Palūšėje kiekvieną šeštadienį vyksta Palūšinių turgelis (0)

Palūšinių turgelis | ignalina.lt nuotr.

Palūšinių turgelis | ignalina.lt nuotr.

Gražu ir miela stebėti, kaip gyvėja, drąsėja ir vis naujus sumanymus įgyvendina mūsų krašto kaimų bendruomenės. Žmonės pajunta buvimo ir kūrimo kartu džiaugsmą ir tai yra didžiausia prasmė. O kai daroma su meile, tai ir atliepas ateina iš širdies.

Štai Palūšės kaimo bendruomenė ir jos pirmininkas Gediminas Šatkauskas tinkamai ir pagal paskirtį išnaudoja kaimelio centre, bažnytėlės kalno papėdėje, esantį jaukų Amatų centro namelį. Kiekvieną šeštadienį nuo 11 val. jo terasoje vyksta Palūšinių turgeliai, kurie net savo šūkį turi: „Paremk savo kaimynystės verslą. Mąstyk plačiai. Pirk lokaliai!“.Ir pravažiuojančiam, ir kaimelyje poilsiaujančiam smagu apžiūrėti centriuke eksponuojamus Palūšės gyventojų meno dirbinius bei nusipirkti jų išaugintų daržovių, uogų, miško gėrybių, kepinių, suvenyrų.

O prekeiviams – tai ir nauda, ir smagus susiėjimas, galimybė pasišnekėti ir pasižmonėti. Liepos 28 dienos turgelis, kuriame apsilankė ir savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis, buvo lyg repeticija prieš būsimą „Palūšės regatos“ šventę, kuri vyks jau šį savaitgalį, rugpjūčio 4-5 dienomis. Pirmąją šventės dieną Palūšinių turgelis taip pat šurmuliuos nuo 11 val.

Palūšinių turgelis | ignalina.lt nuotr.

Palūšinių turgelis | Ignalina.lt nuotr.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: