Žurnalistai – A. Tapinas ir R. Miliūtė prie Seimo surengė mitingą prieš valdžią (tiesioginė transliacija, nuotraukos) (74)

Andrius Tapinas | Alkas.lt nuotr.

Andrius Tapinas | Alkas.lt nuotr.

Kovo 15 d. pavakare Vilniuje prie Seimo žurnalisto Andriaus Tapino sukviesti į mitingą „Mes kaltinam!“ susirinko apie kelis tūkstančius žmonių protestuoti prieš Lietuvos valdžią ir reikalauti pirmalaikių Seimo rinkimų. A. Tapinas oficialiai skelbia, kad rinktis į mitingą buvo nuspręsta po to, kai šiurkščiu Konstitucijos pažeidimu ir priesaikos sulaužymu kaltintas Seimo narys Mindaugas Bastys nebuvo atleistas iš Seimo. Tačiau pasak Lietuvos-Valstiečių ir Žaliųjų atstovų, šis mitingas Seimo opozicinių konservatorių buvo planuotas jau daug seniau, siekiant skaldyti valdančią koaliciją ir priešlaikinių Seimo rinkimų.

Mitingą improvizacine daina pradėjo dainininkas Jurgis Didžiulis, po to į susirinkusią gausią minią kreipėsi A. Tapinas, kuris piktinosi „valstiečių-žaliųjų“ lyderio Ramūno Karbauskio pareiškimu, kad jam žinoma, kas organizuoja šį mitingą.

„Jie kalba, kad atėjo ne tarnauti, o valdyti. Jie nesupranta, kad yra pilietinė visuomenė, kuri gali suorganizuoti, kurie gali pasakyti savo teisėtai išrinktai valdžiai taikiu būdu, kad – „publika, jūs darote ne taip“, – postringavo žurnalistas.

Paskui į sceną užlipo dirigentas Donatas Katkus. Jis piktinosi, kad į Seimą pasak jo, išrinkti nieko verti asmenys, kuriuos jis tiesiai šviesiai išvadino kvailiais: „čia atėjo žmonės, kurių dauguma yra kvailiai“.

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt nuotr.

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt nuotr.

Mitingo scenoje išdrįso pasirodyti ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, kurį susirinkusi minia vieningai nušvilpė. Tačiau A. Tapinui prašant, mitinguotojai vis tik pritilo ir leido Seimo pirmininkui pakalbėti. V. Pranckietis scenoje atrodė kaip gimnazistas per egzaminą ištraukęs ne tą bilietą. Jis, bandydamas pataikauti mitinguotojams, kažką vebleno maždaug taip: „… kas jus atvedė į čia, kas mus atvedė į čia? Mus į čia atvedė gėda. Taip. Ar man gėda? Gėda. Ar man gėda dėl Basčio? Ar man gėda dėl Pūko? Ar man gėda dėl Kildišienės? Ar man gėda dėl Skardžiaus? Aš čia ir atėjau, nes man irgi gėda… Man tikrai gėda dėl Seimo kuriam vadovauju…“  Jis aiškino, kad jam gėda būti tokio Seimo pirmininku, tačiau sakė „ką išsirinkome tą ir turime“, jei būtų į rinkimus atėję daugiau žmonių, tai gal būtų išrinkta geresnė valdžia…“ Paklaustas ar jam negėda dėl konkrečių asmenų vadovaujančių jo partijai, jis užsikirto ir išlemeno: „žinoma, kad visi čia susirinkusieji norėtų išgirsti tik vieną – gėda…“ Paskui  patikslino, kad jam gėda dėl R. Karbauskio veiksmų, susijusių su Greta Kildišiene.

Rita Miliūtė | Alkas.lt nuotr.

Rita Miliūtė | Alkas.lt nuotr.

Po Seimo pirmininko scenoje pasirodė ir LRT „žvaigždė“ Rita Miliūtė tepasakiusi tik vieną mintį, kad jai dabar labai sunku kalbėti po tokio charizmatiško Seimo pirmininko kalbos…

Kalbėtojai piktinosi viskuo: kad Seimas blogai dirba, mažos pensijos, niekas negina homoseksualistų, gėda dėl valstiečių, kad pasaulėžiūra užvaldyta krikščionybės, kad ribojmas svaigalų pardavimas…

Mitingo pakyloje pasirodęs TV jumoristas Algis Ramanauskas-Greitai kažką nevykusiai improvizavo apie tai, kad jaunimas neturėtų leisti balsuoti babuškoms (bobutėms), apie  negerus mentus ir… pederastus Seime.

Minioje gudriai šypsodamasis sukiojosi ir jaunasis konservatorių vadovas Gabrielius Landsbergis.

Galiausiai sužvarbę mitingo dalyviai sulaukė scenoje pasirodant 4 partijų vedlių. A. Tapinas su jais ant scenos surengė improvizuotą TV diskusiją. Į šią diskusiją atėjo „valstiečių-žaliųjų“ lyderis Ramūnas Karbauskis, socialdemokratų vedlys Gintautas Paluckas, Liberalų sąjūdžio vadas Eugenijus Gentvilas, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų vadovas Gabrielius Landsbergis.

Paklaustas kaip vertina Seimo pirmininko kalbas nuo šio mitingo scenos R. Karbauskis sakė: „Liūdnai atrodė Seimo pirmininkas, tikrausiai nesitikėjo tokios publikos reakcijos. Jam trūksta politinės patirties“.  A. Tapino užklaustas, ką mano apie V. Pranckiečio prisipažinim, kad jam yra gėda dėl kai kurių Seimo veiksmų ir dėl paties R. Karbauskio poelgių, R. Karbauskis rėžė: „Jeigu jam gėda Seime – mes galime išrinkti ir kitą pirmininką. Jeigu jam gėda turi atsistatydinti.“

Liberalų ir konservatorių vadovai E. Gentvilas ir G. Landsbergis neslėpė savo ketinimų imtis pirmalaikių Seimo rinkimų inicijavimo.

R. Karbauskis sakė nebijąs priešlaikinių Seimo rinkimų iniciatyvos. „Mes juos išlošime. Tokia yra tiesa… Po šitų rinkimų tikriausiai valstiečių būtų dar daugiau Seime. Ar jūs to norite?“, – mitinguotojų miniai šūktelėjo R. Karbauskis. Tokio pokšto nesitikėjusi minia numykę kažką tarp ne ir taip…

Ramūnas Karbauskis: „Po šitų rinkimų tikriausiai valstiečių būtų dar daugiau Seime“ | Alkas.lt nuotr.

Ramūnas Karbauskis: „Po šitų rinkimų tikriausiai valstiečių būtų dar daugiau Seime“ | Alkas.lt nuotr.

R. Karbauskis apie liberalų ir konservatorių bandymus destabilizuoti padėtį valstybėje siekiant pirmalaikių rinkimų  sakė manąs, kad Seimas dirbs iki kadencijos pabaigos, nes pačioje opozicijoje nebus vieningo pritarimo pirmalaikių rinkimų idėjai.

Po padrikos ir paviršutiniškos seimūnų diskusijos ant scenos pasirodė buvęs „Anties“ dainininkas, arhcitektas Algirdas Kaušpėdas ir kaip senais gerais tarybiniais laikasi iš pluošto lapelių, kad ko neužmirštų, iššraiškingai perskaitė oficialią kalbą apie savo rinkėjus užmiršusius zombius Seime kovojančius dėl valdžios…

Mitingą savo dainomis užbaigė grupė „Žalvarinis“, kurios, iš pirmo žvilgsnio gana kultūringai atrodžiusi, dainininkė pristatydama grupę riaugtelėjo, kad jie čia dainuos „tikrų valstiečių kurie dirba nemaldami šūdo“ dainas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
alko-2-proc

74 komentarai

 1. Taip:

  O man gėda visų pirma tai,kad šį mitingą apgaulingai surengė Nacionalinio transliuotojo LRT įtakingi pareigūnai ir žurnalistaiprieš savo darbdavį Seimą.Tai politinė ir moralinė apgaulė bei interesų konfliktas-vyksta Seimo tyrimas dėl šio transliuotojo veiklos. Šis mitingas turėjo įvykti,nes Seimas pasielgė gėdingai, bet organizatorius turėjo būti ne LRT,ne opozicinės Seimo partijos,bet aktyvūs piliečiai-tautiečiai bei jų visuomeninės organizacijos.O dėl Pranckiečio-Seimo vadovo kalbos turinio mitinge būtina pasakyti viena -šis Seimo pirmininkas turėtų nedelsiant palikti užimamą kėdę dėl gėdingo pasisakymo bei ankstesnės veiklos vadovaujant šiam Seimui.Taškas.

  • Pilietė SS:

   Šlykščiausia šioje situacijoje tai, kad konservatoriai priešinosi apkaltos rengimui, nes Bastys – konservatorius, todėl nesunku suprasti kaip balsavo konservatoriai, bet Anūkas surengė šlykščiausią klastą, organizuodamas (kartu su LRT) mitingą, dėl to, kad seimas neatėmė iš Basčio mandato. Visas mitingas nukreiptas prieš LVŽS. Ar dar galima pasielgti amoraliau už konservatorius? Manau, ne.

  • arvydas:

   ANTILIETUVIZMAS. ŽODŽIO IR MOKSLINIO TYRIMO LAISVĖS VARŽYMAS LR SEIME.

   Okupantai, raudonieji NKVD-KGB, Kremliaus „komisarai“(80 proc. žydų tautybės nusikaltėlių) nužudė Lietuvoje milijoną lietuvių..Okupantai atėmė ir tautos protą- iki šiol LR Seimas nesugeba realizuoti Okupacinės žalos atlyginimo Įstatymo nuostatų, tapome emigracijos kloaka, kurioje siautėja OKUPACIJOS RELIKTAI. Vigilijaus Sadausko atstatydinimas – gėdingas LR Seimo „gojų“ pasirinkimas – reiškia žodžio ir mokslinių tyrimų laisvės varžymą Lietuvoje, antilietuvizmo įteisinimą. Vigilijaus Sadausko atstatydinimas remiasi klastingu „kvislingų“ melu, yra teisiškai nepagrįstas. Kodėl draudžiami aktualūs moksliniai tyrimai?

 2. Bastys – jau praeitis: jis išėjo iš seimo.
  Kodėl niekas ten negynė neteisėtai atleisto, nes nepažeidusio VISIŠKAI JOKIŲ NEI TEISĖS, NEI MORALĖS NORMŲ, V.Sadausko, kurį atleido irgi slaptu balsavimu, nes balsuotojai bijojo pasirodyti, kad tarnauja ne Lietuvai.

 3. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Tapinas pakasė 2014 metų referendumo biuletenį, kad būtų sužlugdyta Tautos valios išraiška.
  Tapinas tada veikė prieš Tautą susivienujusių partijų pusėje.
  Dabar, Tapinas gretinasi prie Tautos? Ką galėtų reikšti toks jo elgesys?

  • vo tep:

   Jis nė prie jokios tautos nesigretina, jis seniausiai sėdi koncervatorių užpakaliniame fasade..

   • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

    Toks atsakymas buvo laukiamas ir tuomet viskas aiškiai susidėlioja, nors Tapinas aiškino, kad jis vienas (be pagalbos) sukvietė žmones prie Seimo.
    Išvada:
    Tautą skurdinančios ir Lietuvą naikinančios landsberginių brazauskinių karbauskinių partijos aiškinasi tarpusavio santykius.
    Esant tokiom aplinkybėm, turim labai gerą laikmetį Seimo rinkimų įstatymui (su)derinti su konstitucija, kad atsikratyti nepakeičiamųjų Seimo sąrašinių.

    • tiek:

     Pilnai pritariu – tikrai gera proga,o tuo pačiu logiškai pagaliau būtų išsireikalauti patvirtint rinkėjų teisę kontroliuot jų išrinkto į seimą deputato darbą , suteikiant jiems teisę minėtą deputatą pakeist kitu ,jei pastarasis pradeda akivaizdžiai “nuklyst į lankas” nuo duotų rinkiminių pažadų.

  • Vilniaus Žemaitis:

   Tu čia apie privilegijų žemgrobiams referendumą, kuriame dalyvavo vos keli procentai žemgrobių suvedžiotų idealistų?

 4. Pranckietis- visiškas nevykėlis...:

  Anūko ir ,,šimtatūkstantinės” Masiulio partijos rinkėjai susirinko į nomenklatūrininko Tapino suorganizuotą valstiečių pasmerkimo ,,pikniką”…Šlykštu ,kiek liberastiškų mulkių Vilniuje ir šalelėje , lengvai pasiduodančių tapinų, miliūčių, LRT ir tradicinių ,,lovio” partijų propagandai…

 5. Tikras cirkas buvo:

  Kažkokį cirką padarė Tapinas, daug pinigų turi ir scena ir aparatūra ir “personalas” brangiai kainavo. Įdomu kiek? Apmaudu, kad Seimo nariai ir pozicija ir opozicija (gal čia jų ir sugalvota) vieningai kaip mokinukai lipo į sceną ir dalyvavo “šou cirke”. Jei ateina mitinguoti normalios grupės piliečių su rimtais klausimais, tai nebūna nei vieno Seimo nario, arba koks vienas, kitas. Dabar gi visi sulėkė kaip maži vaikai. Nesolidžiai pasirodė Seimo pirmininkas. Jam nederėjo iš viso eiti. Keisti dalykai dedasi. Kieno užsakymu?

 6. Algimantas:

  Mano nuomone šį mitingą surenge žmonės neturėdami nei sąžinės nei garbės. Gal tegu jie pasako kas sugriovė Lietuvos žemės ūkį ir pramonę ? Ar nebėgo žmonės iš Lietuvos valdant Landzbergiui, Brazauskui, Adamkui ? Nebėga valdant Grybauskaitei ? “Valstieciams” ,kokie jie bebuvę , išrinktiems po dviidešimt šešis metus griovusių valstybę “buvusiųjų”, naujieji plecikiai dar nepradėjus dirbti , neturėdami jokio padorumo ,
  pasitelkę nesąžiningus žurnalistus ir antitautines organizacijas pradėjo naująjį seimą griauti iš vidaus, net nepradėjus jam normaliai dirbti. Pradėjo ieškoti visokių “antilietuviškų” organizacijų, kai tuo pačiu laiku tų buvusių organizacijų vadai buvo valstybės prezidentai…ir tt. Valstybės nelaimė, kai “veikėjai” patys nieko nenuveikę moko kitus kaip reikia dirbti.

  • Vilniaus Žemaitis:

   O man atrodo, kad ne sąžinės, nei garbės ir aplamai – nei sveiko proto neturi tokie neišprusėliai, kaip tu.

   Tokie, kurie nuolatos rašinėja ir peza visokias nesąmones. Toks vaizdas, kad net mokyklos suole nesėdėjot.

   Asu universiteto dėstytojas – ateikit, nors kiek jūsų protelį apšviesiu.

 7. Va taip, – tyčiojamasi iš rinkėjų, krikdoma žmonių vienybė, kai jie neturi lyderio… Tai vadovėlinis viešųjų ryšių akcijos organizavimo krikdymo tikslais šiuolaikinėje demokratinėje šalyje pavyzdys. Principas čia toks – jūs nušvilpinėkite, o aš juoksiuosi… Kas reiškia, kad aš valdau ir valdysiu, ką jūs man…

  • Vilniaus Žemaitis:

   Reiktų pridėti – neišprususių, nesiorientuojančių kaimo rinkėjų, kurie šituos … musm į Seimą šį kartą ir išrinko.

   Pažiūrėkit, ką sociologai sako. Pamatysit, kas už juos balsavo. Patys mažiausiai išsilavinę provincialūs rinkėjai.

   • Ne žemaičiui tik iš Vilniaus:

    Balsavo Lietuvos žmonės ir dar balsuos, jei reikės. Konservatoriai su savo “taktika ir strategija” nueis į šiūkšlyną

   • jonas:

    o kaimiečiai tai ne lietuvii?Ne žmonės? Lenkijoje būtent tie niekinami kaimiečiai, “runkeliai” nuvertė liberalaus “elito valdžią ” ir sėkmingai valdo, ir dar 20 metų valdys. Ateis laikas, kai ir Lietuva prabus. Nes tauta tai ne sostinės liberalus “klubinis” jaunimėlis,ne siaurovizijos miliūtės ir tapinai, ponas universiteto dėstytuve, įsitikinsite tuo, ir niekam jau nebus reikalingi jūsų komentrai ir pamokymai , ką rinkti gerai, o ką blogai

   • LosAngeles:

    ‘..Pažiūrėkit, ką sociologai sako. Pamatysit, kas už juos balsavo. Patys mažiausiai išsilavinę provincialūs rinkėjai…’

    nepersistenkite tik mielasis, ‘zandai plish’. sita sena plokstele pakankamai nusidevejo, kad jos klausyti neims saves gerbiantis zmogelis. na bet jus, kaip ‘paskolu emejo’ idejinis draugas aisku kitas reikalas… grokite pats, klausykite pats, dziaukites pats…

   • Pikc:

    Įdomu matyti, kaip apie “provincialumą” postringauja liberastų – pačių didžiausių provincialų – atstovas. 😉
    Liberastai primena kokį nors plikbajorį iš gilaus užkampio, kuris nusprendė, kad reikia būti “ponu”, todėl baisiausiai gėdijasi savo kilmės, niekina viską, kas sava ir bando mėgdžioti tuos, kurie, jo požiūriu, “stovi aukščiau”, įsivaizduodamas, kad jei save su jais tapatins, tai ir kiti jį laikys ponu, o ne tuo, kuo jis iš tikrųjų yra – kompleksuose paskendusiu apgailėtinu juokdariu. 😉

 8. VILNIETIS:

  Tikiuosi, šitas žaliai valstietiškas cirkas greitai baigsis.

  Tikiuosi, kad greitai sulauksime pirmalaikių rinkimų. Linkiu, kad jie greičiau įvyktų.

  Visokių valdžių yra buvę, tačiau tokių “kv… su iniciatyva” dar neikada neregįjome.

  Šį kartą kaimas mums išrinko pačią blogiausia valdią, kokios nuo pat 1990 m. dar nebuvo. Tikiuosi, kad šitų… (pyp) valdymas tęsis nebeilgai.

  • vilniečiui:

   Nelauk pirmalaikių rinkimų, nes konservatoriai juos šimtu procentų prakiš. Tauta jau sugeba atskirti išdavikus, be to Vilnius tai ne visa Lietuva. Konservatoriai buvo išgrūsti iš Kauno, per kitus rinkimus reikia išgrūsti iš Lietuvos.

   • Vilniečiui:

    Esi kaimietis pačia blogąja prasme. Tik kaimiečių dėka atkurta LR, tik kaimiečiųai priešinosi bolševikams. O tokie “miestiečiai” kolaboravo , tarnavo KGB, skundė visus ir dabar tą oatį daro.

 9. Diedas:

  Kad Tapinas spardo subinę kremliaus remiamiems žemgrobiams, oligarchams ir Lietuvos žlugdytojams – labai gerai. Bet labai rūpi žinot kas už jo stovi? Ar tik nebus tas Tapinas , Jakilaitis antrasis, oligarchų ruporas ir jų reikalų tvarkytojas. Kiek žiūrėjau laidų, tai Tapinas ne už ruskius. Bet ir ne už Lietuvą.

 10. Anūkas. Šventi žodiai ,šventi žodžiai::

  #ValstybėEsuAš

 11. Pilietė SS:

  Nieko nestebina. Tai – LRT žurnalistų kerštas už jų finansinės veiklos tikrinimą.

 12. niusia:

  Truputį “nusirašėt”,bandit šaipytis-kad iš jūsų nepasišaipytų.

 13. Agne:

  Nieko konkretaus tik seimą išardyti ir konservatorius sustatyti, į vietas! Dar kai ką įsileis iš paklusniųjų??? ir vėl svarstyklės svyruos! Neduok Dieve …

 14. Lietuvis iš "nelietuviško" krašto.:

  Nu ne,klasikinis pasistumdymas prie lovio,o šiaip tai gerb.destytojo norėčiau paklausti,ką padarė mitingo įkvėpėjai ir organizatoriai kad bent kiek monopolijas prispausti visose srityse ,nu bent koks veiksmas,konkretus-tik deklaracijos.Ir konservai,ir atseit socdemai vieningi tik viename-pasipelnyti bet kokia kaina.Oponuokit jei aš neteisus.Nereikia žmonių laikyti kvailesniais,jei jie ne dėstytojai kaip tamsta.Provincijoj jaunimo jau neliko-kieno nuopelnas,nepagalvojot,gal Karbauskio,kad bet kuriuo paros laiku išgerti neduoda?Nesu aš labai didelis gerbėjas žemvaldžių partijos,bet deja,visi “buvusieaji”tikrai ne geresnė alternaatyva.Ar jiems laiko mažai duota buvo,ar proto ,ar tik primytivus godumas kelią rodė?

 15. Žemyna:

  RINKIMŲ dabartine tvarka rezultatas bus toks pat!
  Su esama tvarka tiek priešlaikiai, tiek ir savalaikiai rinkimai yra beprasmiai.
  Su tokia rinkimų tvarka ir toliau vešės melas, korupcija, jų ir jų globotinių neteisėtas lobimas, valstybės apiplėšimas, skurdinimas, žmonių gelbėjimasis iš skęstančio valstybės laivo. Arba vėl visa kadencija nueis nesibaigiančiu jų tarpusavio sąskaitų suvedimu MŪSŲ VISŲ SĄSKAITA, įrodinėjimui, kad juoda yra juoda, ar vazojantis su jų ožiavimusi ir nesutikimu prisidirbus palikti postą.
  Nekalbant apie „pateptuosius” pirmajame sąrašo dešimtuke, kiti partijų rinkiminiuose sąrašuose išdygsta kaip pilypai iš kanapių, nepraėję visokeriopos patikros bei rinkėjų kontrolės.
  Turėtume visas jėgas skirti tam, kad būtų skubiai priimtas sprendimas dėl naujos rinkiminių sąrašų sudarymo tvarkos:
  – jokių neliečiamųjų sąraše,
  – visi pretendentai į politikus, į Seimą bei atsakingus valstybės ar savivaldybių postus privalo pereiti dar išankstinę (ikirinkiminę ar iki konkursinę) patikrą,
  – kad nebebūtų tokių atvejų, kai prieš rinkimus kandidatas galėtų išsisukti nuo tiesaus atsakymo, kaip jis balsuos už vieną ar kitą klausimą (pvz., jaunieji konservatoriai kaip žalčiai išsisukinėjo nuo atsakymo, kaip balsuos dėl pasų);
  – kad nebūtų atvejų, kai seimūnas balsuos ne pagal Lietuvos, o pagal partijos ar jos vado interesus.
  Taigi, reikalinga PRETENDENTŲ SVETAINĖ prie VRK (ar kitur), kur iš anksto (pvz., ne vėliau, negu prieš 5 m.) registruotųsi pretendentai į Seimą, į politinę karjerą, į svarbius valstybės, karo tarnybos ar savivaldybių postus. Kad be registracijos joje tu į tuos postus niekaip negalėtum patekti.
  Joje be į visų įprastų reikiamų duomenų apie save – apie išsilavinimą, kur, kada ir ką baigei, kokiais rezultatais, apie teistumus, karo tarnybą – papildomai pateiktum duomenis ir apie savo artimuosius, ir visų turtą, apie tuos, su kuo bendrauji.
  To reikia tam, kad ne po to, kai tu Seime ar kitur jau lyg apkase apsikasei, bet kad dar IKI rinkimų būtų išaiškinti visi tavo gyvenimo šešėliai, visi pliusai ir minusai.
  Tada tarnybos dar iki rinkimų spės patikrinti ir pažintis, susijusias su kuo nereikia, ir teistumus, ir korumpuotumą, aplaidumą darbe, girtavimą ar kitas priklausomybes, smurtavimą, vagiliavimą, elgesį šeimoje, nelegaliai įsigytą turtą. Apie žmogų galės teigiamai arba neigiamai atsiliepti bendramoksliai, bendradarbiai, kaimynai, draugai, gal ir nukentėjusieji nuo jo… Žodžiu, dar iki rinkiminių sąrašų sudarymo jie būtų patikrinti ir atsijoti, kas net ir į savivaldybę kandidatuoti negali. Taip bus išvengta atvejų, kai žmogus jau 4-tą kadenciją „dirba dėl Lietuvos”…
  (Tačiau ir atmetus kandidatūras, jų pavardės turėtų pasilikti antrame plane, kad vėliau nereiktų švaistyti laiko ir pinigų, kai kuriuos biografijos duomenis pertikrinant).
  Taigi, mano supratimu, dabar reikia spausti Seimą, kad NEATIDĖLIODAMAS priimtų kandidatų į Seimą sąrašus. Tokiu atveju kitiems rinkimams norintys jau turėtų iš anksto apie tai pasiskelbti svetainėje. Nes jeigu dabar įvyks rinkimai (jų kaina ≈10 mln.!), biudžeto pinigai bus vėl išleisti veltui, nes vėl pirksime kates maiše, o paradui vėl vadovaus tie patys „neliečiamieji” – amžini Seimūnai… Ar pozicija, ar opozicija turi dirbti NAUDINGAI LIETUVAI, o ne sau ar partijai, nenaudoti savo padėties pvz., kerštui, kad nebuvo pakviesti į koaliciją.

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   Part’ija – darinio (mazgo, …) sudedamoji dalis. Lietuvos sudedamosios yra: žemaitija, aukštaitija, dzūkija, suvalkija. Tokių partijų kaip lsdp ts-lkd darbo liberalų valstiečių turi nebelikti.

   • Aistis:

    Pilnai pritariu- Lietuvių tautos išdavikų ir VALSTYBĖS naikintojų landsbergininkų, butkievičininkų,gentvilinkų – proto iškrypėlių – kyšininkų ir reketininkų – “partijomis” apsišaukusiųjų Lietuvos valstybėje turi NEBELIKTI. O Tapinas te tapina su Sorošo ar kito judėjo pinigais kartu su LIETUVOS NAIKINTOJAIS IŠ VISŲ LIETUVOS EKRANŲ – GAL Į TELAVIVĄ, GAL Į ODESĄ , BET KUO GREIČIAU IŠ LIETUVOS. Lietuvių tauta turi kuo grečiau APSIVALYTI NUO TOKIŲ IŠGAMŲ. Jiems ne Lietuva rūpi, o tik savosios kišenės, pinigų švaistymas – SAVIREKLAMAI, TAUTOS IŠNIEKINIMUI, susikvietus piemenų- nepraustaburinių gaujas. Pajautę pralaimėjimo kartėlį už savo vagystes- dujovlaivių “nuomas” , dorų verslininkų reketavimą, ES pinigų vogimą, Tapinas su anūkpalaikiu ir susivienijusiais vagimis pasirodė – kokiomis apgaulingomis priemonėmis siekia “TEISINTIS” PRIEŠ TAUTĄ. , ir žemiinti , norinčius jais atsikratyti.

 16. ???:

  Raudona vėleva su kanape tikriausiai yra socdemų,balta vėleva su kanape gal liberastų o gal koncervų..klausymas tapinui.

 17. Stebėtojas:

  Stebėtinai operatyviai organizuotas mitingas. Mesti matyt dideli pinigai (kieno???).Ir transportas ir žmonės ir muzikantai atrodo tik ir laukė signalo . Stiprus užnugaris… Kiek yra buvę žymiai stipresnių situacijų mitingams , pavykdavo surinkt vos keletą šimtų. O jau leidimas mitingui matyt gautas per kelias minutes, netaip, kaip paprastai Šimašius daro- minimum savaitę maldaujama .O ir stebėtinas informacijos pralaidumas: visos televizijos nuo pat ryto… Stiprus užnugaris….
  O tikslas jau buvo išsikvėpęs, Bastys Seimo mandatą padėjo ir niekas nasiruošė jo sulaikyt, nors kai kam lyšnas balsas Seime būtų tikrai pravertęs.

 18. Pareiškimas dėl informacinio karo nusikaltėlio A.Tapino organizuojamos konservinės akcijos Šalin “patriotų”-idiotų terorą! Šalin liberalų-sukčių-niekšų-demokratų diktatūrą!Šalin konservinės JAV 5 kolonos tironiją! Visus konservatorius, liberalus, socdemus, fašistus, nacionalistus į teismą ir už grotų – nusipelnė!. Visus tapinoidus, valatkodelfinės propagandos zombius – į psichiatrijos klinikas ir zoologijos sodus! Tėvynė pavojuje – konserviniai zombiai ją pardavė, išniekino, apvogė, sužlugdė ir , vykdydami JAV-UK išsigimėlių įsakymą, sunaikins galutinai! Priešinkis konserviniam lietuvių tautos genocidui, kitaip tapsi dar viena britų-jav kolonizatorių išnaikinta tauta. Informacinio karo nusikaltėlius , judus tapinoidinius-valatkinius į karo lauko teismą! Taip reikėtų reaguoti kiekvienam padoriam Lietuvos piliečiui į kiekvieną konservinę, liberalią, socdeminę, fašistinę, nacionalistinę “iniciatyvą”. Proletarinėje vienybėje mūsų jėga, tik proletarinė vienybė leis mums išvaduoti Lietuvą iš konservinės globalinio kapitalo vergijos ir išgelbėti lietuvių tautą nuo sunaikinimo. Prisimink didvyrišką tarybinę Lietuvos praeitį ir kovok su fašistiniu konservų režimu dėl Lietuvos ateities

  • >šalin:

   Įdomiai rašai, dėdule.Pagal patį gaunasi, kad konslibiniai ir socdeminiai kgbistai vykdo “JAV-UK išsigimėlių įsakymą”. Nuo kada kgbistai pradėjo dirbti ne Maskvai?

  • Aistis:

   “proletarinė vienybė”…. kaip marksištiškai skamba. O mūsų Lietuvių tautai svarbiausia ne proletariatą gelbėti, o PAČIĄ SAVE LIETUVIŲ TAUTĄ IR LIETUVĄ, planingai naikinamą iš televivo ir užatlantės sukurtomis Globalizavimo ir Pasaulio piliečių programomis, žiauriausio išnaudojimo – vergovės atkrimo Lietuvoje programomis, dviejų milijonų jau netekome- tai didžiausias GENOCIDAS per visą mūsų tautos 7526 metų istoriją. Ir gelbėtis privalome PATYS IR TIK PATYS, KUO GREIČIAU VIENYDAMIESI Į VIENĄ – VIENINTELĘ DORŪJŲ LIETUVIŲ TAUTOS VIENYBĖS JUNGINĮ, stojantį į kovą prieš visus mūsų naikintojos,

 19. Andrius Tapinas per dieną TAPO konservatorių “konservu”! O gaila, atrodė, jog Lietuva turės perspektyvų politiką?!

 20. Kas dar kaltas?:

  Gerai, kad buvo papurtytas Seimas. Bet kita vertus, mitingas demonstruoja ir labai skausmingą problemą – Lietuvoje tiek daug grėsmingų, nesprendžiamų klausimų: emigracijos, žmogaus orumo, lietuvių kalbos ir t.t. Ar šių klausimų nesprendimas – tai ne Lietuvos valstybės tylus naikinimas? Kodėl dėl tokio naikinimo nei Tapinas, nei Miliūtei, nei kiti, turintys medias savo rankose, tokio uolumo nedemonstruoja. AČIŪ, KAD KAUNATĖS PRIEŠ RUSIJĄ, BET KODĖL NESIPRIEŠINATE KITOMS JĖGOMS KURIOS AKIVAIZDŽIAI BAIGIA SUGRAUŽTI LIETUVOS VALSTYBĘ IŠ PAŠAKNŲ? Kodėl jūsų uolumas nesireiškia? Ar kitiems Lietuvą naikinantiems veiksniams Jūs pritariate?

 21. Rytis:

  Vos neapsivėmiau skaitydamas tokį šūdiną aprašymą. Jokio objektyvumo. Totalus pozicijos perteikimas. Labai prasta žurnalistika.

  • Rytis:

   P.S. ir čia yra vyriausiojo redaktoriaus straipsnis? 😀

   • jonas:

    o jūs neapsivemiate, klausydamas Jakilaičio ar Miliūtės laidų per visų Lietuvos piliečių mokesčių išlaikomą LRT? Nepasigendate nešališkumo, neatrodo jums, kad ten kišama tik viena- miliūčių-jakilaičių- nuomonė? Neužkliūna jums toks pugačiauskas, su ožio užsispyrimu kasdien spardantis JAV prezidentą?

   • Ryčiui:

    Kur jau čia nevimdys mylėtojų Lansbergių klano su palaikančiąja šokėjų ir dainininkų, vadovaujamų Tapino ir Miliūtės, grupe. Toks šaunus informacinis pranešimas, pasišaipant iš beviltiškai besidraskančios “opozicijos” (koncervatorių niekada nebuvo galima vadinti opozicija tikrąja politine prasme).
    Pagal tave objektyvumas reiškia “kas ne su manim, tas prieš tiesą ir dievo tvarką”?

 22. arvydas:

  Arvydas Damijonaitis • Vilniaus universitetas / Vilnius University

  ANTILIETUVIZMAS. ŽODŽIO IR MOKSLINIO TYRIMO LAISVĖS VARŽYMAS LR SEIME.

  Okupantai, raudonieji NKVD-KGB, Kremliaus „komisarai“(80 proc. žydų tautybės nusikaltėlių) nužudė Lietuvoje milijoną lietuvių..Okupantai atėmė ir tautos protą- iki šiol LR Seimas nesugeba realizuoti Okupacinės žalos atlyginimo Įstatymo nuostatų, tapome emigracijos kloaka, kurioje siautėja OKUPACIJOS RELIKTAI. Vigilijaus Sadausko atstatydinimas – gėdingas LR Seimo „gojų“ pasirinkimas – reiškia žodžio ir mokslinių tyrimų laisvės varžymą Lietuvoje, antilietuvizmo įteisinimą. Vigilijaus Sadausko atstatydinimas remiasi klastingu „kvislingų“ melu, yra teisiškai nepagrįstas. Kodėl draudžiami aktualūs moksliniai tyrimai?

 23. Kęstutis:

  Nustebau, gerąją prasme, pasiskaitęs atsiliepimus delfije po Tapino straipsniu…”Į vienus vartus” – sumaišė Tapiną ir konservatorius žmonės su žemėmis… Ir “dėstytojas-vilnietis-žemaitis-kanapinis” kažkur pradingo ;)… matyt tikėjosi liberastinio atgimimo, o gavosi tik lengvas “oro pagadinimas”. Pasirodo žmonės dar neprarado sveikos nuovokos, labai geeeeros naujienos :)…

 24. anti-komunistas:

  Liberal-marksistiniai žurnalistai susirinko į “subotniką” su konser-vatnikais.

 25. Valentinas:

  Pakviesti per LRT į mitingą ne visiems leidžiama. Gal ateityje bus leista tai daryti tikriesiems žaliesiems ar tautininkams. Reiktų paklausti to papūstžandžio Siauro, gal ir leis, ypač kai jį išrinks LRT vadu.

 26. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Tikra cccp komunist kgb cenzūr : )
  Jonai Vaiškūnai, laaabai blogai

 27. Stepas:

  Ponas katkau, kodėl neatėjai prie seimo kai 240 smogikų senelius išmetė iš namų atėmę anūkę, kodėl tylėjai kai dorą saugumo karininką Pociūną išmetė pro langą? kur tu tada buvai? gal tai irgi rusų darbas? O bendrai kai seime bevei vien KGB agentai ir buvę partiniai sėdi, tai nieko keisto, juk jie rusų agentai.

 28. JUOZAS:

  gerbiamieji, ne viskas blogai po Lietuvos saule. Peržiūrėjau keletą internet. portalų ir pammačiau, kad Tapkino propaganda atsisuko prieš jo šutvę, beveik į vienus vartus ! O tai reiškia, kad mūsų piliečius kvailinti darosi sunkiau.
  Ta mitingo režisūra akivaizdi :
  1) per tokį trumpą laiką Šimašiai paprastai net nesugeba susirinkti ir išduoti leidimo;
  2) mitingo tema buvo visiškai pakeista – kaltas socdemas, o kaltino Karbauskį, bent dėl padorumo Tapinis turėjo paklausti socdemų lyderio – ar daug dar pas jį tokių liko ?
  3) matėsi aikštėje partijų narių, kurie privalomai turėjo ten ateiti;
  4) užjaučiu pupų dėdę Katkų, jis, ko gero, nelabai besuvokia, ką sako, o gal tiesiog pigios degtinės gaila?
  5) anūkas savo arogancija tikrai sugriaus partiją, ko gero, paskutiniai ekscesai jo partijoje -jo rankų darbas

 29. Tai kas mūsų laikais vyksta Lietuvoje – niekaip kitaip nepavadinsi kaip – D. GRYBAUSKAITĖS pasirengimas ateinantiems rinkimams ir jos noras užimti PREMJERO postą! A. Tapinas ir KO yra aktyvus pagalbininkai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *