D. Trampas: Atsisakykit daugiakultūriškumo ir atkurkite Europą, tokia imigracija yra „gėda“ (18)

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Pastarojo vizito į Didžiąją Britaniją metu JAV prezidentas, pasirodo, svarstė ne tik „Brexit“ ir būsimąją JAV – Jungtinės Karalystės prekybos sutartį. Kaip pranešė „The Sun“, JAV prezidentas neslėpė savo nusivylimo tuo, kuo virto Europa – jis buvo atviras: masinė imigracija į Europą iš už Europos ribų, jo teigimu, keičia Europą, be to, į blogąją pusę, ir tai jį skaudina asmeniškai. Todėl jis ir ragina Europos šalių vadovus nedelsiant atsisakyti pasirinkto šio „labai labai tragiško“ visuomenės vystymosi kurso.

„Aš jaučiu didelę meilę Europos šalims. Nepamirškite, kad aš iš esmės esu jūsų produktas“, – sakė D. Trampas portalui „The Sun“ pabrėždamas, kad jo motina kilusi iš Škotijos, o tėvas – iš Vokietijos. „Bet leisti imigraciją taip, kaip jūs tai padarėte, yra gėda. Tai pakeitė Europos išskirtinumą. Jei jūs nesiimsite ko nors labai greitai, Europa niekada nebebus tai, kas ji buvo, ir tai aš sakau visai ne teigiama prasme“, – tęsė jis.

Tai, kad Europa įsileido milijonus visai svetimų žmonių, prezidento nuomone, yra „labai, labai tragiška“. Jis taip pat pabrėžė, kaip šie ne tik demografiniai pokyčiai įvyko per itin trumpą laiko tarpą: „Jūs prarandate kultūrą. Apsižvalgykite. Dabar atsirado terpių, kokių prieš 10–15 metų dar nebuvo“.

D. Trampas savo interviu paminėjo ir gąsdinančią statistiką – sužeidimų peiliu Londone, jo nuomone, daugėja taip greitai, kad ligoninių sienos ir grindys „apsipila krauju“. Kaip pakomentavo „The Sun“, Amerikos prezidentas turėjo omeny Londono karališkąją ligoninę rytų Londone, kur vien pernai gydytos 702 sužeidimų peiliais aukos. D. Trampo nuomone, ligoninės Londone jau seniai virto „karo zonomis“, rašoma portale friatider.se.

Parengė Daiva Jakubonienė.

Kategorijos: Laiko vinys, Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .

18 komentarų

 1. Virgilija:

  Šį kartą aš visiškai sutinku su D. Trampo nuomone. 100 procentų.

 2. Bartas:

  Europos bėda yra “komsomolka” Merkel.
  Labai gerai , kad Europos kvailystes įvardijo Trumpas.

 3. EJ:

  Malonu, kad Trumpas turi savo nepriklausomus smegenis. Ko nepasakysi apie daugeli europiniu politiku, kurie lengvai parsiduoda, keicia paziuras- jokio moralinio stuburo, jokio jausmo savo salies ateiciai….. Bet, reikia pripazinti, kad Trumpas siek tiek gudrauja…. Juk butent amerikonai ir sukele sita tautu kraustymasi i Europa. Donaldas ta zino, bet apsimeta, kad amerikonai nieko deti… Manau, kad D.Trumpas gudrauja ir nori gauti naiviu zmoniu simpatijas. .. Na negali to buti, kad kanclere Merkel pati nusprende priimti “visus” atvykelius is Artimuju Rytu ir Siaures Afrikos ir visi tam pritare. …. Pats Donaldas prisidejo, paleisdamas simta raketu i tris pastatus Sirijoje. Simboliskas muskulu demonstravimas. Bet nereiktu jam apsimesti Europos dideliu myletoju ir patriotu- prisidejai, zmogau, prie pabegeliu srauto didinimo…. Bet mintys geros (nors ir labai paveluotos), kad paadeti reiktu keisti ir issaugoti Europos kultura.

  • Kęstutis:

   JAV to tautų kraustymosi nesukėlė, gal tik paryškino. Jau iki arabų pavasario Londone, Paryžiuje kas antras sutiktas buvo ne vietinės kilmės, pgr. afrikiečiai… Prasidėjus Sirijos karui, labiau musulmonai pajudėjo, bet ir iki tol judėjo, kur jų tik europoje nebuvo?…

   • T0mas J.:

    Kęstuti.
    Ne vien įvykiai Sirijoje lemia pabėgėlių atsiradimą. 2001 m. JAV užpuolė ir okupavo Afganistaną. 2003 m. JAV užpuolė ir okupavo Iraką. Vyksta partizaniniai nacionalinio išsivadavimo karai.
    2010 m. JAV subombardavo ir kaip valstybę sunaikino Libiją.
    Štai iš kur gyvenimo lygio staigus kritimas ir noras gelbėtis bėgant.

    • Kęstutis:

     …tik prisidėjo. Pakartosiu – Londone, Paryžiuje iki 90 -ųjų metų buvo pilną imigrantų, ir Vokietijoje buvo. Afrikiečiai, arabai judėjo ir judės link Europos kol juos taip lengvai priiminės ir klimato atšilimas prie to dar prisideda. Jei neprasidės imigrantų deportacijos, tai jie ir judės, o ko ne? Apsimoka ir paskutinius pinigus atiduoti, vis tiek gausi daugiau. Va kai pradės gražinti atgal, tada supras, kad nei savo pinigų nei europos nepamatys ir giminėms pasakys – nekvailiokite, pinigų neleiskite, vis tiek gražins…

  • Getas:

   Ne Trampas sukėlė karą Sirijoje, bet Obama su Rusiška imperija , nes Trampas tapo prezidentu tik 2016 m, o pradėjo pareigas 2017 m., o raketas paleido 2017 m. duodamas atkirtį Rusijos samdytai kariaunai.
   Didžiausia pabėgėlių armija užplūdo Europą 2015 m.

 4. EJ:

  Na, tas taip, Kestuti- ju buvo nemazai, bet Merkel gavo nurodymu vykdyti “atviru duru” plana su “duona ir druska” svelniai tariant. Kadangi pati ES yra Amerikos Korporaciju inicijuota, tai ir visi procesai Europoje vyksta pagal Ju plana. Nesunku numanyti, kad Merkel gavo “savo dali” uz plano ivykdyma. Kam naudinga?- tokiu budu reiktu analizuoti.

 5. T0mas J.:

  Bent kartą rusiškasis JAV prezidentas pakalbėjo sveikai logiškai.

 6. EJ:

  Jeigu atidziai stebejai vykstancius procesus Europoje- galejai pastebeti, kaip EKomisija trypciojo vietoje, nezinodami ka daryti, kai prasidejo teroristu atakos. Tai akivaizdziai parodo, kad jie patys nieko nesprendzia, o laukia nurodymu is plano uzsakovu… Na, o Amerikai reikejo vieningos ES, be atskiru tautiniu valstybiu- tokia Europa butu ideali rinka amerikonu Korporacijoms. Na o kad ES nebutu labai didele konkurente- ten labai patogu palaikyti nedideli chaosa… Lyg ir viskas gana paprasta ir aisku. Zinoma, tai gali veikti tik vieningos centralizuotos Europos deka. Nacionaliniai nepaklusnumai Europos centrinei valdziai gadina visa biznio plana.

 7. EJ:

  Na o ka amerikonu Korporacijos taip labai nori isiulyti europietiskai rinkai? Nagi visu pirma tuos savo beprotiskus Genetiskai Modifikuotus produktus, kuriu niekas nenori pirkti… Vargu ar siuo klausimu bus nors truputis skaidrumo. Bet turiu nuojauta, kad nukentes Europos zemes ukio produkcijos gamintojai ir saziningi paprasti pilieciai, kurie bus priversti pirkti pigia masine GM produkcija. Amerikoje yra zymiai mazesni reikalavimai ir draudimai negu Europoje Gen.Mod.maisto produktams. Todel Korporacijos bandys globalizuoti ir isplesti rinka. Kadangi Lietuvos valdzia sutinka su visais Briuselio pasiulymais- sis amerikoniskas slamstas pirmiausia atvyks i Lietuva…

 8. Bravo:

  Bravo JAV Prezidentui uz pasakyta tiesa. Ar isgirs ES saliu vadovai? Ar supras musu Prezidente kiti vadovai kad laikas stabdyti imigrantus?

 9. Getas:

  Trampas šaunuolis, nuo pat pradžių ėmėsi ginti baltąją rasę ir tai matosi iš jo pasisakymo D. Britanijoje. Vėliau, jei pasiseks sutramdyti prekybą su Kinija ir panaikinti branduolinį ginklą Š. Korėjoje, tuomet ir Putinas prisijungs ginti baltąją rasę – tokia yra strategija, jei nenorite branduolinio karo, gerb. ponai. Visos tos rinkos, korporacijos jau praeitas etapas, nes besaikis vartojimas gresia žmobijos susinaikinimu. Kadangi Obama nustekeno JAV, tai pirmoje eilėje Trampas nori atstatyti savo ekonomiką ir jam tai pavyksta, o vėliau bus taip kaip rašiau pradžioje.

 10. Getas:

  Trampo tėvas yra kilęs iš prūsų, o konkrečiau iš kuršių, žodžiu, aisčių palikuonis, tik apibendrintai skelbia, kad iš Vokietijos. Tikrieji aisčiai apie tai žino. Linkime jam sėkmės, nes Ispaniją, Portugaliją išgelbėjo nuo maurų-arabų ten nusikėlę galindai, kuršiai, dalis jotvingių. Tai reikia žinoti ir skleisti.

  • Bartas:

   Trumpas Getai , Trumpas yra iš mūsų. Tik laukiniai anglai gali “u” tarti “a”.
   Na aš gal per riebiai apie anglus,nes akivaizdžiai žengia į priekį. Prie kriauklių atsirado vandens maišytuvai, vietoj dviejų čiaupų. Chi,chi….

 11. Virginija:

  Jei tautos klaustų, tai tokie įstatymai kaip migracijos į Lietuvą, vaikų Barnevernet grobimo , miškų ir girių kirtimo NEBŪTŲ ! Dabar varo be diskusijų,…patys vieni,…tik partijų klanuose tarpusavy susitarę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *