Signatarai: Ką Lietuva nori pasakyti Popiežiui su KGB korta? (tiesioginė transliacija) (6)

Ar Seimas atleis iš pareigų LGGRTC vadovę T. B. Burauskaitę? | Alkas.lt koliažas

Alkas.lt koliažas

Rugsėjo 5 d. 12.30 val. Seime bus surengta Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Bronislovo Genzelio, Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Ką Lietuva nori pasakyti Popiežiui su KGB korta?“

Š.m. rugsėjo 22-23 dienomis Lietuvoje lankysis Popiežius Pranciškus. Ta proga signatarai B. Genzelis, A. Butkevičius ir Z. Vaišvila Lietuvos valdžios klausia, ko siekiama a.a. kardinolą Vincentą Sladkevičių be įrodymų skelbiant buvus slaptu KGB agentu? Kodėl Popiežius Pranciškus pasitinkamas šiuo akibrokštu Romos Katalikų Bažnyčiai?

Iš svetainės www.kgbveikla.lt Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) šmeižtas apie mirusiuosius kardinolą Vincnetą Sladkevičių ir tarpžinybinės liustracijos komisijos išteisintus Donatą Banionį ir Saulių Sondeckį vis dar nepašalinamas.

Rugsėjo 5 d. pranešėjų prašymu šį klausimą svarstys Seimo, kuriam atskaitingas LGGRTC, valdyba.

Pranešėjai spaudos konferencijoje komentuos šiuos įvykius ir tolimesnius savo veiksmus. Tai yra ne tik Lietuvos savigarbos, bet ir teisingumo vykdymo Lietuvoje klausimas.

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją ir užduokite klausimus internetu ČIA (nuoroda veiks vykstant spaudos konferencijai):

Kategorijos: Lietuvoje, Lietuvos kelias, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. T0mas J.:

  Niekas Sondeckio su Banioniu neišteisins mano akyse – jie dešimtmečiais priklausė nusikalstamai okupanto organizacijai TSKP.
  Siekime, kad TSKP Lietuvoje būtų įstatymu pripažinta nusikalstama otganizacija.

 2. Vytis:

  Ar jus zinote kaip Sondeckis pasitikdavo Sajudzio zmones platinancius ivairius kvietimus, atsisaukimus?

 3. Tvankstas:

  Pagal šiandieninę popiežiaus vykdomą katalikybės išdavystę ir Europos islamizaciją, kai Italijos vyskupo žodžiai paversti bažnyčias mečetėmis yra priimami tyla kaip pritarimu, tai bet koks katalikų dvasininko apšmeižimas yra tik dabartinės popiežiaus veiklos tikslas – suardyti katalikų Bažnyčią.

 4. Tvankstas:

  Neabejotina, kad popiežius būdamas Lietuvoje pasiūlys priimti begales socialinių parazitų iš Afrikos ir Azijos. Galėtų savajame Vatikane apgyvendinti kokį tūkstantį porą, tai tuoj vienuolės pastotų, bent pusė, kurios vaisingos, o kunigai paiderastai neatsidžiaugtų malonumų gausa.
  Viskas Vatikane būtų tiuninguota pagal Afrikos ar Azijos miesto/kaimo lygį, ant kiekvieno kampo pardavinėtų kvaišalus pagal pirkėjų pageidavimus – įsivaizduokime Šv. Petro aikštę pamaldų metu ir prekeivius, įkyriai siūlančius kaifą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *