Tarptautinėje vokiečių kalbos olimpiadoje – Lietuvos mokinių sėkmė (0)

Tarptinės vokiečių kalbos olimpiados dalyviai Freiburge 2018 m. | Getės instituto Vilniuje nuotr.

Tarptinės vokiečių kalbos olimpiados dalyviai Freiburge 2018 m. | Getės instituto Vilniuje nuotr.

Liepos 15–28 d. Freiburge vykusioje Tarptautinėje vokiečių kalbos olimpiadoje Vilniaus licėjaus mokinė Austėja Bazaraitė (vokiečių kalbos ją moko mokytoja Vida Pasausienė) B1 lygio grupėje užėmė pirmąją vietą. Artemas Kyrylovas iš Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje (vokiečių kalbos mokytojas Povilas Villuveit) B2 lygio grupėje užėmė antrąją vietą.  

Olimpiadoje dalyvavo 140 jaunuolių iš 73 šalių. Visi mokiniai buvo atrinkti nacionaliniuose konkursuose. Jie varžėsi trijų kalbos lygių – A2, B1 ir B2 – grupėse. Olimpiadoje buvo tikrinamos ne tik vokiečių kalbos žinios, bet ir tarpkultūrinės kompetencijos, ir gebėjimas dirbti komandoje su kitų šalių atstovais, reikėjo per trumpą laiką sugalvoti ir pristatyti įdomią idėją, argumentuotai apginti savo nuomonę. Tarptautinė komisija vertino ne tik kiekvieno individualų darbą, bet ir indėlį pristatant komandinį darbą.

Freiburge Lietuvai atstovavę mokiniai buvo gavę Getės instituto stipendijas dalyvauti Tarptautinėje vokiečių kalbos olimpiadoje.

Kategorijos: Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: