PLB atstovai ir Ž.Pavilionis svarstys „Ar pasiruošta referendumui dėl pilietybės išsaugojimo?“ (tiesioginė transliacija) (10)

Žygimantas Pavilionis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Žygimantas Pavilionis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Balandžio 25 d.  10.30 val. Lietuvos Respublikos Seime vyks karšto dvigubos pilietybės šalininko Seimo nario Žygimanto Pavilionio ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) atstovų spaudos konferencija „Ar pasiruošta referendumui dėl pilietybės išsaugojimo?“.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus PLB pirmininkė Dalia Henke, Seimo ir PLB komisijos pirmininkas Antanas Vinkus (Seimo atstovas), Komisijos pirmininkas Rimvydas Baltaduonis (JAV lietuvių bendruomenės atstovas).  

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją ir užduokite klausimus internetu (klausimų uždavimo nuoroda veiks tik prasidėjus spaudos konferencijai):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. >Ž.Pavilioniui:

  Dviguba pilietybė Lietuvai yra nenaudinga ir kenksminga politiniu,moraliniu ir nacionalinio saugumo atžvilgiais.Be to daugybinė pilietybė ženkliai sumenkina pilietybės instituto statusą,skatina emigraciją. Dviguba pilietybė reikalinga tik tiksliai įstatymu apibrėžtais atvėjais ir tai turi būti labai retos išimtys.O rengiamas referendumas dėl dvigubos pilietybės,kurį ruošia neoliberalūs politikai bei sulibėralėjusi ,deja,PLB vadovybė yra politinis nesusipratimas .

 2. Žemyna:

  Nepaprastai nuvylė p. Pavilionis.
  Tačiau, pažiūrėjus, kas darosi su dalimi mūsų politikų, lyg ir nemirštančių badu, galima suprasti ir atjausti tarpukariu okupanto vilionėms pasidavusius Vilniaus krašto gyventojus – juk didžioji masė kolaboravo iš skurdo bei baimės ne tik dėl šeimos likimo, bet ir dėl jos gyvybės.

 3. jo:

  Tas referendumas ruošiamas ne dėl pilietybės išsaugojimo, o dėl Lietuvos pilietybės sunaikinimo masiškai dalijamomis daugybinėmis pilietybėmis išplaunant ribas tarp Lietuvos pilietybės ir kitų šalių pilietybių. Reikia svarstyti kaip geriau apsiginti nuo Lietuvos valstybingumo šliaužiančio naikinimo: ar geriau boikotuoti tą referendumą ar dalyvauti ir balsuoti prieš?

 4. Žemyna:

  Dauginė pilietybė labai pamačlyva įv. plauko machinatoriams.

 5. LosAngeles:

  ant dvieju arkliu nejosi, dviem ponams netarnausi…. ne kvailio pasakyta. belieka isiklausyti

 6. Dvigubas pilietis Lietuvai – ne pilietis, o parazitas.

 7. lietuve:

  Atkreipkite dėmesį kaip žiniasklaida (ypač LRT) , agituodama balsuoti už dvigubą pilietybę, šlykščiai prisidengia lietuvių emigrantais ir jų pareiškimais, neva jiems labai brangi Lietuva ir dviguba pilietybė padėtų sustiprinti ryšį. Tpfu. Atseit suminkštės rinkėjų (t.y. mūsų) širdys ir prabalsuosim už dvigubą pilietybę. Čia kaip vyrui (dovanokit, vyrai) turėti ir žmoną ir meilužę: naudos turi ir iš vienos ir iš kitos. Balsavimas vienas – PRIEŠ , nors ir mano artimieji emigravę, tai tikrai nėra priežastis juos užjausti dvigubos pilietybės suteikimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: