Didžiausios ir dažniausios finansinės klaidos (0)

Lanme.se nuotr.

Lanme.se nuotr.

Čia apžvelgsime dažniausiai pasitaikančias finansines klaidas, dėl kurių žmonės dažnai patiria didelių ekonominių sunkumų. Net jei jūs jau susiduriate su finansiniais sunkumais, išvengus šių klaidų gali būti, jog tie sunkumai sumažės.

Klaida Nr. 1: nesibaigiančios įmokos

Paklauskite savęs, ar tikrai jums reikia daiktų, kurie priverčia jus mokėti įmokas kas mėnesį, metai iš metų. Pavyzdžiui: kabelinė televizija, radijo ir vaizdo žaidimų prenumerata, mobiliųjų telefonų paslaugos gali priversti jus mokėti visą gyvenimą, bei palikti jus be nieko. Kuriant geresnį gyvenimo būdą, t.y. atsisakant nereikalingų prenumeratų bei paslaugų, galėsite sutaupyti pinigų ir pabėgti nuo finansinių sunkumų. Geriau tai parduokite, o jums tai taps greitais pinigais internetu (pengar snabbt online).

Klaida Nr. 2: pernelyg didelė išlaidų suma

Didžiosios bėdos dažnai ištinka vienu metu išleidus didelę sumą pinigų. Pavyzdžiui, atėjus į kavinę užsisakome dvigubą porciją užkandžių arba didelį puodelį kavos, tuo metu atrodo, jog išleidome tikrai nedaug. Tačiau išėję iš kavinės keliaujame tiesiai į parduotuvę ir sustojame prie saldainių pakelio, galiausiai tenka nusipirkti ką nors  vakarienei. Taip, šios mažos sumos susideda į vieną ir pamažu banko sąskaita senka. O ką jau kalbėti apie filmo bilietą ar kasdienį autobuso bilietą… Net nesusimąstome, jog visos šios išlaidos per savaitę, mėnesį ir metus virstą į pakankamai dideles sumas, kurių galėtume išvengti, jei gertume kavą namie, mažiau valgytume saldumynų ir maistą gamintume namie. Jei jūs išgyvenate finansinius sunkumus, svarbu vengti minėtų pirkinių.

Klaida Nr. 3: naujo automobilio pirkimas

Kasmet parduodami milijonai naujų automobilių, nors tik keletas pirkėjų gali sau leisti sumokėti didelius pinigus. Tačiau, negalėjimas mokėti už naują automobilį, reiškia nesugebėjimą išlaikyti ir patį automobilį. Dar blogiau, daugelis žmonių prekiauja savo automobiliais kas dvejus ar trejus metus ir praranda pinigus kiekvieną kartą.  Geriausia pirkti automobilį, kuris savo kaina nesikandžioja ir yra tikrai patvarus kelionėms. Apsvarstykite galimybę pirkti tą, kuris yra ekonomiškas, kurio tvarkymas ir priežiūra yra pigesni bei kuris pateisina visus jūsų lūkesčius. Kasmet yra sukuriami vis nauji automobilių modeliai, tačiau taip dažnai keisti automobilį yra neprotinga, o be to, kam tai daryti, jei dabartinis automobilis atitinka visus jūsų reikalavimus.

Klaida Nr. 4: daug išlaidų nuosavam būstui

Kalbant apie namo pirkimą, didesnis taip pat nebūtinai yra geresnis. Jei neturite didelės šeimos, vertėtų pasvarstyti apie mažesnį būstą. Tol kol sprendžiate koks būstas tinkamiausias jums ir jūsų šeimai, verčiau kurį laiką išsinuomokite namą ar būtą ir galiausiai pasirinkite jums labiausiai tinkantį variantą.

Klaida Nr. 5: Gyvenimas nuo algos iki algos

Remiantis naujausiais duomenimis, asmeniniai taupymo rodikliai Prancūzijoje, Vokietijoje ir Japonijoje yra maždaug 10% didesni, nei anksčiau. Akivaizdu, kad galima mėgautis aukštu pragyvenimo lygiu be jokių įsiskolinimų. Visgi, ne visi gali gyventi taip gerai ir itin daug žmonių gyvena tiesiog nuo atlyginimo iki atlyginimo. Taip nieko nesutapydami, žmonės tik dar labinau apsunkina padėtį. Norint įsigyti didesnį pirkinį, galima pasinaudoti iki 20000 eurų paskola, be kreditinės informacijos (låna 20000 utan uc), tačiau šią sumą teks grąžinti, o jeigu nepavyksta sutaupyti, gali kilti didelių finansinių sunkumų.

Na, o jeigu šis pasiūlymas jūsų netenkina ir  norite išvengti pernelyg didelių išlaidų pavojaus, pradėkite stebėti savo nedideles išlaidas, kurios yra dažnos ir labai greitai ištuština piniginę, tada pereikite prie didesnių išlaidų stebėjimo ir apgalvokite, ar jos jums iš tikrųjų reikalingos. Susidarius tinkamą sąrašą pamatysite, kas jums daro žalą, ir ko jums gyvenime būtinai reikia.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: