Šiaulių ugniagesiai skynė laurus tarptautinėse varžybose (0)

Siauliai.lt nuotr.

Siauliai.lt nuotr.

Rupjūčio 24 d. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino tarptautinėse varžybose Lenkijoje ir Vokietijoje triumfavusius Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnus. Komandinėse ir asmeninėse rungtyse solidžius apdovanojimus pelnė net 4 šiauliečiai.

Šiaulių miesto meras už puikius pasiekimus, Lietuvos ir Šiaulių vardo garsinimą įteikė padėkas keturiems Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams. Torunėje (Lenkija) vykusiose  stipriausio ir ištvermingiausio ugniagesio rungtyse nugalėtojų sąraše atsidūrė ne tik vyrai. Mišrių duetų kategorijoje 3 vietą pelnė Regina Bartkutė. Puikius rezultatus pademonstravo ir Laimonas Kivilius, o Andrius Ašmontas ir Rolandas Orda tapo net keleto rungčių nugalėtojais ir prizininkais. Pastarieji ugniagesiai taip pat vyko ir į Mozelyje (Vokietija) vykusį  FCC (Firefighter combat challenge-stipriausio ugniagesio rungtis) Europos čempionatą, kur taip pat ne kartą lipo ant nugalėtojų pakylos.

„Labai džiaugiuosi sporto žmonėmis, nesvarbu kokį darbą jie dirba. Jūsų tarnyba yra tikrai nelengva, o dar turite rasti laiko ir nuolatinėms treniruotėms. Gerbiu jūsų pastangas ir tikiu, kad pergalės tokiose rimtose varžybose jums patiems suteikia daug laimingų akimirkų ir papildomo gyvenimo džiaugsmo“,  – sveikindamas ugniagesius sakė Šiaulių meras.

Tarptautinių varžybų prizininkams taip pat įteikti kvietimai į Šiaulių miesto gimtadienio šventės metu vyksiantį padėkos vakarą.

Susitikime dalyvavęs Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Kęstutis Bautronis pažadėjo, kad puikių rezultatų siekiantiems ugniagesiams bus sudarytos dar geresnės treniruočių sąlygos.

Siauliai.lt nuotr.

Siauliai.lt nuotr.

Birželio 21-23 dienomis Torunėje (Lenkija) vykusiose vienose didžiausių ugniagesių varžybose dalyvavo 200 dalyvių iš 15 šalių. Lietuvai atstovavo 15 sportininkų, keturi iš jų – šiauliečiai. Dalyviai rungėsi FCC (firefighter combat challenge-stipriausio ugniagesio rungtis) ir TFA (toughest firefighter alive-ištvermingiausias ugniagesys iš visų) rungtyse.

Andrius Ašmontas – komandinė įskaita – 1 vieta (sumuojami trys geriausi komandos narių asmeniniai laikai (FCC rungtis)); mišrūs duetai – 3 vieta (FCC rungtis); komandinė estafetė 1 vieta (susideda iš 5 narių (FCC rungtis)).

Rolandas Orda – 1 vieta asmeninėje įskaitoje (virš 45 metų) (FCC rungtis); duetų (virš 40 metų) – 1 vieta (FCC rungtis); 1 vieta asmeninėje įskaitoje (virš 45 metų) (TFA rungtis), 3 vieta komandos kategorijoje (TFA rungtis).

Regina Bartkutė – mišrūs duetai – 3 vieta (FCC rungtis).

Laimonas Kivilius – duetų (virš 40 metų) 3 vieta (FCC rungtis).

Birželio 29 – liepos 2 dienomis Mozelyje (Vokietija) vyko FCC (firefighter combat challenge-stipriausio ugniagesio rungtis) Europos čempionatas. Jame dalyvavo Lietuvos komanda iš 6 ugniagesių, tarp kurių buvo du šiauliečiai ir Akmenės atstovas.

Andrius Ašmontas – komandinė įskaita – 1 vieta (sumuojami trys geriausi komandos narių asmeniniai laikai);  komandinė estafetė  – 1 vieta, pagerintas Europos rekordas, asmeninėje įskaitoje – 6 vieta.

Rolandas Orda – 3 vieta (virš 45 metų) asmeninėje įskaitoje atrankos varžybose, 4 vieta (virš 45 metų) asmeninėje įskaitoje.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: