Atidaryta J.Danausko nuotraukų paroda „Takeliu per Lietuvą“ (1)

Jonas Danauskas | O. Drobelienės nuotr.

Jonas Danauskas | O. Drobelienės nuotr.

Gegužės 2 d. Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre Vilniuje atidaryta žinomo gamtos fotografo Jono Danausko darbų paroda „Takeliu per Lietuvą“. Ji veiks iki gegužės pabaigos. Vėliau ši paroda bus eksponuojama Aplinkos ministerijoje.

Jonas Danauskas savo fotografijomis kviečia kartu su juo pakeliauti po mūsų šalį – giriomis ir laukais, upių slėniais, paslaptingais pelkynais ir paežerėmis. Nuo Baltijos pajūrio ligi Dzūkijos pušynėlių ir Aukštaitijos kalvų.

Jau penktą dešimtmetį Jonas Danauskas gyvena Molėtų rajone, Juodėnuose, ir jam vis dar nepabosta džiaugtis ežerų krašto reginiais ir gamtos įdomybėmis. Kartą į rankas paimtas fotoaparatas tapo jo gyvenimo savotišku vedliu.

Jonas Danauskas yra ir pats išleidęs, ir iliustravęs ne vieną dešimtį fotoalbumų bei kitų leidinių gamtos tematika, surengęs nemažai asmeninių parodų. Pastaroji – pernai Seime eksponuota paroda „Akmenės geoparko kontūrai“.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

  1. Stasys:

    Jei tokių gamtos mylėtojų Lietuvoje, kaip Jonas Danauskas būtų daugiau, su gamtos apsauga tikrai turėtumėm mažiau problemų. Laisvalaikiu dažnai vartau Jono fotoalbumus su nuostabiomis gamtos nuotraukomis, kurios tarsi užburia, padaro žmogų jautresniu, priverčia geriau pastebėti gamtos grožį, kurį mūsų širdis ne visada sugeba perskaityti ,, laiške iš žemuogių kalnelio” ar pamatyti stebuklus paprasčiausioje pelkėje ar miško laukymėje.
    Su pagarba, Klaipėda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: