V. Rubavičius. Išpuoliai vis aršėja (14)

Vytautas Rubavičius | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Vytautas Rubavičius | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Jau tenka susitaikyti su „didelio Lietuvos priešo“ vaidmeniu. Kabutes rašau dėl to, kad pats nesijaučiu esąs Lietuvos priešas – visomis jėgomis stengiuosi palaikyti lietuvybės ir valstybingumo dvasią. Esu įsitikinęs, kad valstybė mūsų tautai yra Dievo dovana, o mes su ta dovana labai jau neatsakingai elgiamės – visiškai negalvojame apie sparčiai menkėjančias valstybinio suvereniteto, taip pat ir lietuvių tautos gyvybinės galios atsargas.

Tačiau kai kurios mūsų specialiosios valstybinės struktūros, o tokių ne viena, tiksliau – kai kurie jose dirbantys pareigūnai mane laiko priešu. O jau kovojant su priešais tinka visos priemonės. Kai neaptinkama jokių ryšių nei su įtartinomis ambasadomis, nei su organizacijomis, imamasi bauginimo ir terorizavimo. Vis dažnėjančiais išpuoliais sunkinamas kasdienis gyvenimas. Ne vien „priešui“, bet ir jo sūnui – žinok, kaip mes žiūrime į tavo rašinių tiesas ir juose išskleidžiamus pasvarstymus.

Suprantama, išpuoliai neteikia ramybės, neskatina darbingam susikaupimui, juolab kad didžiulės pastangos dedamos žaloti darbinį kompiuterį. Prisijungus prie interneto, kurį tiekia „Telia“, akimirksniu užplūsta kompiuterį pertvarkančios programos. Patys „Telia“ darbuotojai aiškina, kad taip tai jau tikrai neturėtų būti. Tačiau tikrovė pasirodo esanti spalvingesnė. Internetiniu ryšiu nesitenkinama – apsilankoma ir namuose: dingsta daiktai, pinigai, perdeginamas kietasis diskas. Pasirodo, kad jį perdeginti nėra sunku – tereikia žinoti, kaip aiškina specialistai, į kokią skylutę įkišti ploną vielutę.

Su tokiomis bauginimo akcijomis nesusidūrusiems žmonėms sunku patikėti, kad taip gali vykti mūsų demokratinėje valstybėje, kurios vadovai nesiliauja kalbėti apie teisės viršenybę. Tačiau nuo tokių išpuolių teko nukentėti ne man vienam. Senas bičiulis profesorius papasakojo apie savo vargus aiškinantis, kas ir kodėl ėmė skleisti apie jį kalbas, neva esąs nepatikimas, o dėstomos mintys nelabai tinkančios dabarties Lietuvai. Įtakingas, aukštas pareigas spectarnybose užimantis antpečiuotas žmogus, beje, geras profesoriaus pažįstamas, tokiomis kalbomis protino net kai kurių portalų žmones. Nenustebčiau sužinojęs, kad ir apie mano „nepatikimumą“ taip pat užsimenama net nelaukiant progos.

Kompiuteriai kompiuteriais, tačiau labiausiai šiuo metu puolamas ir gąsdinamas mano sūnus. Jam buvo pažadėta, kad darbo Lietuvoje nerasiąs, jei nesutiksiąs bendradarbiauti. Darbo susirasti nepavyksta – įsidarbinus netrunka pasipilti skambučiai, rekomenduojantys atsisakyti naujojo darbuotojo, jei nenorima didelių problemų. Darbdaviai supranta, su kuo turį reikalą, ir pasistengia išvengti gerai nujaučiamų nemalonumų. Nesusipratę – paprotinami. Keisčiausia, kad iš „Sodros“ dingo duomenys apie jo darbą nuo 2004 metų. Atrodo, kad žmogus gyveno beorėje erdvėje, nors niekur nebuvo išvykęs ir darbavosi keliose žinomose įmonėse. Dabar tenka vargą vargti, norint išsiaiškinti, kaip tie duomenys dingo.

Nenustatomais telefono skambučiais jam vis primenama, kad jau metas būtų susiprasti… Ir ne tik telefono skambučiais. Gegužės 14 d. vakare einant iš Liudo Giros gatvės į Ateities gatvę prie perėjos du vyrai sugriebė jį už pečių, stumtelėjo į priekį ir staiga atitraukė atgal suduodami stiprų smūgį į dešinį šoną, kad net užėmė kvapą. Pajuto ir spyrį į lūžusią ir begyjančią koją. Sustojusio „Renault“ mikroautobuso su Krašto apsaugos ministerijos numeriais vairuotojas paklausė, ar nieko neatsitikę, ir nuvažiavo. Du vyriškiai patarė sūnui būt atsargesniam ir dingo. Tie vyriškiai, tikriausiai, nei savo žmonoms, nei vaikams, nepasakos apie didžią specialią šios dienos operaciją „gelbstint Lietuvą“ – bauginant Rubavičių ir jo sūnų.

Mano pažįstamas profesorius taip pat pasakojo apie jo sūnui tekusius pakelti ilgai trukusius išpuolius, taip pat ir apie tokius pat išmetimus iš darbo. Tad galima numanyti, kad veikiama pagal tam tikrą schemą.

Tačiau neaišku, kas formuoja „vidaus priešų“ sąrašus, kas duoda komandą „fas“? Akivaizdu, kad ne policijos eiliniai. Tad gal mūsų Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuriai priklauso ginti konstitucines piliečių teises ir laisves, bei premjeras Saulius Skvernelis galėtų paaiškinti, kodėl tokios didelės specialiosios pajėgos mestos nusikalstamai bauginti paprastą, jokių verslo anei politinių interesų neturintį Lietuvos pilietį ir jo sūnų, kai tiek daug rimtų darbų laukia Rusijos grėsmių akivaizdoje? 

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

14 komentarų

 1. !!!:

  Negi neymanoma tuos grasinimus įrašyti ir paviešinti…

 2. jurgis:

  arba paranoja arba genocidas. Kuo tikėti?

 3. Žemyna:

  Kiek turime ŽT gynybos organizacijų Lietuvoje?
  ŽT org-jos, AŪŪŪŪŪŪŪŪŪ – puiki proga parodyti savo savo realią veiklą, kartu paneigiant sklandančius gandus, jog nė velnio jums tos tikrosios ŽT nerūpi, jog esate čia tam, kad ES ir ŽT fondų pinigėliais tuktumėte, bei dirbtinai keliamu demonstratyviu šaršalu žmones priešintume… Štai – puiki proga įrodyti, kokios solidžios esate! Ir dargi tarpusavyje pasivaržyti, katra sumaniausiai puolamus asmenis, jų ŽT apsaugos!
  Na, katra pirma atsilieps ir imsis darbo, AŪ?

  Ponui Rubavičiui:
  Tikriausiai, pamenate Gorbio žodžius, o gal greičiau grasinamą pažadą Lietuva – maždaug tokį:
  – Nezavisimosti chotite? Nu, tak chlebniote vy svojej nezavisimosti!
  Žodžio žmogus, ar ne? Ligi šiol jų rezidentai darbuojasi! O gal žmogus iš senatvės užmiršo atšaukti duotą įsakymą? Ar apskritai užmiršo, jog tokį davė?
  Kai prisimenu tas puikiai ekipuotas, organizuotas Nepriklausomybės pradžios banditų gaujas, jų puikiai koordinuotą siautėjimą… Įžūliai organizuotas saugumiečių žūtis, pramonės naikinimą per prichvatizacijas, pasitelkus automatus… O vėliau vis labiau pasitelkė naująsias technologijas.
  Ar ne laikas mūsų spec. tarnyboms stipriai apsikuopti? Juk nesame tokie naivūs, negalvojame, kad taip niekas ir nebandė į jas įsiskverbti, įsidarbinti?
  Na, žmogučiai, ar taip kantriai ir toliau tylėsime?

  • Žemyna:

   Beje,
   VSD bei įv. spec tarnybos apsivertusios darbais, tačiau kodėl nepasitelkus savanorių į pagalbą? Bent jau peržiūrėti įrašus, ir taip paspartinti tų vyrukų paiešką galėtų ne vienas Alko „klubo narys”! Ir mielai tai padarytų.
   Juk ir VSD tai naudinga – arba greičiau išsiaiškinti, jog jos personalas čia niekuo dėtas, arba atrasti, kas taip bjauriai VSD vardui kenkia.

 4. L:

  Pries keleta dienu buvo suimtas koks tai blogeris, nusileides i Palangos orouosta (gyvena Anglijoje). Simonas Zagurskas lyg pavarde – raso savo facebooke daug skiedalu visokiu, gandeliu, nesamoniu, bet tai ir tiek. Tai buvo nuveztas ir patupdytas savaitei i Siauliu izoliatoriu, paimtas pasas ir kiti dokumentai, kompas, telefonas, negali isvykti is Lietuvos, laukia teismo, kuris nezinia kada bus. Aisku, gyvenimas ten griuna, nes darbas, namai, mokesciai. Neadekvacios priemones, neadekvatus kaltinimai. Zmogaus zlugdymas.

  Rubaviciaus atvejis kiek panasus, bet i kita puse. Jis labai tautininkas didelis, ir kaip ir euroskeptiskas, o VSD “dunduku” (kaip pasakytu Racas) strategijose dabar lyg nauja uzduotis – bet kas, kas pasisako pries ES ar NATO neva tarnauja Rusijos interesams. Nes jie kaip ir galvoja, kad jeigu nebeliktu ES, ar isstotume is ES, Lietuva iskart netektu laisves. Tai Rubavicius, taip iseina, kelia egzistencine gresme saliai, kaip ir Radzvilas, tarp kitko. Duoti kazkokie nurodymai, ir Rusijos FSB tarnybu stiliumi, sie zmones pradedami terorizuoti, bauginti, zlugdyti. Jie ir ju gimines, kad maza nepasirodytu. I visa tai dar turetu buti isimaise ir paniekos (“tu per mazai reiksmingas, kad kazka mums padarytum, mes galim daryt ka norim”), pasislykstejimo gyvenimo budu, neapykantos. Kas tokius nurodymus dave, neaisku, bet jei sekete Kusaites ar Gatajevu atvejus teismuose, apie tokius veiksmus tada zinojo VSD direktoriaus pavaduotojas. Taip, kad sitie vyrukai, tikrai galvoja, kad tarnauja tevynei.

  Rubavicius daznai mini Skverneli, bet as galvoju, kad valstieciai, nors ir laimeje rinkimus, yra nesisteminiai ir turi labai nedaug itakos institucijose, kuriuose sedi senuju partiju kadrai. Speciau, kad labiau atsakingi cia butu Grybauskaite, su savo pomegiu deti statytinius i spec. tarnybu vadovu postus ir Tevynes Sajunga, praktiskai turinti kiseneje prezidente del jos biografijos ir jos rinkimu kampaniju remimo. Neseniai TS bande priimti kazkokia rezoliucija Seime, kur neva pasisako uz eurointegracija, kad neva ES ir tautiskumas dera, tai galvoju cia partijos strategai is sitos mastymo krypties semiasi ideju ir spec. tarnybu veiklai. Taciau, kad persekiotu neitin daug skaitoma politkos komentatoriu ar kokius mazai zinomus facebooko gyventojus ir naudotu tokius trecio pasaulio, atsilikusiu saliu, sovietinius metodus yra pasislykstetina. Tai yra didziule geda musu saliai, musu laisvei ir visiems uz ja zuvusiems.

  • Tvankstas:

   “Policija mažai suranda, bet daug sukuria.” Napoleonas Bonapartė
   Kiek suprasti tenka iš VSD veiklos, tai ten kovojama su schizofrenijos sukeltomis haliucinacijomis kaip Lietuvos realybe.

  • Pikc:

   “Rubavicius daznai mini Skverneli, bet as galvoju, kad valstieciai, nors ir laimeje rinkimus, yra nesisteminiai ir turi labai nedaug itakos institucijose, kuriuose sedi senuju partiju kadrai.” – nežinau, kaip ten dėl tų “valstiečių” “nesistemiškumo” (vis dėlto, labai jau “marga” (ir net eklektiška) kompanija – bet Skvernelis, mano akimis žiūrint, netgi labai “sisteminis”. O dėl įtakos – tikiu, bet ir patys kalti: kaip mulkiai (nors kodėl “kaip”? :)) susodino į ministerijas visokius liberastinius “progresyvus”.

 5. Tvankstas:

  Vajerguteliau, islindo Magnolijos, kaip rusofobes Nr.1, ranka per karine zvalgyba kovoje su Lietuvos priesu Rubaviciumi.

 6. Pasaulis neturi ką didingesnio kurti, statyti, todėl valdžios, kad duotų peno valdomųjų plepalams varinėti, tikėtina gali finansuoti mistikų varymo gamintojus. Antai, Amerika maitinama baime apie Rusijos galias, pajėgiančias kištis net į jos Prezidento Trampo rinkimus, kita mistikuota dalis varoma apie jo ryšius su Rusija jau po rinkimų. Žodžiu, Rusijos galių baimė varoma. Nauda iš to – abiems ir apskritai pasauliui. Amerika kartu ir pasaulis yra valdomas skatinant veikti mistikuota Rusijos galių baime, Rusija valdoma – didžiuojantis kokia ji galinga, kad net Ameriką savo kišenėje turi. “Tiesos.lt” veikla taipogi panaši į baimės varymą mistinių galių veiksmų, nutikimų vaizdavimu. Prisiminkime mistiką su Garliavos įvykiais. Kaip prisimename, šiame mistifikuotame ‘koncerte’ savo partiją turėjo ir ‘tiesos. lt”. Taigi panašu, kad tą baiminimą – visuomenės užėmimą plepalais “tiesos.lt” tebetęsianti ir šiuo rašiniu…

 7. EJ:

  As manau, kad Rubavicius, kaip ir daugelis kitu nepalankiu valdziai pilieciu, yra itrauktas i Valstybes Gresmiu Slaptaji Sarasa. … Bjaurus metodai. Banditu valdzioje savivale… Bet panasu, kad bloguciams greit ateis sunkios dienos. Jau nebeiseina taip nebaudziamai meluoti ir mulkinti, kaip anksciau. Is cia ir banditu nepasitenkinimas, nes nebegali teisetai susidoroti, o tik banditiskai slaptai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: