Seime VSD, AOTD ir signataro Z. Vaišvilos spaudos konferencijos apie grėsmes Lietuvai (tiesioginė transliacija) (2)

Seime VSD, AOTD ir signataro Z. Vaišvilos spaudos konferencijos apie grėsmes Lietuvai | Alkas.lt koliažas

Seime VSD, AOTD ir signataro Z. Vaišvilos spaudos konferencijos apie grėsmes Lietuvai | Alkas.lt koliažas

Kovo 26 d. 10:10 val. Seimo spaudos konferencijų salėje Valstybės saugumo departamentas (VSD) ir Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos (AOTD) pristatys metinį grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą už 2017 metus.

Dalyvaus VSD direktorius Darius Jauniškis ir AOTD direktorius Remigijus Baltrėnas.

Remiantis Lietuvos Respublikos žvalgybos įstatymu Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas, kaip bendras VSD ir AOTD dokumentas yra skelbiamas visuomenei nuo 2015 m. kartą per metus.

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją ir užduokite klausimus internetu ČIA (nuoroda veiks vykstant spaudos konferencijai):

Skelbiamas ataskaitos tekstas [pdf]:

vsd aotd ataskaita

Prieš šią spaudos konferenciją 9:30 val. vyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Dėl Lietuvos specialiųjų tarnybų vadovų atsakomybės“.  Spaudos konferencijos dalyviai Z. Vaišvila ir Jonas Mažintas ne tik kritiškai vertins VSD ir AOTD ataskaitas, bet ir paskelbs, kokių priemonių yra imtasi, kad, pasak jų „Lietuvos specialiosios tarnybos tirtų tikrąsias, bet ne apsimestines grėsmes Lietuvos nacionaliniam saugumui“.

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją ir užduokite klausimus internetu ČIA (nuoroda veiks vykstant spaudos konferencijai):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Mūsų ten nėra:

    Ech Vaišvila šauniai dirba kremliaus režimui. Savi šaudė į savus

  2. Kęstutis:

    Tas Mažintas man neaiškus. Kodėl jam blogai, jog didinamos išlaidos kariuomenei? Gal tada iš vis kariuomenės atsisakyt, nebepykdyti Putino ir taip bus saugiau?… O be to ir jo praeities duomenys – “Nuo 1988 m. rugsėjo mėn. iki 1990 m. liepos mėn. mokėsi Leningrado civilinės aviacijos akademijos Aukštųjų vadovaujančiųjų darbuotojų fakultete, jį baigęs įgijo oro transporto organizatoriaus specialybę” – per patį atgimimą?. Prieš tai – “Nuo 1971 m. rugsėjo mėn. iki 1972 m. birželio mėn. mokėsi Riazanės srities (Rusija) Sasovo civilinės aviacijos lakūnų mokykloje, ją baigęs įgijo lėktuvo AN-2 antrojo piloto kvalifikaciją”. Visais sovietiniais laikais lakūnai be pasirašyto bendradarbiavimo su sovietiniu saugumu į orą nepakildavo, bo pabėgs… Nekaltinu ir negaliu to padaryti, bet minčių kylą visokių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *