Patriotinės Kovo 11-osios eitynės vėl budino lietuvių tautinę dvasią (nuotraukos, video) (55)

Patriotinės Kovo 11-osios eitynės vėl budino lietuvių tautinę dvasią | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Patriotinės Kovo 11-osios eitynės vėl budino lietuvių tautinę dvasią | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Kovo 11 d., sekmadienį, Vilniuje, vyko kasmetinės, jau tradicija tapusias Kovo 11-osios patriotines eitynes. Šiemet pagrindiniai eitynių šūkiais buvo: „Už Vytį ir kalbą“, „Už Kovo 11-osios valstybę!“. Garsiai skambėjo ir šių eitynių tradicinis šūkis „Lietuva lietuviams!“. Eitynių dalyviai nuo Vilniaus Katedros aikštės Gedimino prospektu žygiavo į Lukiškių aikštę. Eisenoje dalyvavo per 2000 žmonių.

Eisenos priekyje buvo nešamas transparantas su užrašu „Lietuva  lietuviams!“  Eitynių dalyviai nešė plakatus ir transparantus: „Už Lietuvą vėl didžią!“, „Už Kovo 11-osios valstybę!“, „Už Kalbą, už Tautą, už Tėvynę!“, „Apginsime šeimą – išasugosim Lietuvą!“, „Astravo atominei – NE!“. Aidėjo tautinės dainos ir skanduotės: „Lietuva – lietuviams!“, „Lietuva, Lietuva!“.

Lukiškių aikštėje 16.30 val. prasidėjo šventinių eitynių dalyvių mitingas. Mitingą pradėjęs  Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis visus pasveikinęs su su Kovo 11-ąją ir atkurtos Lietuvos 100-mečiu, paaiškino kodėl šiemet patriotinių eitynių dalyviai susirinko būtent Lukiškių aikštėje, pabrėžė šios vietos svarbą lietuvių tautos kovoje už laisvę priminė, kad būtent čia neseniai buvo sulaidotos ir pašventintos mūsų tautos laisvės kovų relikvijos.

Mitinge pasisakė: Kovo 11-osios Akto signataras ekonomistas, dr. Audrius Rudys, partijos „Lietuvos Sąrašas“ frakcijos Vilniaus miesto taryboje seniūno pavaduotojas Liutauras Stoškus, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys, gamtininkas dr. Romas Pakalnis, svečias iš Drezdeno (Vokietija)  Maikas Miuleris  (Maik Müller),  svečiai iš Ukrainos: Ukrainos Laisvės partija „Svoboda“ politinės tarybos narys Jurijus Noevijas, Ukrainos politinės partijos „Dešinysis sektorius“ („Pravyj sektor“) tarybos narys Arsenijus Belodubas, Ukrainos Aukščiausios Rados deputatas, partijos Nacionalnyi korpus narys Olehas Petrenko.

Į mitingo dalyvius taip pat kreipėsi garbus svečias iš Gudijos, socialdemokratų partijos „Narodnaja Hramada“, koalicijos „Baltarusių nacionalinis kongresas“ pirmininkas, buvęs kandidatas į Gudijos prezidentus 2010 m., politinis kalinys Mikalojus Statkevičius.

Tarp mitingo dalyvių pasisakymų buvo iškilmingai skaitomos Lietuvos Respublikos Konstitucijos ištraukos, kuriose pabrėžiamas lietuvių Tautos kaip suvereno vaidmuo, teisės ir atsakomybė kuriant ir saugant vienintelius pasaulyje savo namus – nepriklausomą Lietuvos valstybę.

Kovo 11-osios eitynės ir mitingas 2018 m. (Audriaus Rudžio, Liutauro Stoškaus kalbos mitinge):

Visas Kovo 11-osios eitynių ir mitingo Lukiškių aikštėje vaizdo įrašas:

Kovo 11-osios eitynių vaizdai:

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

55 komentarai

 1. VILNIETIS:

  Gėda, kad prie šitų … ir kai kurie Kovo 11 signatarai prisideda. Tiesiog gadina savo įvaizdį.

  • Koks sijaubas , koke geda!:

   Nė vienos Ewrovėliavos , nė vienos Homovėliavos…

  • Žemyna:

   Ačiū Dievui, kad neprisidėjo tie, kas nesuvokia, vardan ko žmonės eina, ir kad bent jau esamomis aplinkybėmis ten būti – kiekvieno nenutautėjusio PA-REI-GA! Tarnaujantys kaimynėms nelabai ką turi ten pasakyti…

  • Senukas:

   Matai, čia susirinko Lietuvos patriotai, o ne Eurosojūzo ar SSSR patriotai, todėl ir nebuvo tų blogio imperijų atributikos, o tik Lietuvos. Bet ne visiems Dievo duota tai suprasti, juolab pajusti. Tik gėda, kad tokie runkeliai ir mankurtai, kaip tu, gauna priėjimą dėstyti studentams. Galima tik įsivaizduoti ką ir kaip tokie “dėstytojai” jiems dėsto. Tokių dėstytojų studentai ir “stukalina” TSPMI komunistinei vadovybei garbingus profesorius, tokius kaip V. Radžvilas ir kiti. Apsaugok mus, Viešpatie, nuo tokių “dėstytojų”.

   • Vilniaus Žemaitis:

    SSRS patriotų tikrai buvo (bent porą mačiau) – tik be atributikos 🙂

    nenustebsiu, jei kita kartą jie į jūsų renginukus ateis ir su atributika 🙂

    Interesai juk didžia dalimi sutampa. Tik smulkūs nesutarimai dėl simbolikos 🙂

    • Pikc:

     Cha, dar vienas kiauras liberastikas savo liguistomis fantazijomis pasidalino. Na, bet čia nieko naujo – simptomatika jau žinoma. 😉
     Net smalsu patapo – kaip apie “rusū agentus” kliedintiems psichams nekyla “kognityvinio disonanso”, tų “agentū” eitynėse matant Dešiniojo sektoriaus. Svobodos ir Nacionalinio korpuso atstovus? O gal anie – irgi “prorusiški” ir “SSRS patriotai”? Kaip ten jūsų, šizofreniškų sajūzo fanatikų, psichika “paišo”, a? 😉

    • Tvankstas:

     Viniaus Žemaičiui, Žemaičiui ir dar velniaižin kaip pasirašinėjančiam kvailiui tuo pačiu adresu : gali pasakyti, kad esi homjaunuolis.

 2. Voicechas:

  Paaiškinkit man ka ten veikė žydas ? Ar tai provokatorius ar savas? Ar siūlėsi but sonderkommder nariu?

  • Žemyna:

   Jis visada mus lydi – gal saugo, kad kas neužpultų? 🙂
   Geras, matyt, žmogus, rūpestingas…

  • pasigedau:

   aha, tasai visada ten būna, provokacijų nekelia…

  • Senukas:

   Izraelio kariuomenė jam davė keletą laisvų dienų, todėl jis ir čia. Tai pvz., ką reiškia dviguba pilietybė. Šis žmogus turi dvi (o gal ir daugiau) pilietybes – Lietuvos ir Izraelio, tačiau tarnauja Izraelio kariuomenėje, ne Lietuvos. Taip elgsis ir visi kiti, kas gaus dvigubą pilietybę. Tai kokia mums nauda iš to ? Tokiems Lietuvos pilietybė reikalinga tik tam, kad galėtų laisvai keliauti ir dirbti savo darbą, ir naudotis kitomis Lietuvos piliečio teisėmis bei laisvėmis, bet tik ne pareigomis.

  • Pikc:

   Ten gi Danielis Lupšicas – matyt, tikėjosi, kad subėgs baisūs nacei-fašei ir pradės spardyti, bet kadangi nesubėgo, tai žmogelis apsikvailino: užuot išprovokavęs “kipišą”, pasireklamavo kaip palaikantis šūkį “Lietuva – lietuviams!” 🙂

  • Tvankstas:

   Jis iš Judenrato, žydų geto policininkas.

  • JUOZAS:

   gerbiamieji, tas žydas Liupšicas, palyginus su “Vilniečiu” ar “Vilniaus žemaičiu” yra tikras Lietuvos patriotas, tai prašyčiau ant jo labai nevaryti. Klausiausi porą kartų pokalbių su juo per “Žinių radiją” ir mane maloniai nustebino, kaip jis agituoja Lietuvos jaunimą būti Lietuvos patriotais. beja, jis beveik iki pilnametystės užaugo Vilniuje ir puikiai kalba lietuviškai, kai tuo tarpu dalis mūsų emigrantų vaikų nebemoko tėvų kalbos. Liupšicas niekaip nesupranta ir nepateisina mūsų verktinių ir primena, kad Izraelyje net merginos tarnauja ilgiau, nei mūsų šauktiniai. Pasakoja apie kolektyvinio saugumo sistemą (virš 10 metų pratarnavo spec.daliniuose). Aiškina, kad neturime būti išplerę, reikia visiems pagal galimybę grūdintis, ruoštis,mokytis. Galėtume tik pasimokyti. Žodžiu, koks skirtumas kokios spalvos katė, svarbu, kad peles gaudytų !
   O dėl visokių Tomkų, sakyčiau, tai etatinių KGB tikrai nereikia, vistiek kada nors išduos

 3. Tai, kad čia tos tautinės dvasios ir per padidinamąjį stiklą neįžvelgti. Nykokas vaizdas. Valdžia, kaip yra tapus, taip ir liks su Lenkijos tautine dvasia… Antai Pranskietis jau net minėjimą Seime pradėjo ne valstybine – lenkų kalba. Sąjūdžio laikais tai jis būtų tuojau pat ‘sunešiotas’, o dabar “eityninkai”, kaip galima spręsti iš nuotraukų, net jo neišgėdijo nekalbant jau apie reikalavimą pasitraukyti iš pareigų už valstybinės savigarbos pažeidimą. Žmonėse visiškas tautinis išglebimas…Tik per tautinės dvasios atsiradimą valdžioje yra galima ją vėl išbudinti… Taigi artėjantys rinkimai belieka vienintele viltimi atsikratyti valstybės valdžioje įsitaisiusia Lenkijos dvasia…

  • Žemyna:

   O kaip atsikratyti to pirmojo sąrašinių 10-ko? Juk žino, kad be sąrašo apsaugos niekaip nepavyks prasmukti. Tai patys save pasiskyrė nusipelniusiais ten tarnauti kaimynėms, kol kojos juos paneš…

 4. pasigedau:

  Sveiki, kažkaip pasigedau šių puikių žmonių tarpe gerbiamo Zigmo Vaišvilos. Ar tik aš nemačiau, ar Jo nebuvo? Tiesa, JIS eitynėse dalyvavo tik 2012, poto TS su reakcingaisiais Kundrotu, Sideravičium ir panašiais , žiauriai išsigimė. Na, bet šiandien juk vėl atšilusi ir pašviesėjusi situacija Tautininkų sąjungoje.

 5. ****:

  Man buvo didžiausias smūgis, kai Pranskietis Kovo 11d minėjimą pradėjo lenkiškai.Kurlink einama?

 6. Ilgas:

  O kur eisenos sukūrėjai skinhedai pasidėjo??kostiumus apsivilko ir gėda eit?

  • Dalyvis:

   Be jų eitynės buvo nusususios. Ko gero buvo gėda eiti. Taip sakant inteligentai pastūmė į šoną. Net Mazuronis atsivilko. Ir Sinica su šimašiaus šypsenėle zujo (gerbiu Sinicą, bet galėtų palikti namie tą šypsenėlę).
   Ir dar nesupratau, čia portalas Lietuva lietuviams, ar Lietuva visiems?

 7. Kemblys:

  Su Šventėm, Lietuviai!

  Patiko nuotraukos:
  P1520748, P1520842, P1520803.

 8. Vilnietis:

  BLOGAI KAD AKCENTUOJAMA KAD TAI TAUTININKŲ EITYNĖS. AŠ PVZ NE
  TAUTININKŲ PARTIJOS ŽMOGUS O JIE NORI KAD EITYNĖS KURIUOSE AŠ
  DALYVAUČIAU SIETUSI SU JAIS.
  TURI BŪTI PATRIOTŲ EITYNĖS NEAKCENTUOJANT TAUTININKŲ ORGANIZAVIMO. ČIA
  MATOMAI DĖL TO IR NENORI ŽMONĖS EIT IŠ KITŲ PARTIJŲ AR JUDĖJIMŲ.
  ČIA ATEITŲ 50 TŪKST, O TAUTININKAI SAKYTŲ KAD TAI MES ORGANIZAVOM- TAI
  VISI LIETUVOJ TURI SUPRAST KAD TIK TAUTININKAI SUGEBA TOKIUS KIEKIUS
  SURINKT ŽMONIŲ IR JIE TIPO TOKIU ATVEJU TURĖTŲ BALSUOTI UŽ JUOS. ČIA
  MATOMAI IR YRA PROBLEMA IR MATOMAI RADŽVILAS DĖL TO TAUTININKUS IR
  KRITIKAVO.

  • Dalyvis:

   Problema yra kiekvieno susireikšminusio noras užlipti kitam ant sprando ir susikabinti visus medalius. Žmonės neina dėl to, kad tingi užpakalį nuo sofos pakelti. Ir užtenka kvailai filosofuoti. Aš tai laikyčiau eitynėmis alternatyvioms režimui, ir tegul visi nepritariantys ateina su savo šūkiais. O jei patriotui yra nepriimtina šūkis reiškiantis, kad Lietuva yra yra vienintelė lietuvių žemė, tai jis toks ir patriotas (Adomėno tipo).

 9. Cituoju: “Į mitingo dalyvius taip pat kreipėsi garbus svečias iš Gudijos, socialdemokratų partijos „Narodnaja Hramada“, koalicijos „Baltarusių nacionalinis kongresas“ pirmininkas, buvęs kandidatas į Gudijos prezidentus 2010 m., politinis kalinys Mikalojus Statkevičius”. Norėčiau jūsų komentatoriai paklausti – ar čia tik ne tas pats Statkevičius,kuris grasino Lietuvą,su Astravu, nušluoti nuo žemės paviršiaus? Jo tas grasinimas yra įrašytas Vikipedijoje. Jei kas nors ne tikite, galit nueit pasiskaityt. Tautininkai eitynėse pasisakė prieš Astravą, o į eitynes pasikvietė vieną iš Astravo atominės elektrinės statybos iniciatorių. Gėda, mieli tautininkai. Gėda.

 10. žemaitis:

  Ketinau šiemet dalyvauti, bet kai sužinojau jog už lenkiška vyti “kovos”, tai kažko motivacija dingo. Jeigu net Lietuvos patriotai nežino savo tautos istorijos tai ką ir bekalbėt. Apsurdo komedija. Gal ateis laikai kada ir TSR Lietuvos vėliva nešiosis “Lietuvos patriotai”?

 11. !!!:

  Jaučiasi kažkieno tai įtaka tautininkų valdyboj ,dingo plakatai su mūsų didvyriais,Vanagu,Žemaičiu,Noreika,Ambrazevičiumi ir t.t.net ir M.Murza nustūmtas į kolonos galą ir atskirtas poicijos mašina.Kažkas tai skaldo ir valdo o męs vėl durniaus vietoi…įdomu labai įdomu,gal vyrai,,iš saVoVarpinės”pakomentuos.

  • VILNIETIS:

   Diktatorių smetoną reiktų tikrai išmesti.

   O partizanų vadai – turėtų likti. Aišku, jei jie nacių okupacijos metu yra nesusitepę.

   Nors, nežiūrint to, šitų absurdiškų nacionalistų ir socialitų (eisenoje mačiau ir kelis užkietėjusius socialistus) renginio tikrai nepalaikau.

 12. Rimgaudas:

  Mielieji, paskaitykite, prašau, svetainėje vydija.lt/tekstai/knygos “Apie seniausiuosius laikus” kn. II; XVII d. (nuspausti) titulo “Eglė žalčių karalienė – kelioninis lietuvių epas” turinį ir suprasite, kad visai nesvarbu, kokį tikėjimą, partiją ar tautybę turime, ir suprasite, kodėl kartu ėjo izraelitas. Gal jis jau skaitęs minėtą straipsnį buvo? Dėkoju.

 13. VILNIETIS:

  Šitų renginyje buvo leidžiami dainų autorių įrašai. Ar jų autoriai neprieštarauja tam?

  Asmeniškai aš būčiau kategoriškai prieš, jei mano įrašai būtų naudojami tokiame renginyje. Tai laikyčiau ne tik autorinių teisių pažeidimu, bet ir asmeniniu įžeidimu.

 14. VILNIETIS:

  O, ir žlugusios Darbo partijos lyderis V. Mozuronis, ir jo buvęs kolega iš Tvarkos ir teisingumo Imbrasas.

  Daug marginalų :). Bet jūsų politinės nuostatos modernioje Lietuvoje ateities neturi. O jaunimo tarpe – tik tia grupelė marginalų, kuri paprastai dalyvauja tokiose eisenuose.
  Dėstau studentams, pats esu dar gana jaunas, artimai bendrauju su jais – tai situaciją pažįstu 🙂

  • žemaitis:

   ką tu nori pasakyti prieplauka?

   • VILNIETIS:

    Aš visa upė, o tai tu tik prieplauka 🙂

    • žemaitis:

     Apsisisiojęs nebent tu upeliuką, kai Vilniuj lankausi ir vaikštinėju pilna tokių sisukų ten vaikščioja ir bučiuoja užsieniečiams padus. Tipinis vilnietis yra tolerastas- pajuokos objektas iš kurių juokiasi net turistai vakarų europiečiai, esu visur europoj buvęs ir tokių tolerastų padlaižunų nerasi niekur kitur kaip Vilniuj. Savigarbos ir orumo neturintys vergai.

    • !!!:

     Žemaitis tave iššifravo,apsišvietei Vilniaus skerslenki .

     • VILNIETIS (Vilniaus žemaitis):

      Beje, aš taip pat žemaitis 🙂

      Buvo laikai, kai komentaruose pasirašinėdavau “Vilniaus žemaitis” 🙂 O lenkiškai nei “bum bum” (bet mielai kada nors išmokčiau).

      Mano tėviškė – šaiurinė Žemaitija (nedetalizuosiu) 🙂

     • Vilniaus Žemaitis:

      Beje, kad dauguma vilniečių liberalai – tai tiesa.
      Aišku, visokių yra, bet akademinio jaunimo tarpe tikrai vyrauja liberalai.

      Įdomu tai, kad ne mažesniais liberalais patampa ir iš rajonų pas mus įstoję 🙂 Tiesiog žmonės mokosi, įgauna iųminties ir atsikrato pseudopartiotinio naivumo 🙂

      • !!!:

       Lyktai Čerčelis yra sakęs,jei tau 25 ir tu esi liberalas suprantu bet jei tau 40 o tu vis dar liberalas,vadinasi esi kvailys…

      • Skouds:

       Dazniausei naiva jaunydte veda liberalizmo keliais arba bailumas. As irgi jaunas liberalus buvau bet laikas proto ideda. Liberalizmas lygu naivumas. Tep zemaitel paklydis.

      • Skouds:

       Vilnius ir dalis lietuvaiciu neaisku kodel bet issiskiria naivumu, gal po ssrs lengvo rojaus laukia, nezinau. Bet tarkim keliauji po ispanija ar prancuzija tai zmones turi didesni kritini mastyma ir stubura, bei tautine savigarba. Pavaiksiok po Krokuva, lenkai isvis pasizymi nacionalizmu . O Lietuvoj ypac Vilniuj to kritinio mastymo ir stuburo nera dazniausiai, kaip naivios mergaites. Tokie greit tampa vergais. Zinai kaip gamtoj buna naiviems? i bliuda ikrenta.

       • Pikc:

        Čia ne tik naivumas ir bailumas (nors ir to, ir to yra su kaupu – kaip ir paprasčiausio kvailumo) – taip pat labai daug prisideda (įdiegtas) nepilnavertiškumo kompleksas ir provincialumas. Ir taip – tokia fauna, niekinanti tai, kas sava ir aukštinanti tai, kas svetima, tenusipelno pajuokos ir paniekos (o juokingiausia, kad jie tuo savo kompleksuotu provincialumu DIDŽIUOJASI :)).
        Be abejo, šitie bestuburiai yra tobuli vergai – kaip sako, mobili pigi darbo jėga. Užtat tokius praplautsmegenius ir “štampuoja” – o tie mulkiai vietoj to, kad degtų iš gėdos, vos ne sprogsta, įtikėję į savo įsivaizduojamą “pranašumą”. Anksčiau tokius vadino “dvasios ubagais”, dabar – liberastais. 😉

    • JUOZAS:

     jei jau “Vilnietis” yra upė, tuomet senvagė su blogu liberastiniu kvapu. Dar vienas stagnatorius “Šimašius” be idėjų, be kompetencijos. Reikėtų šitam tamsuoliui pakeliauti po Europą, tuomet pamatytų, kaip savo tradicijas ir kalbą gerbia prancūzai, austrai, vokiečiai, danai, fryzai ir t.t. Su tokiu pagalvojimu jam tik grįšti sovietinį kolchozą. Aišku, gaila, kad globalistai, užgrobę valdžios struktūras kvailina mūsų jaunimą iki tiek, kad jie net nebežino, kas esą.

 15. Pikc:

  Įdomi info iš Vilniaus Forumo:
  Žiniasklaidoje nutylėta informacija apie Estijos Nepriklausomybės dienos proga įvykusias milžiniškas eitynes su šūkiu „Estija estams!“. Kitaip negu kur kas labiau susovietintoje – ištautintoje ir išvalstybintoje – Lietuvoje, šis šūkis Estijoje, kaip, beje, ir Latvijoje, laikomas savaime suprantamu. Ten dar nepamirštas ir nemėginamas iš atminties ištrinti svarbiausias ir Lietuvos Sąjūdį kadaise įkvėpęs ir taip pat niekam, išskyrus M. Burokevičiaus KPSS platformininkus, abejonių ir klausimų nekėlęs principas: politiniu ir istoriniu požiūriu lietuviai yra Lietuvos valstybės pagrindas ir branduolys kaip ją sukūrusi tauta.
  Sąjūdžio strateginis tikslas buvo laiduoti lietuvių tautos išlikimą jos protėvių nuo amžių apgyvendintoje žemėje. Principas „Lietuva lietuviams“ buvo aiškus ir nepaliko vietos jokioms ideologinėms spekuliacijoms. Jis reiškė tik tai: Lietuva yra vienintelė pasaulyje vieta, kurioje lietuviai gali išlikti kaip tauta atkurdami jų išlikimą amžiams turinčią garantuoti valstybę.
  Vadinamoji „etniškai grynos Lietuvos“ idėja ne tik nebuvo keliama, bet, jeigu kas nors būtų išdrįsęs apie tai prabilti, būtų sulaukęs tik negailestingos pajuokos. Šią aplinkybę nutyli pramanytu nacionalizmo baubu visuomenę gąsdinantys globalistinio multikultūralizmo (sovietmečiu vadinto „proletariniu inernacionalizmu“) ideologai ir propagandininkai, besistengiantys atrasti nacionalizmo grėsmes ten, kur sveiką tautinę savigarbą ir valstybinį orumą geriau išlaikę mūsų kaimynai estai ir latviai neįžvelgia jų ir su žiburiu.
  Patriotinės eitynės Taline: https://www.facebook.com/propatria.lt/posts/1535480879882600
  Verta atkreipti dėmesį į TS-LKD prezidiumo draudimą partijos nariams dalyvauti Kovo 11-osios eitynėse .Tai suteikia pagrindo teigti, jog šios partijos prezidiumo išpažįstamos antitautinės ir antivalstybinės nuostatos ir troškimas ideologiškai kontroliuoti paprastus narius nepaprastai primena sovietmečiu LKP CK biuro skelbtus antilietuviškos dvasios pareiškimus ir jo taikytas represines eilinių partiečių drausminimo priemones: http://www.propatria.lt/2018/ 03/ts-lkd-perspeja-narius- nedalyvauti.html
  Vytauto Radžvilo straipsnis apie artėjančių eitynių tikslą ir prasmę Vilniaus Forumo požiūriu:
  http://www.vilniausforumas.lt/2018/03/vytautas-radzvilas-uz-kovo-11-osios.html
  Algimanto Rusteikos straipsnis, padedantis suprasti, kokiu mastu žiniasklaidoje nutylima ir menkinama, šitaip dezinformuojant visuomenę, Italijos rinkimų reikšmė ir padariniai ES ir Lietuvai:
  http://www.vilniausforumas.lt/2018/03/algimantas-rusteika-pirmadienio.html

  • Kemblys:

   Pikc:
   ,,info, informacija, susovietintoje, KPSS platformininkus, principas, politiniu ir istoriniu, strateginis, Principas, ideologinėms spekuliacijoms, garantuoti, etniškai, idėja, nacionalizmo, globalistinio multikultūralizmo, sovietmečiu, ideologai ir propagandininkai, nacionalizmo, Patriotinės, prezidiumo, antitautinės ir antivalstybinės, ideologiškai kontroliuoti, sovietmečiu, biuro, antilietuviškos, dezinformuojant …”

   “Pikc’, tu kartais pažiūrėk į žodynus… laaabai jau savotiški tavo tie svetimžodžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: