Kaip išsirinkti santechniką perkant internetu (0)

Market Rats nuotr.

Rengėjų nuotr.

Įsirengiant namą ar butą labai svarbu investuoti į kokybiškas ir patikimas santechnikos prekes. Santechnika, vonios įranga ir virtuvės įranga yra naudojama kas dieną ir ne po vieną kartą: leidžiate vandenį, naudojatės tualetu, maudotės, plaunate indus, skalbiate, plaunate rankas. Įvykus santechninių mazgų gedimui ar užsikimšus kanalizacijai vanduo gali padaryti žalos ne tik jūsų, bet ir kaimynų būstui. Todėl perkant santechnikos gaminius nevertėtų taupyti kokybės atžvilgiu. Vonios kambarys ar virtuvės įranga turi būti patogi, nepriekaištingai funkcionuojanti ir estetiška.

Santechnika yra ta prekių grupė, kurią perkant taupyti nederėtų, tačiau sutaupyti galima perkant įrangą internetu, kadangi internetinėse parduotuvėse kainos paprastai yra mažesnės už kainas įprastinėse parduotuvėse. Bet to, gaunate privalumą – pristatymą į namus, kuris priklausomai nuo elektroninės parduotuvės taisyklių gali būti ir nemokamas.

Elektroninės parduotuvės siūlo itin didelį įvairių prekių asortimentą, todėl ne specialistams išsirinkti tinkamiausias prekes gali būti keblu. Internetinės parduotuvės b-a.eu, kurios kataloge siūlomos santechnikos prekės, vonios įranga ir virtuvės įranga, atstovas M. Meliešius pateikia kelis patarimus, kuriais vadovaudamiesi išsirinksite tinkamiausias prekes.

Konsultuokitės ir naudokitės profesionalų paslaugomis

Nemaža dalis lietuvių yra linkę santechniką įsirengti savarankiškai arba patiki šį darbą pažįstamiems, kurie neturi didelės patirties. Gana retai yra kreipiamasi į profesionalius santechnikus. Norint, kad virtuvės ir vonios įranga funkcionuotų be sutrikimų, reikia ne tik pasirinkti kokybiškas medžiagas, bet taip pat būtina visą darbą atlikti kokybiškai, kadangi nekokybiškai įrengta santechnika gali grėsti kaimynų, gyvenančių apačioje užtvindymu. Jeigu abejojate, geriau patikėkite šį darbą profesionalams.

Nereikėtų bijoti naudotis konsultantų paslaugomis. Jeigu tokia galimybė yra, ja būtinai pasinaudokite. Konsultantas gali suteikti daug vertingos informacijos apie dominančią produkciją. Jis taip pat papasakos kiek laiko dominančia produkcija prekiaujama, kokie pasirinktos santechnikos prekės privalumai ir trūkumai, kokių problemų iškyla su įranga. Tai pat konsultantas gali plačiau papasakoti apie įrangos gamintoją, technines įrangos specifikacijas, suteikiamas garantijas, teigiamas ir neigiamas patirtis, garantiją ir pan. Elektroninės parduotuvės b-a.eu konsultantai su pirkėjais bendrauja tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu, todėl visuomet galima gauti dominančią informaciją.

Kiek skirti lėšų ir kaip išsirinkti įrangą

Planuojant santechnikos įrengimą ar atnaujinimą namuose, reikėtų numatyti, kokia virtuvės įranga ir vonios įranga bus naudojama. Taip pat būtina apsvarstyti, kokios santechnikos prekės yra reikalingos. Atkreipkite dėmesį, kad norint užtikrinti sklandų ir ilgalaikį santechnikos funkcionavimą, reikia rinktis kokybiškas prekes. Konsultuokitės su specialistu, atliksiančiu įrengimo darbus namuose. Patyręs santechnikas iš karto pasakys, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Renkantis santechnikos prekes reikėtų atkreipti dėmesį į jungiamąsias dalis ir susidėvinčius mechanizmus bei sandarinančias detales. Movos kanalizacinio vandens išbėgimui, vandens sifonai, unitazai su vandens nuleidimo mechanizmais, maišytuvai, masažinės vonios, dušo sistemos, silikonas, glaistas ir pan. turi būti itin kokybiški  ir patvarūs. Tai užtikrins ilgą įrangos tarnavimo laiką, bet to padės išvengi tokių nelaimių, kaip užlietas kaimynų butas.

Vonios įranga bei virtuvės įranga turi būti lengvai valoma. Keramiką reikia rinktis tik glazūruotą, nes kitaip jos paviršiuje gali pradėti kauptis bakterijos, kurios skleis nemalonų kvapą. Planuojant virtuvės ar vonios įrengimą nereikėtų pamiršti apie įrangos estetinę išvaizdą ir ergonomiką. Įrangos išdėstymas turi būti gerai suplanuotas – ja turi būti patogu naudotis ir patogu prižiūrėti.

Rinkitės patikimus tiekėjus, kurių įranga pasižymi ilgaamžiškumu. Taip pat atkreipkite dėmesį, kokioje šalyje gaminamos prekės. Europos gamintojai yra privesti laikytis visų ES keliamų reikalavimų, jeigu nori savo produktus platinti rinkoje. Jeigu gamintojai iš kitų šalių – pasidomėkite kokius sertifikatus turi įranga ir kokius reikalavimus ji atitinka.

Nepriimkite sprendimų skubotai. Internetinė parduotuvė dirba visą parą, todėl turite galimybes sau patogiu metu išanalizuoti visą siūlomą produkciją, palyginti skirtingų gamintojų santechnikos prekes tarpusavyje. Galite neskubėdami rinktis, o esant poreikiui – kreiptis į konsultantą. Santechnikos įrengimas namuose yra atsakingas procesas, todėl ir prekes turite pasirinkti taip pat atsakingai.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *