratų,konservatorių ir t.t.”partija”įrodė”,kad V.Lansbergis “parnešė Lietuvai ir tautai laisvę ir sugriovė TSRS”. V.Lansbergio anūkėlis teisėtai paveldėjo senelio partiją,kuri yra tas pat 1989 metų sąjūdis gorbačiovui ir perestroijkai remti, tik pakeitęs pavadinimą.Ir sąjūdžio misiją Lansbergių Gabrieliukas perėmė iš senelio V.Lansbergio teisėtai… Reikia baigti nesusipratėliams sapnuoti apie G.Lansbergio”loginę klaidą”. G.Lansbergis žino,kad viskas vyksta be loginių ir kitokių klaidų,be dūmų ir dulkių….

  • Pritariu:

   Originalus sarkazmas. Sveikinu.

  • Aistis Krivaitis:

   Landsbergio “loginė klaida” – ar vagies su savuoju susikurtu klanu siekis praturtėti: pamiršote, kur dingo Norvegų Sąjūdžiui dovanotas milijonas, Amerikos lietuvių – daugiausiai dipukų dovanoti šimtai tūkstančių dolerių NE LANDSBERGIUI, o tautos laisvinimuisi, Valstybės atkūrimui? O kiek afiorų landsbergių klanas pridarė su Lito sunaikinimu ir Švedijos bei kitokių bankų – Lietuvos ekonomikos melžėjų, Independents – dujomis, Mažeikių naftos gamyklos pardavimu ir daugelio kitų labai reikalingų ir vertingų Lietuvai išpardavimu…Lietuvos Žvejybos ir Transportinio laivynų sunaikinimu, išpardavinėjimu? Kur tik buvo Tautos sukurtos Vertybės- visas sunaikimo ir pasisavino, pasigrobė tie lietuvių tautos NIEKADĖJAI – TĖVYNIEČIAI. 1200 sunaikintų gamyklų, visas žemės ūkis su maisto pramone ,- tai Tėvyniečių antitautinės ir antivalstybinės veiklos rezultatai. O milijonas jaunų ir gabių lietuvių pasitraukimas iš labiausiai pasaulyje VERGOVIŠKOS ŠALELĖS, – kodėl tai negriaužia sąžinės Landsbergių klanui. Ir dar Gabrielius su savo sėbrais bando vaidinti valstybės ir tautos “gelbėtojus”. Gėda ir tike.

 4. Eugenija:

  Juozaitis?! Tęsia? Su “istorine klaida”? Juokaujat!

 5. Žmogus:

  Nesuprantu, ką čia sapalioja “Prašalietis”

  • Prašalietis:

   Nieko nuostabaus”tautinis bičiuli”,kad nesupranti. Šiandieniniame lansberginiame durnių laive nemaža dalis jo keleivių dvasiškai gyvena V.Lansbergio ir Brazausko sukurtame”paraleliniame tautiniame pasaulyje”,kuris turi mažai ką bendro su praeities ir šiandienos realiu pasauliu. Todėl ir nesupranti iš kokio”dangaus”nukrito KGB-istinis sąjūdis Gorbačiovui ir perestroijkai remti, kaip jis “augo ir vystėsi į atgimimo sąjūdį, tėvynės sąjungą,krikščionis demokratus,konservatorius”ir t.t.

  • Dronas:

   Žmogus už rublį dirba, galėtai ir užjaust. Tik nugaros nepamiršk jam apspjaut, kaip sakant į sveikatą. 🙂

 6. Aistis Krivaitis:

  Dėkui Vasiliauskui, puikiai atskleidusiam landbergiečių norą vaidinti svarbiausius Lietuvos Valstybės atkūrime, Sąjūdžio pradinėje veikloje, kaip senojo “monarcho” norą pasikelti ligi prezidentinės kėdės… Kokie jie šlykštūs – tie garbėtroškos ir Lietuvos Valstybės ir Tautos naikintojai: pirma patys per 27 metus viską sugrioivė ir sunaikino, o dabar , kaltindami norinčius nors pamažu atkurti padorumą Valstybėje, gerinti Tautos gyvenimą, visokiausiais būdais trukdo, vaidindami nuskriaustuosius. Juos reikia kuo greičiau vyti iš Seimo, mažinant Seimo narių skaičių ligi 71.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: