M. Puidokas. G. Landsbergio pergalės rinkimuose receptas = patyčių menas (video, nuotraukos) (40)

Gabrieliaus Landsbergio patyčios | Alkas.lt koliažas

Gabrieliaus Landsbergio patyčios | Alkas.lt koliažas

Gabrieliaus Landsbergio pergalės rinkimuose receptas = patyčių menas, sodri arogancija ir platus kitų žeminimo repertuaras…

Kadencijos pradžioje ir vėliau jam nuolat sakiau – jei norit laimėti kitus rinkimus – dirbkit konstruktyviai: kritikuokit mūsų klaidas, bet palaikykit gerus sprendimus. Jis man: „Mindaugai, tu nesupranti politikos. Čia nuolatinė kova. Karas.“

Taip ir gyvenam, kai nemokama susitaikyti su pralaimėjimu Seimo rinkimuose, nuolat bandoma skaldyti, regzti intrigas ir daryti viską, kad dirbti būtų neįmanoma… tada supranti, kad tokiems žmonėms valstybė ir jos žmonių gerbūvis yra tik tušti žodžiai!

Mane tas persmelkiantis ir su kiekviena diena Seime stiprėjantis suvokimas sukrėtė. Labai liūdna dėl to, bet tokia tiesa.

Jei žmonės stebėtų svarbiausių Seimo posėdžių tiesiogines transliacijas – tai to pilnai užtektų, kad dabartiniai konservatoriai niekada nelaimėtų rinkimų į Seimą.

Vien naudojamas žodynas, kai mane ir kitus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kolegas Seime kubiliai, šimonytės bei panašūs vadina fašistais, idiotais, durniais ir panašiais epitetais, atspindi labai graudų jų kultūrinį lygį. Didžiuojuosi tik tuo, kad mūsiškiai nenusileidžia į tą patį lygį ir neatsako tuo pačiu.

Tad konservatorių lyderiams nuoširdžiai siūlau susimąstyti ar taip turi būti elgiamasi Seime ir ar toks elgesys padės jiems sunaikinti Ramūną Karbauskį su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei pasiekti taip trokštamą pergalę 2020 metų Seimo rinkimuose… nes pergalei pasiekti, vien tyčiojantis iš premjero Sauliaus Skvernelio, kad jis buvo policininku, gali pritrūkti tuo „sužavėtų“ rinkėjų balsų.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

40 komentarų

 1. pilietis:

  apie ką čia tas Gabrieliukas – eitų kokį darbą dirbt nepilstęs iš tuščio į kiaurą – ką jie ten išvis veikia šneka kažkokius vėjus ir nieko nepasako – ne patys protingiausi tautos atstovai tai jau faktas :/

 2. o ko galime tikėtis?:

  Užtat pabaigta senelio mokykla ir kasdien įgyjama iš jo patirtis.

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   Žinia (kad suprasti kas yra kas)
   Citata
   “Sąjūdžio Seimas, vasario 15 dieną, Kaune, 1989 metai, Kaunas (jisai buvo šeimininkas, Kaune, muzikiniame teatre viskas vyko) mes k_a_t_e_g_o_r_i_š_k_a_i norėjom, kad būtų deklaracijoje nepriklausomybė. Landsbergis gulė kryžium, kad ne. Mus rėmė Terleckas (Antanas).”
   Egidijus Klumbys
   va čia (nuo 1:42:22)
   Lietuvos Nepriklausomybės idėjos raidos aspektai. 2018 06 06
   https://www.youtube.com/watch?v=TSLfpY_K2Mk

 3. T0mas J.:

  Gabrielius – tai žmogus gimęs būti imperatoriumi (jis tuo įsitikinęs).
  O būti tenka.. ant puoduko, t.y. opozicijoje.
  Šis didžiulis neatitikimas (jo nuomone – neteisybė) – jo elgesį daro vis labiau atgrasų rinkėjams.
  Tikintiesiems atgavus Katedrą 1988 m. Vincentas Sladkevičius kalbėjo – “mokėkime laukti ir augti”.
  O bet tačiau šie žodžiai labai tinka ir opozicijai.. to nesugebantis politikas – niekada nepribręs valdžiai.

 4. SmikiZ:

  Tik viena pastaba M. Puidokui. Nekaltinkite kitų tuo, kuo patys atsiduodate, ypač ištikimoji ginklanešė A.Š. Už Gabrieliaus Landsbergio konservatorius nebebalsuosiu, bet žali valstiečiai per tuos pora metų tiek pridarė blogybių ir tiek pakenkė valstybės ateičiai (ypač švietimo ir kultūros sektoriuose), kad už juos balsuoti ateinančiuose rinkimuose būtų irgi nusikalstama. Deja.

  • Juozas:

   prašyčiau konkrečiau, kaip pakenkė švietimui valstiečiai. Jei dėl aukštesnių stojimo balų, tai besąlygiškai jiems pritariu. Nes aš manau, kad švietimo sistemą ir prestižą sugriovė liberalai, už pinigus dalindami aukštosios diplomus kiekvienam dundukui. Priimti į aukštąją mokyklą su 1 balu…, atleiskit, bet šiandien priperėta “diplomuotų specų”, kurie net rašyti normaliai nemoka. Man tai yra asmeninis įžeidimas.

 5. Tvankstas:

  Dėdulės vertas Anūkas : che, che, che …

  • ???:

   ir koki gi “dedule” turite omenyje?
   Visu pirma,tikrai kulturingi ir sveiko proto zmones kalbedami apie kitus nesisvaido pravardemis o ivardija tikromis pavardemis ir vardais….
   O menkystu-sarikovu balsiai,tsakant, i dangu neina….

 6. Petras:

  Ale pasipūtęs jaunas šmikis:)

 7. Žemyna:

  Jei iš tiesų taip buvo, kaip teigiama, tai tik viena gali reikšti – kad konservatorių rinkėjas jau toks pat, koks renka darbiečius ir visų kailių socdemus. Kitais jie nusikratė – kartu su iš rinkiminių sąrašų pagal savo skonį nusijotais.

  • Petras:

   Kokia santvarka, tokius ir išrenka ir nieko nepadarysi, žmonės visur vienodi, t.y. iš 100 kokie 5 suvokia kas vyksta, bet prabalsuoja 50 be tų 5.
   Kažkada rašiau apie kapos teisę/santvarką, tokia lyg gyvavo per amžius iki -izmų ir demokratijos.

   P.S.Neseniai sužinojau, kad Rusijos centrinis bankas de fakto JAV fedo dalis, įsivaizduojate – didžiausio JAV priešo pinigus valdo JAV, ar nesidaro kiek baugu?
   O kad konservatoriai yra JAV atstovai/agentai, tai kuo toliau tuo labiau nekyla abejonės, o po fakto viršuje kyla realus klausimas KGB ir CŽV ne tas pats?:)

 8. Pikc:

  Reik pasakyt, neištvėriau iki galo to broilerio sklaidymųsi – per daug šlykštu. Na, o turgaus boba raselė jau seniai nebestebina. 🙂

 9. lukas:

  Kiek daug čia visi prikarksėjot, reiškia, esate prieš opoziciją ir liaupsinate poziciją? Na, ir ką gi ji gero nuveikė jūsų naudai? Lenkime pirštus…

  • Pikc:

   Aha, “senas-geras” sovietinis “o pas jus negrus muša!”. Na, arba koloradų “Rusijos agresija nesiskaito, nes, va, amerikosaj arabus bombina!”. Trumpai tariant, kokia konpartija, toks ir jos “fanklubas”. 🙂

 10. T0mas J.:

  Komunistai ir jų tarnai konservatoriai
  valdžią turėjo jau ne vieną kadenciją. Todėl jau galim vertinti jų valdymą.
  O dėl valstiečių valdymo – palaukm bent iki kadencijos pabaigos ir matysim kaip vertinti.

 11. Juozas:

  anūkas daro viską, kad visi padoresni, galvojantys piliečiai atsiribotų nuo konservų partijos. Manau, kad partiją galėtų išgelbėti tik atsiskyrimas normalesnių jos narių nuo valdančiojo “elito”, kurio aršiausi egzemplioriai jau tampa šunauja.

  • ale,:

   neeilinio anuko (beje,gan kvaila ketvirta desimti ipusejusi 4 vaiku teva tebevadinti anuku – sitaip pazeminti irgi nepavyksta!) reitingai gerokai aukstesni uz vyriausio Naisiu dievuko!
   Tai kaip cia yra?? Kuo daugiau meginate pazeminti garbios gimines atsova tuo anuo Lietuvos zmones labiau pasitiki,ane?!
   O sekantys seimo rinkimai (tikekimes, neeiliniai!) parodys KAS YRA KAS!

   • rimas:

    O reitngiukais ar tiki kas nors?O pats ale ar tiki.Jam tikriausiai norisi tiketi.Kiekvienam aisku,kad statistika ir reitingai yra uzsakomieji dalykai.Kas tuyri itaka tiems dalykeliams, tas ir formuoja nuomones.Rinkimai parodys, tikiekimes pas zmones smegeneles dar neidziuvo.

 12. Rimgaudas:

  Vieni turi intelektą, o kiti dirbtinį intelektą, t. y. minčių prisiskaitymo, citavimo jų kaip savo, intelektualinį burbulą. Apmokamuose kursuose (kainuoja, tarp kitko, brangiai) išmokus oratorinio meno, šneka atrodo intelektuali, tačiau vidus lieka tuščias. Iš karto tai nėra pastebima, tačiau su laiku tai išlenda ne vieno seimūno postringavimuose. Partijos, kurios elektoratuose turi tokių žmonių, patiria destrukciją, tampa neįgalios ir praranda žmonių pasitikėjimą. Venkime to, nes mums reikia tikrų intelektualų judėjimuose, pajėgose, sąjungose partijose ir vyriausybėse. Nuo tuščių intelektualų gebėkime laiku atsisijoti.

 13. Tvankstas:

  Reikia pastebėti, kad Anūkas, kaip jehovistas arba krikščionis sionistas, yra tobulai įvaldęs pilpul ( ž… liaudies menas kalbėti tuščiai, kad tik perkalbėti ir išjuokti pašnekovą ) meną, dulkinti smegenis gali tiems, kuriems patinka matyti savo vedlį teisingai kalbant.
  Bent kiek išmanančiam pilpul – tai tik jouks jama iš tarškesio.

 14. Diedas:

  Pritariu jums , draugai. Bet nepamirskime, kad del visko Kuuuuubyyyyyylius kaltas.

 15. sigitas:

  Gerai Mindaugai darot,jau lygtai pradedat kelt Lietuva nuo zemes,kapstykit viska praeitu valdziu i virsu,kad neliktu nenubaustu ir paviesintu

 16. vaje,:

  negi dar gali buti didesnis pazeminimas Lietuvos parlamentui uz kai nekuriuos sios kadencijos “zaliavalstiecius” kaip kad sokejos ant stalu levutes,rusu kalbos specialistes ausreles, sauliukai, ramuneliai, mindaugeliai, iskaitant ir sio rasinio autoriu??
  Pletlkininko lygio rasinelis uz kuri gera Lietuviu kalbos mokytoja riebu “2” suraitytu…….
  Apgailetina.

 17. Tikrai taip:

  Aciu Mindaugui kad raso taip kaip yra. Konservatoriai su anuku priekyje yra patyciu meistrai. Bjauru ju klausyti. Vaiposi replikuoja izeidzianciais zodziais. Moraliai krito i zemiausia nekulturingu zmoniu lygi. Kaip baisiai tyciojosi anukas is garbingo gydytojo A. VINkaus. Jiems nera nieko svento.

 18. Bartas:

  Dar kartą . “Anūkas” kokius ” pokštus” bedarytų, dieduko neaplenks . Per siauras klynelis.
  Manau , kad senelio suktumas Lietuvai naudingas buvo tik pradžioje, kovojant su maskovija. Anukėlio išsidirbinėjimas yra ne tik ne laiku, bet ir labai žalingas.
  Taigi, Gabriuk, tavo batukai niekada nekaukšės garsiau, kaip senelio šliurės, nors ten ne vienos pasagėlės.

 19. vytautas:

  Ir ateityje bukite D R A S E S N I S gerb. Mindaugai .Nebijokite tiesos.Tik tai mus apsaugos.O jeigu ne ,-tai baisus galas bus su tuo landgerbizmu.Lietuvos televizija ir radijas ,-jau ne Lietuvos rankose.Dar keleta metu ir Lietuvos neturesime.Arteja tragedija ,nes musu jaunimas visai nuzombintas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: