Čikagos lietuviai palaikė N. Venckienę (nuotraukos, video) (2)

Čikagos lietuviai palaikė N. Venckienę

Čikagos lietuviai palaikė N. Venckienę

Praeitą savaitgalį Jungtinėse Amerikos Valstijose Čikagos miesto Federalinėje aikštėje įvyko jau antroji Neringos Venckienės palaikymo akcija. Žmonės susirinko parodyti paramą Lietuvos teisingumo persekiojamai N. Venckienei, taip pat prašyti JAV institucijų netenkinti Lietuvos prašymo išduoti ją Lietuvai.

Pati N. Venckienė JAV tarptautinei naujienų agentūrai „The Associated Press“ sakė, jog yra atskleidusi pedofilų klaną ir jei būtų grąžinta į Lietuvą, tai gali būti nužūdyta.  Pasak N. Venckienės pedofilai ją persekiotų tiek dėl jų tinklo demaskavimo, tiek ir dėl dėtų pastangų atkreipti dėmesį į šį skaudulį per 2012 metų Seimo rinkimų kampaniją, kai jos partija „Drąsos kelias“ Seime iškovojo septynias vietas.

Jei bus perduota Lietuvai, N. Venckienei gali būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų.

N. Venckienė vasario pabaigoje buvo sulaikyta JAV. Lietuvos prokurorai jai buvo pateikė iš viso net 39 kaltinimus. Šiuo metu iš jų yra likę tik 4, visi kiti panaikinti kaip neturintys pagrindo. 

Lietuvos teisėtvarkos persekiojamai mamai ėmėsi padėti jos sūnus Karolis Venckus, kuris  sukūrė peticiją ir „Youtube“ vaizdo įraše kreipėsi į žmones pagalbos. Jis taip pat įkūrė paramos fondą telkiantį lėšas mamos gynybai.

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Užsienio lietuviai, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Skalvis:

    Vakar stebėjau trumpio ir macrono spaudos konferenciją: prieš kameras bučiuodami viens kitam užpakalius iškilmingai pasižadėjo sunaikinti Iraną. Nes, pasak trumpio , Iranas blokuoja prieigą prie Viduržemio jūros. Turint omenyje, kad judošiukai jau mysčioja į kelnes iš nekantrumo kuo greičiau pasiusti į Iraną naujos kartos atomines raketas – futbolo nebus. Amerikai gali parūpti teisingumas ? Žmonės ?

  2. Kemblys:

    ILietuvos prokurorai pateikė 39 kaltinimus, liko 4. Bijo jie Neringos!
    Laaabai keistomis aplinkybėmis mirė Drąsius ir tas ūsas – pagrindiniai įtariamieji iš abiejų pusių byloje ‘žudikėje’…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: