R. Navickas. MG Baltic parama: kodėl taršomi L. Kasčiūnas ir L. Kojala o kiti paramos gavėjai – ne? (12)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Stebiu pastarųjų dienų spaudoje pučiamą skandalą dėl konservatorių bendravimo su Raimondu Kurlianskiu – ir bandau suvokti jo esmę?

Tai, kad Laurynas Kasčiūnas apklausiamas, kaip liudininkas, skandalingojo verslininko galimai korupcinės veiklos byloje yra normalu.

Jis tuo metu nebuvo joks oficialus politikas ar pan. todėl jokių pretenzijų dėl to, kad asociacijos rėmėjui paprašius nuėjo pasikalbėti su pažįstamais politikais kelti negalima.

Svarbu, kad nebuvo jokio nelegalaus pokalbių turinio, neteisėtų pasiūlymų bei veiksmu. Pokalbiai ir klausimai dėl požiūrio į vienokią ar kitokią problemą kol kas dar nėra uždrausti.

Panašiai yra ir su Linu Kojala, kurį žurnalistai bando iškvosti dėl tos paramos studentiškam leidiniui „Tribūna“ – girdi, kam ji buvo panaudota? Nors pastarasis, kaip minima, po paramos gavimo paliko postą asociacijoje ir įtakos paramos panaudojimo skirstymui neturėjo.

Visus tuos reikalus gal ir įdomu būtų pasiskaitinėti neturint ką veikti, jei ne viena keistoka, švelniai tariant, aplinkybė.

Kodėl spauda pateikia reikalą taip, tarsi pats paramos gavimo faktas iš MG Baltic koncerno jau pats savaime būtų kažkoks kriminalas nepolitinės asociacijos atveju? Kame jis yra, gal kas galėtu paaiškinti?

Kodėl spauda nepuola taršyti kitų tos paramos gavėjų (žr. nuotraukoje)?

MG BALTIC: Veikdami šiandien, kuriame rytdieną | FB, R. Navicko nuotr.

MG BALTIC: Veikdami šiandien, kuriame rytdieną | FB, R. Navicko nuotr.

Ir neklausinėja bei neremia prie sienos pvz. Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) veikėjų? Kurie de facto vykdo įvairią lobistinę veiklą ir reguliariai landžioja po Seimą, Vyriausybę bei politikų ir valdininkų kabinetus su visokiais pasiūlymais ir nuomonėmis dėl teisinio reguliavimo?

Nes norisi kažkokio nuoseklumo ir vienodų standartų analogiškiems atvejams taikymo.

Jeigu jau paramos gavimas iš MG Baltic yra kažkas labai įtartino ir kenkiančio reputacijai, tai toks požiūris turėtu galioti visiems tos paramos gavėjams.

O jeigu visgi ne – ir ta parama yra toksinė tik kriminaliniais atvejais, tai kokios pretenzijos L. Kasčiūnui bei L. Kojalai ir Co?

Neapleidžia jausmas, kad minčių dėl tokios nevienodos spaudos reakcijos gali kilti įvairių.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: