VIN kodo patikra: kodėl verta ją atlikti? (0)

Pixabay.com nuotr.

Pixabay.com nuotr.

Kiekviena transporto priemonė neatsiejama nuo VIN kodo, dar vadinamo tiesiog kėbulo numeriu, o priežasčių, kodėl verta atlikti jo patikrą, tikrai netrūksta. Pateikiame septynias priežastis kodėl prieš įsigyjant naudotą automobilį, yra naudinga atlikti VIN patikrą.

Sužinosite išsamią pagrindinę informaciją apie transporto priemonę

Spręsdami klausimą, kurią transporto priemonę įsigyti, žmonės neretai remiasi tokiais kriterijais, kaip kėbulo tipas, automobilio markė, spalva ir t.t. Tačiau kur kas svarbesnį vaidmenį vaidina tokie kriterijai, kaip automobilio eksploatavimo ypatumai (kokioje šalyje buvo eksploatuojamas, ar turėjo draudiminių įvykių ir kita). Visi šie duomenys sudaro pagrindinę informaciją apie automobilį. Šie duomenys yra ypač svarbūs vertinant kurią transporto priemonę pasirinkti. Norite surasti visą svarbiausią informaciją apie jus dominantį automobilį vienoje vietoje? Ją surasite ataskaitoje, kuri bus pateikta, atlikus VIN kodo patikrą.

Galite išvysti nuotraukas, susijusias su konkrečia transporto priemone

Ne paslaptis, kad kartais vaizdas gali pasakyti kur kas daugiau negu tekstinė informacija. Labai tikėtina, kad jus dominanti transporto priemonė taip pat bus užfiksuota nuotraukose, kurios taps papildomu informacijos šaltiniu.

Sužinosite, ar transporto priemonė buvo daužta

Suprantama, vienas svarbiausių klausimų, kurį nori išsiaiškinti kiekvienas potencialus pirkėjas, tai sužinoti, ar dominanti transporto priemonę, kada nors buvo patekusi į avariją, buvo perdažoma ar kitaip remontuota. Profesionalai tokius dalykus mato „plika akimi“, o visi kiti tai sužinoti gali atlikus VIN kodo patikrą. Jei transporto priemonei buvo patekusi į draudiminį įvykį, tai jūs sužinosite, kokioje šalyje buvo užfiksuota žala ir kokie buvo apytiksliai remonto kaštai.

Informacija apie tai, kokiose šalyse automobilis buvo registruotas ar prižiūrimas

Sužinosite, kurioje šalyje automobilis buvo pagamintas, užregistruotas, prižiūrimas, kur buvo užfiksuota žala. Matysite ar reguliariai buvo atliekama automobilio techninė apžiūra ir kas dar svarbiau, ar automobilis visada ją praeidavo iš pirmo karto. Turėdami visus šiuo duomenis galėsite palyginti juos su su tais, kuriuos pateikia pardavėjas.

Ar transporto priemonė yra vogta?

Žiniasklaidoje vis pasirodo informacija apie apgautus pirkėjus, kurie įsigijo vogtą transporto priemonę. Žmonės praranda visas santaupos, o to juk galima buvo lengvai išvengti. Atliekant VIN kodo patikrą tikrinamos ir ieškomų automobilių duomenų bazės. Jei jus dominantis automobilis yra ieškomas, jūs būtina apie tai sužinosite.

Informacija apie ridos duomenų patikimumą

Odometro duomenys yra vienas svarbiausių kriterijų, daugumai tautiečių, renkantis naudotą automobilį. Kaip nurodoma svetainėje www.carvertical.com/lt/ – būtent odometro duomenų klastojimas yra dažniausiai pasitaikantis sukčiavimo būdas. Kartais odometro parodymų korekcija galia įtakoti automobilio vertę daugiau kaip 30%. Todėl nesąžiningi pardavėjai itin dažnai griebiasi šio „triuko“, nekreipdami dėmesio net į tai, kad už tokią veiklą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Ar modelis turi trūkumų, silpnų vietų?

Pasitaiko atveju kai gamintojai „atšaukia“ ištisas partijas automobilių dėl vieno ar kito trūkumo. Atlikus VIN kodo patikrą sužinosite ar Jūsų automobiliui kada nors buvo taikoma tokia praktika ir kas konkrečiai buvo pakeista. Gali būti ir taip, kad automobilis su rimtu gamykliniu defektu važinėja iki šiol. Tai itin aktualu transporto priemonėms kurios yra importuojamas iš JAV.

Kaip matyti, VIN kodo patikrą verta atlikti dėl daugybės priežasčių: sužinosite pagrindinę informaciją apie jus dominančią transporto priemonę; turėsite galimybę patikrinti, ar automobilis nėra daužtas, vogtas; ar nėra suklastoti ridos duomenys. Taip pat galbūt rasite nuotraukų, kuriose užfiksuota jus dominanti transporto priemonė. Šios nuotraukos gali tapti papildomu informacijos šaltiniu. Elkitės atsakingai ir prieš pirkdami naudotą automobilį, skirkite laiko VIN kodo patikrai.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: