Kaipėdos jaunimas kviečiams pasimokyti robotų gamybos (0)

Kaipėdos jaunimas kviečiams pasimokyti robotų gamybos | Rengėjų nuotr.

Kaipėdos jaunimas kviečiams pasimokyti robotų gamybos | Rengėjų nuotr.

Balandžio 17 d. 14.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (www.kmtp.lt, Vilhelmo Berbomo g. 10) porai valandų plačiai atvers duris visiems, kurie norėtų susipažinti su robotų gamyba „nuo A iki Ž“. Įdomų interaktyvų užsiėmima surengs robotų gamybos laboratorijos „Tavo robotas“ nariai.

Nors rengėjai į nemokamą renginį pirmiausiai ragina užsirašyti 12 metų bei vyresnius moksleivius, užsiėmimų dalyvių amžius nėra apribotas – laukiami ir studentai bei suaugusieji, besidomintys robotika ir automatizacijos veikla.

„Tavo robotas“ nariai vadovaujami programuotojo Eivano Makstyčio žada pasidalinti savo patirtimi ir nuveiktais darbais vasarį Šilutėje atidarytoje robotų gamybos laboratorijoje. Svečiai iš pamario krašto į Klaipėdą atvyks su savo sukurtų įrenginių paroda. Robotus bus galima iš arti apžiūrėti, pačiupinėti, pasikalbėti apie jų galimą, pritaikymą ir tobulinimą.

Visgi didžiausias dėmesys renginyje bus skirtas gamybiniams užsiėmimams, įtikinančiai įrodantiems,  jog sukurti savo robotą gali kiekvienas, nestokojantis noro ir reikiamų žinių smalsus žmogus. Visais reikmenimis – nuo 3D spausdintuvo iki visų darbui reikalingų dalių – pasirūpins „Tavo robotas“.

Kaipėdos jaunimas kviečiams pasimokyti robotų gamybos | Rengėjų nuotr.

Kaipėdos jaunimas kviečiams pasimokyti robotų gamybos | Rengėjų nuotr.

„Kasmet po mūsų stogu vyksta jauniesiems IT mėgėjams skirti renginiai. Siekdami įvairovės  rengiame ne tik konkursus ir varžybas, bet ir kitokius renginius, skatinančius jų dalyvius įsilieti į pažangaus mąstymo aistruolių gretas. Programavimas, mechanika, elektronika – visa tai reikalinga kuriant robotus, tačiau ne mažiau svarbus yra kūrybiškumas. Kurį ir sieksime pažadinti šiame renginyje“, – kalbėjo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė Roma Stubrienė.

Registruotis į renginį reikia ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Švietimas, Technika ir technologijos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: