E. Makronas siūlo kurti nuo JAV nepriklausomą Europos saugumo aljansą, įtraukiant ir Rusiją (video) (22)

emanuelis-makronas-almasdarnews-comRugpjūčio 27 d. Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmanuel Macron) pažėrė kritikos JAV tarptautinio saugumo politikai ir pareiškė, kad užtikrinant Europos žemyno saugumą, JAV įtakos dalis Europai turi būti mažesnė.

„Europa nebegali kliautis Jungtinėmis Valstijomis saugumo srityje. Būtent mes turime užtikrinti Europos saugumą ir suverenitetą“, – sakė E. Makronas Prancūzijos ambasadoriams skirtoje kalboje apie naujus Prancūzijos diplomatijos tikslus. Jis taip pat teigė, kad „artimiausiais mėnesiais“ šiuo klausimus bus pateikti konkretesni siūlymai.

Pasak E. Makrono, į diskusijas dėl bendradarbiavimo saugumo klausimais turi būti įtrauktos ne vien Europos šalys, bet ir Rusija.

„Norėčiau, kad atliktumėme išsamų tyrimą dėl mūsų saugumo su visais Europos partneriais, įskaitant Rusiją“, – rėžė E. Makronas neapibrėžtai pridurdamas, kad  Rusijos įtraukimas priklausytų nuo padarytos pažangos karinių veiksmų tarp valdžios ir Rusijos remiamų seperatistų rytų Ukrainoje klausime.

 „Mums būtina imtis naujų iniciatyvų, kurti naujus aljansus“, – aiškino Prancūzijos prezidentas. Pasak jo Prancūzija siekia saugios Europos, „net sustiprėjus ekstremizmui ir atbudus nacionalizmui“.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

22 komentarai

 1. Antanas:

  Jo, jo, būtinai reikia įtraukti Rusiją, o KGB papulkininkį Putiną paskirti Europos Jungtinių Karinių Pajėgų vyriausiuoju vadu!!! 🤣 Kad vedė savo mokytoją, kuri tinka jam į motinas, tai čia – katino baikos, bet šitas jo pasiūlymas (?!)… Tai tas pats kaip vilką paskirti saugoti avidę…

 2. !!!:

  Visai pakvaišo bachūras…kažin ką jo mamytė galvoja.

 3. o ko tikimės...:

  Toks sprendimas labai “patiks” Lietuvos politikams. Gal pagaliau mūsiškiai pradės gyventi ir galvoti savo galvom, o ne užpakaliais ir suprasti, kad atėjus dienai X būsime išduoti tos pačios Vokietijos, Prancūzijos ar Briuselio.
  O mes ir toliau nestiprinkime savo valstybės, o ją naikinkime, išvarydami iš jos jaunąją kartą. Kartokime iki užkimimo, kad reikia vis stipriau į Europą integruotis, europeizuotis, nes jie mus apgins.
  Tai nevykėlių politika. Juokiamės iš vengrų, lenkų ir kitų, kurie stiprina savo tautas, nebijo žodžio – patriotizmas ir patriotinis auklėjimas

 4. Aha:

  Per visa istorija prancuzai vaidindavo pizduku vaidmeni. Sis pasapaliojimas tik dar karta tai patvirtina….

 5. nuomonė:

  Putleris net sapnuose nematė tokio idioto 😀

 6. EJ:

  Jeigu Makronas nori vienytis su Rusija, kad “uztikrinti Europos sauguma ir suvereniteta”,- tai nuo ko jis ruosiasi gintis? Cia Makronas perspjove visus europiecius. Negi Makronas bijo kinieciu, o gal turku ir kitu musulmonu?

 7. Tvankstas:

  Nėra nieko aršiau kaip koviniai paiderastai ar katinai kastratai.

 8. Europai prancuzo giljotina:

  E.Makronas prisilaiko atskiru kariniu daliniu periodinio dislokavimo Europos valstybese idejos.Kartu su Kremliumi gins Makronas Lietuva nuo JAV…Tai ruoskimes Makrono ir Putino kariu dislokavimo Lietuvoje..Putinas dave Makronui zodi – “esu vegetaras,tikrai saugosiu Europa”..

 9. Žemyna:

  Mon amour Emanueli,
  aš UŽ – su sąlyga, kad apsikeisime su FR teritorijomis. Na, kad pačiam ir prancūzams su mieluoju Vladimiru būtų patogiau bendrauti.
  Galėsite kad ir kasdien matytis, bendrauti. Ne tik judu, bet ir jųdviejų tautos galėsite kartu reikšti „pagarbą Rusijos ISTORIJAI”. O jis gal patį bei prancūzus taip pamils, kad sykį nebeišeis, akimirkai pasisvečiuot užėjęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: