VRM kviečia studentus dalyvauti baigiamųjų darbų konkurse (0)

VRM nuotr.

VRM nuotr.

Vidaus reikalų ministerija (VRM) kviečia aukštųjų mokyklų studentus dalyvauti baigiamųjų rašto darbų konkurse. Bakalauro ir magistro studijų studentai turi galimybę teikti savo rašto darbus pagal temas, susijusias su VRM kuruojamomis sritimis, ir laimėti vidaus reikalų ministro įsteigtus prizus.

„Siekiame didinti jaunimo susidomėjimą valstybės tarnyba, skatinti mokslinę veiklą stiprinant viešąjį saugumą bei kitas svarbias sritis. Taip pat norime, kad studentai savo darbais tiesiogiai prisidėtų prie vidaus reikalų sistemos stiprinimo, susidomėtų karjera ministerijoje bei jos kuruojamose įstaigose – yra išties daug gabių ir kūrybingų jaunų žmonių, kurie galėtų nešti naudą valstybei“, – sako vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Šis konkursas yra viena iš priemonių, numatytų VRM, jos valdymo srityse veikiančių įstaigų ir aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo veiksmų plane. Juo siekiama stiprinti vidaus reikalų sistemos ir šalies akademinės bendruomenės ryšius, gerinti pasikeitimą informacija, patirtimi bei teikti abipusę pagalbą įgyvendinant bendrus tikslus. 

Baigiamuosius rašto darbus konkursui studentai, tarpininkaujant aukštųjų mokyklų dekanatams, ministerijai galės pateikti iki šių metų spalio 20 d. Konkursui teikiami rašto darbai turi būti apginti aukštosiose mokyklose ir jose įvertinti ne mažiau kaip „labai gerai“. Kiekviena aukštoji mokykla gali pateikti ne daugiau kaip po 4 rašto darbus.

Konkursui pateiktus rašto darbus vertins vidaus reikalų ministro įsakymu sudaryta komisija. Jie bus  vertinami atsižvelgiant į tiriamos problemos aktualumą vidaus reikalų ministro valdymo sritims, jos  atskleidimą, naujumą ir svarbą, išvadų ir rekomendacijų pagrįstumą bei galimybę pritaikyti jas praktikoje.

Trys konkurso laimėtojai bus atrinkti iki šių metų lapkričio 5 d. – jie bus pakviesti į VRM bei apdovanoti vidaus reikalų ministro įsteigtais prizais. 

Aukštųjų mokyklų studentų baigiamųjų darbų konkursą VRM šiemet organizuoja pirmą kartą. 

Konkurso skelbimą su detalesne informacija apie dalyvavimo sąlygas galite rasti čia.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: