JAV teismas nepriėmė sprendimo dėl N. Venckienės perdavimo Lietuvai (nuotraukos, video) (19)

„Čikaga su Neringa“ | Roberto Mo FB nuotr.

„Čikaga su Neringa“ | Roberto Mo FB nuotr.

Kovo 22 d. Čikagoje, JAV Evereto Makinlio Dirkseno teismo rūmuose buvo svarstomas buvusios Lietuvos respublikos Seimo narės, garsios kovotojos prieš pedofilus Neringos Venckienės išdavimo Lietuvai klausimas. Tą dien vykusiame teismo posėdyje sprendimas dėl N. Venckienės grąžinimo Lietuvai nebuvo priimtas.

Pranešama, kad atidėti N.Venckienės grąžinimą Lietuvai buvo nuspręsta esą dėl to, kad toks sprendimas turi būti pasirašytas JAV valstybės sekretoriaus arba jo pavaduotojo, tačiau JAV prezidentui neseniai atleidus iš darbo šiuos pareigūnus – nėra kam sprendimą pasirašyti… Būtent, esą, dėl šios priežasties N.Venckienę nuspręsta sulaikyti dar trims mėnesiams. O gegužės 15 d. teismas ketina surengti posėdį, kuriame bus priimtas sprendimas ar paleisti kaltinamąją už užstatą iki kito teismo posėdžio.

Vykstant teismui prie teismo rūmų  Čikagoje žmonės surengė piketą „Čikaga su Neringa“, kurio dalyviai su plakatais ir transparantais išreiškė savo palaikymą ryžtingai kovotojai prieš pedofilų klaną.

Kovo 21 d. piketą surengė ir Kanados lietuviai prie Amerikos konsulato Toronte. Airijos lietuviai piketavo Dubline.

Piketas Dubline | Stop pedofilijai! FB nuotr.

Piketas Dubline | Stop pedofilijai! FB nuotr.

Piketas Vilniuje prie JAV ambasados | R. Čiegio FB nuotr.

Piketas Vilniuje prie JAV ambasados | R. Čiegio FB nuotr.

Kovo 20 d. N. Venckienės gynėjai Vilniuje prie JAV ambasados taip pat surengė palaikymo akciją ir įteikė JAV pareigųnams peticiją kurioje išsakė savo nepasitikėjimą Lietuvos teisėsauga, taip ir nesugebėjusia ištirti nė vienos bylos, susijusios su vadinamąja Kauno pedofilija. Šiame rašte jie pasidalijo ir savo nerimu dėl Neringos Venckienės likimo, jei kartais JAV teisėsaugos institucijos nesuteiktų jai politinio prieglobsčio.

Kaip jau rašėme kovo mėnesio  pradžioje socialiniame tinkle „Facebook“ į žmones kreipėsi ir N.Venckienės sūnus prašydamas padėti jo šeimai – pasirašyti JAV prezidentui Donaldui Trampui skirtą peticiją sukurtą oficialioje Baltųjų Rūmų interneto svetainėje anglų kalba „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“:

Kreipimasis su ukrainietiškais subtitrais:

Kategorijos: Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

19 komentarų

 1. Arūnas:

  Pagarba jums, Žmonės iš didžiosios raidės

 2. ona voveriene:

  Ačiū JUms, gerieji žmonės, kurie trokštate teisingumo Lietuvoje. Neringos Venckienės ir nelaimingos mergaitės bei jos šeimos byla – kraujuohjanti žaizda Lietuvos istorijoje, beje, kaip tr nužudytojo doro pareigūno – pulkininko iš saugumo komiteto. Žudikai siūlo nesiknaisiotio po kaulus nužudytojo, byla užbaigta, bet Tautos atmintis… kraujuoja. Ir kraujuos, kol neatsiras nors vienas padorus teisininkas, kuris nepabijos imtis ttų bylų. Ar universitetų dėstytojas, kuris duos drąsiam stuidentui tas bylas, kaip diplominius darbus. Jaunimas nepabijos. O dabar visiems piketavusiems ačiū nuoširdžiausiai Lietuvos pilietė Ona Voverienė, Vilnius, 2018.03.23

 3. Ūla:

  Tarp kitko, manęs dar niekas neįtikino, kad p. Neringa kalta. Labai daug neaiškumo. Linkiu Dievo palaimos jos šeimai.

 4. Skalvis:

  Kai Slovakijoje nužudė jaunų žurnalistų porą, šimta-tūkstantinės minios išėjo į gatvę: tai privertė Europos parlamentą sukrusti. Atsirado iniciatyva, kad jeigu akivaizdu, jog mafija užvaldė visas svarbiausiais valstybės institucijas – privalo Europos sąjunga perimti Teisinugumą į savo rankas. Lietuva pati su šia bėda nesusidoros. Laikas įrodyti, jog Lietuva nėra tik avinų ir kiaulių banda. Bet kaip tai padaryti? Visuomenė bijo! Tik atskiros asmenybės drysra priešintis. Ar Lietuva verta ko nors dar ?

 5. kedofilams:

  Kaip jums ne gėda palaikyti nusikaltėlę? Matyt, patys žudytumėte kaip Kedys ir tvirkintumėte mažą vaiką kaip Venckienė su seniais Kedžiais?

 6. Skalvis:

  Štai, dėl tokių, kaip tamsta, aš jau šimtą dešimtą kartą sakau: Lūkiškių aikštėje būtina statyti Tautos gėdos stulpą. Ir prie jo priklati visus kgb’tus, nkvd’distus, komunistus, globalistus, visus valstybinius satanistus ir visus kitus Tautos išsigimėlius. Mes jų turim tiek daug, tokių šlyksčių, kad tos gėdos nepripažindami – Žūsim. Tautos imuninė sistama visiškai neveikia. Visiškai nesiria savų lastelių nuo svetimkūnių. Statykim Tautos gėdos stulpą ! Pradžia bus padaryta !

  • >Skalviui:

   Tai Tamstai nesvarbu, kad šios šeimynėlės nariai darė amoralius dalykus: tvirkino mažą mergaitę (įrodyta), nužudė du žmones (įrodyta),išmokė vaiką tyčiotis iš Lietuvos, bjaurojant jos himną (įrodyta)? Aš tai tokius niekinu.

   • Kemblys:

    Kodėl nekaltini, kad dar ir ūsą nužudė, ir patį Drąsių, ir daug dar kitų?..

    • >Kembliui:

     Ūsas žuvo, iškritęs iš keturračio, nes iš įtampos gėrė – ne kiekvienas gali atlaikyti tokį persekiojimą, Kedys mirė negarbingai: persigėręs paspringo savo vėmalais. Per daug jau bjaurus buvo jo nusikaltimas: tvirkino dukrą, nužudė du žmones, apšmeižė savo sugyventinę, melavo – todėl ir nubaudė likimas. Šios bylos atomazga – pamoka visiems tokiems niekšeliams. Man labai gaila visų nekaltų žmonių, taip pat ir teisėjo, Naruševičienės, jauno vaikino Milinio, kurie buvo nužudyti Kedžio ir jo pasekėjų. Todėl labiausiai nepateisinu tų įtakingų veikėjų, kurie kišosi į bylą ir trukdė jos objektyviam išnagrinėjimui, nors, būdami autoritetingi žmonės, galėjo tiems nusikaltimams užkirsti kelią.

     • Kemblys:

      ,,Kedžio ir jo pasekėjų…”
      Negirdėjau, kad kad Kedžio pasekėjai būtų žudę ką nors. Bet jei tu tai žinai… manau, turėtum viską papasakoti apie juos policijai, kad neapkaltintų tavęs nusikaltimo slėpimu.

   • Skalvis:

    O stribai buvo liaudies ginėjai nuo banditų ? Naudojat satanistinį Juodojo veidrodžio principą? Viską versti aukštyn kojom ! Viska atspindėti atvirksčiai.

   • Paukštė:

    Įrodyti gali, kad pienas yra juodas, o anglys – balti, bet jie patys nuo tų įrodymų nepasikeis. Ir tais įrodymais patikės tik tie, kurie niekada pieno ir anglių nematė ir nenori pamatyti.
    Štai Karolio antrame paviešintame laiške nupasakojami ir akivaizdžiai parodomi keturi vaizdai, kur įvairiausi pareigūnai įrodinėja priešingai nei buvo. Bet kas iš to???? Belieka paklausti savęs (IP adresas: 84.15.190.178 ), kodėl jūs užmerkiate akis prieš tai, kas akivaizdu??? Bet, deja, toks jūs ne vienas. Kažkas net teismą priverčia priimti melagingą sprendimą.
    Karolio antras laiškas yra čia: http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/karolis-venckus.-kaip-mano-mama-gali-sulaukti-teisingo-teismo-lietuvoje-kai

    • >Paukštė:

     Teisiniai įrodymai yra kruopščiai surenkami ir ištiriami, jeigu tai daroma profesionaliai. O profesionaliai daroma ten, kur yra teisinė valstybė. Sovietams užgrobus Lietuvą, žmones teisė “troikos”, taip be teismo norėjo teisti ir Garliavos šmeižto sumanytojai, paviešindami D. Kedžio sukurtą amoralų pornografinį filmuką, kur vaikas buvo verčiamas šliaužioti vaizduojant oralinį seksą. Ar tokie įrodymai Jums priimtini? Prieš tokius kažkaip nepasisakote, ar ne? Tačiau teisinių institucijų surinktais įrodymais netikite. O kodėl netikite tuo įrašu, kuris buvo padarytas Kedžių namuose, iš kurio padaryta išvada, kad mergaitė buvo verčiama meluoti? Taip pat, matyt, netikite ir tais įrodymais, kurie įrodo, kad D. Kedys nužudė du žmones. Negi Jūs manote, kad Prezidentė, kuri palaikė Venckienę (kuri apsiriko – sako, kad patarėjos apgauta) šiaip sau nutilo? Todėl, kad ne šiaip sau, nes ši byla rezonansinė ir tikrai niekas iš valdžios nerizikuotų taip teršti savo reputaciją, toliau palaikant nusikaltėlius. Aš nerašyčiau tų komentarų (nes dažnai jie ištrinami, todėl, kad žurnalui nepatinka kitokia nuomonė), bet man labai skaudu, kai vertingi, patriotai ir išsilavinę žmonės taip lengvai leidžiasi vedžiojami už nosies primityvios moterytės, kuri panaudojo savo turimas pažintis savanaudiškiems tikslams ir nepasigėdijo apmulkinti pačių žymiausių nusipelniusių Lietuvai žmonių, apeliuodama į jų gerumą.

 7. Paukštė:

  O juk teisiniai įrodymai buvo kruopščiai surinkti bei ištirti ir E. Kusaitės byloje. Bet tyrimas ir tikrovė, kaip du upės krantai…
  Vienas žmogus , gyvenęs šalia teisėjo nušovimo vietos liudijo kitaip, nei jūs norėtumėte, kitas, turėjęs “lipdukų firmą” irgi liudijo ne jums patinkančia linkme. Abiejų jau nebėra, kaip ir eilės kitų liudininkų (patys išėjo arba greit mirė nuo ligos). Teisėsauga nenuteisė nei vieno žurnalisto, melagingai apie tai rašiusio spaudoje, tad darome išvadą, kad tai nebuvo melas. O kaip jūs manote?
  Kitas klausimas, ar tamsta kalbėjotės su mergaite, ar girdėjote savo ausimis tą pokalbį, kaip ji verčiama meluoti? Ar nors kartelį bendravote su mergaite ir jos artimaisiais. Jums tada nereikėtų stebėtis, kodėl šia istorija net neabejoja sesuo Nijolė ir kiti, šalia mergaitės pabuvusieji. Manau ji buvo “verčiama” taip pat kaip ir gydytoja Laima Plėšnienė… Jei būtumėte istoriją sekę nuosekliai, tai būtų iškilę ne viena dešimtis neatsakytų klausimų… Juk neatsakytas vienas klausimas, kelia vėl eilę naujų. Kaip pavyzdžiui – Stankūnaitės pajamos iš pradedančios kirpėjos verslo apie 60 tūkstančių (tada dar vertingų) litų per metus? Bet čia vienos jaučio odos neužtektų visiems klausimams ir svarstymams surašyti…
  Ta “primityvi moterytė”, kaip jūs sakote apie Neringą, buvo garbinga teisėja, kuri, turbūt, vienintelė šturmo metu dar tikėjo teisingumu ir teisėtvarka. Ji iki pat paskutinės minutės tikėjo, kad teismo sprendimas, paimti mergaitę be prievartos, bus vykdomas (tai aiškiai girdėjome įraše). Manau, po pirmo “ėmimo”, mažai kas tuo betikėjo ir siūlė mergaitę išvežti, paslėpti. Bet ji laikėsi įstatymų iki galo.
  Na, o prezidentė, prieidama prie sesers Nijolės po jos kalbos ir pasakydama, tai ką pasakė, parodė, kad ji dar turi sąžinės… Kaip vėliau paaiškėjo trys pirmieji valstybės asmenys šioje, taip svarbioje (rezonansinėje), kaip jūs sakote, byloje žino mažiau, nei “garsusis” advokatas. O juk taip paprasta būtų nuraminti įsitempusius žmones, užtektų pačią seserį Nijolę su visom “konspiracinėm” priemonėm, kad nematytų nei kelio pirmyn, nei atgal, nuvežti pas mergaitę ir leisti įsitikinti, kad viskas yra gerai. Taip turėtų elgtis sąžiningi, sveiko proto , nuo nieko nepriklausomi pareigūnai, siekiantys, kad įtarimai jų atžvilgiu neterštų jų vardo visą likusį gyvenimą.

  • >Paukštė:

   Be komentarų. Radote kuo džiaugtis: kad Sadūnaitė žiloje senatvėje vaiko tvirkintojus ir žudikus garbina. Kaip kažkada rašė apie Baltušį žmonės: “būna ir tokia senatvė”. Tai va – tas dabar tinka ir Sadūnaitei. Neatsitiktinai šitą laikraštį žmonės stato vienoje gretoje su Laisvu laikraščiu, Karštu komentaru. Prisigyvenote. Viskas, baigiu, daugiau nediskutuosiu su beviltiškais.

 8. Paukštė:

  Negali pažeminti tų, kurie stovi ant žemės. Tad ir nesistenkite.
  Na, o už pažadą baigti ir daugiau pokalbyje nedalyvauti – ačiū. Laikykitės jo.
  Žodis ne žvirblis, nebesugrįš.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: