Birželio viduryje Jo Šventenybė Dalai Lama XIV Vilniuje skaitys paskaitas (0)

Dalai Lama Vilniuje 2013 m. | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Dalai Lama Vilniuje 2013 m. | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Birželio 13 dieną, trečiadienį, 9 val. ryte. vyks Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV spaudos konferencija Vilniuje.

Birželio 13 dieną, trečiadienį, 10 val. Jo Šventenybė Dalai Lama XIV Vilniaus universiteto Didžiajame kieme akademinei bendruomenei, sostinės gyventojams ir svečiams skaitys atvirą paskaitą tema „Human Values in Education“. Renginys bus transliuojamas Vilniaus universiteto „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose.

Birželio 14 dieną, ketvirtadienį, 10 val. „Siemens“ arenoje Jo Šventenybė Dalai Lama XIV skaitys pranešimą tema „Laimės menas“. Paskaita vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių bei rusų kalbas. Su savimi reikia turėti ausinukus arba radijo imtuvėlius su ausinukais. Šis renginys mokamas, bilietus platina www.tiketa.lt. Visos surinktos lėšos bus panaudotos vizito išlaidoms padengti.

Dėl saugumo užtikrinimo sumetimų į spaudos konferenciją būtina elektroninė registracija. Užsiregistruoti akreditacijai prašoma iki gegužės 25 dienos. Renginio vieta akredituotiems žiniasklaidos atstovams bus pranešta elektroniniu paštu.

Atsiimti akreditacijas į renginį bus galima nuo birželio 4 d. Vilniaus universiteto Komunikacijos ir rinkodaros skyriuje (Universiteto g. 3, Vilnius). Neužsiregistravę ir akreditacijos neatsiėmę svečiai nebus įleidžiami.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: