„Lietuvos giesmė“ (VI): pokalbis su garsiu Vydūno kūrybos tyrėju ir viešintoju dr. V. Bagdonavičiumi (II) (audio) (1)

dr. Vacys Bagdonavičius | lrv.lt nuotr.

dr. Vacys Bagdonavičius | lrv.lt nuotr.

Kultūros dieną Extra FM transliuotoje VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“ rengiamoje laidoje „Lietuvos giesmė“, skirtoje Vydūno metams, dalyvavo filosofas, literatūrologas, Mažosios Lietuvos kultūros tyrėjas, garsus Vydūno kūrybos tyrinėtojas ir viešintojas dr. Vaclovas Bagdonavičius.

Svečią Vilniaus studijoje kalbino aktorius Ramūnas Abukevičius.

Pasiklausykite šio pokalbio garso įrašo antros dalies:

Projektą „Lietuvos giesmė“ iš dalies remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas, bendradarbiauja Vydūno draugija, Kauno nacionalinis dramos teatras, Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Informaciniai rėmėjai: „Vakarų ekspresas“, „Alkas.lt“. Rengėjas VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“. Projekto sumanytojas Sigutis Jačėnas.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. Taip! Vydūno palikimas LIETUVAI – neįkainuojamas! Tačiau KAS TOLIAU?! Tuo ir baigsime VYDŪNO METUS?! Ar ne laikas VYDŪNO METAIS prisiminti ir kitus LIETUVIŠKOSIOS – BALTŲ DVASIOS ŠAUKLIUS: Joną Basanavičių, Česlovą Gedgaudą, Marija Gimbutienę, Augustiną Voldemarą, Simoną Daukantą, Šapoką ir kitus!
    Be šių ir kitų mūsų ŠAUKLIŲ nebūtų pilną ne tiktai LIETUVOS, bet ir VISO PASAULIO PRAEITIS!!!
    Visi jie padėjo pagrindus LIETUVAI, O PER JĄ IR VISO PASAULIO PAŽINIMUI ! Dar daugiau! SENIAUSIOJI ŽEMĖJE LIETUVIŲ KALBA padėjo įminti SENŲJŲ KULTŪRŲ ŠALTINIUS! Šie gi šaltiniai padėjo ATRASTI mokslo pasauliui dar nežinomus TREČIĄJĮ BEI KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES fizinius JUDĖJIMUS! Šios medžiagos dėka yra parašyta ir spaudai atiduota knyga “PROTĖVIŲ DVASIA GYVA”, kuri apima 50 000 metų į praeitį ir tiek pat metų į ateitį! Atėjo metas padaryti viską, kad šiais VYDŪNO METAIS ne tiktai ši knyga išvystų PASAULĮ bet ir PRANEŠTA PASAULIUI, kad SENIAUSIOS ŽEMĖJA LIETUVIŲ KALBOS DĖKA YRA ATRASTI TREČIASIS IR KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI!!
    ŽINOKITE, kad LIETUVOS priešai, kurie vis dar tūno aukštose postuose, jau 10 metų kaip daro viską, kad pasaulis nežinotų apie LIETUVIŲ KALBOS TRIUMFĄ!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: