V. Uspaskichas vėl išrinktas Darbo partijos pirmininku (7)

Viktoras Uspaskichas | Alkas.lt nuotr.

Viktoras Uspaskichas | Alkas.lt nuotr.

Balandžio 15 d. Kaune Darbo partijos (DP) suvažiavime partijos pirmininku išrinktas šios partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas. DP buvo įkurta 2003 m. rudenį.

V. Uspaskichą atvirame balsavime palaikė 408 „darbiečiai“, prieš balsavo vienas, o susilaikė – du. Renkama buvo iš vieno kandidato. Daugiau norinčių būti šios partijos pirmininkais – neatsirado.

V. Uspaskichas DP su trumpa pertrauka vadovavo nuo jos įkūrimo 2003-aisiais iki 2013 m. Iš partijos jis pasitraukė tuomet kai teismas ėmėsi iš esmės nagrinėti DP „juodosios buhalterijos“ bylą. V. Uspaskichas tuomet buvo pripažintas kaltu dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Šiuo metu Seime yra tik vienas DP narys – Valentinas Bukauskas priklausantis valdančiajai  „Socialdemokratų darbo“ frakcijai. Dar vienas į Seimą išrinktas  DP atstovas Petras Čimbaras prieš kelias savaites perbėgo į nuo Socialdemokratų partijos atskilusį naują politrinį darinį – „Socialdemokratų darbo“ partiją.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Žemyna:

  Alkui už pagautą štai tokią akimirką nuotraukai – NOBELIS!

 2. Gintautas:

  Elektrodu turi vel nori virinti vatnykas,ha.

 3. !!!:

  Viktoras kaip vikroras užsigimęs aferistas ir tiek….bet liūdniausia yra tas kad vis dar nemažai durnių jo sekėjų atsiranda nęt ir tarp tautos ,,elito”.

 4. Julius:

  Įdomu kiek kainavo šita propaganda? Uspaskichas man yra vienas iš skurdo ikanomikos geniju. Pranešti kad jis sugįšta su visa pompastika tai yra propaganda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: