V. Jasukaitytė. Traukitės! (7)

Vidmante Jasukaityte | vidmantejasukaityte.wordpress.com nuotr.

Vidmante Jasukaityte | vidmantejasukaityte.wordpress.com nuotr.

Baikite savo bukagalviškus išmislus, ponai iš sąrašo ir jų įtakoje esantys.

Atrodo, kad Lietuvoje lietuviams nebėra vietos net Gedimino prospektu pereiti. Kur norėsime ten ir eisime, nes turime tam prigimtinę teisę. Jei Tėvynės sąjunga bijo tos eisenos – ji nėra jokia tėvynės sąjunga arba jų tėvynė – baimė. Ir ką norėsime, tą dainuosime.

Ar Skvernelis jau įvedė cenzūrą? Pamirškite Felikso Edmundovičiaus mokyklą, nors jis kilimo ir iš Vilniaus. Ir nebegąsdinkite, nes niekas nieko nebebijo, Jau peržengėte visas ribas. Nors premjeras ir iš jėgos struktūros, tačiau ji teisiškai nebuvo pripažinta represine. O jei jos slapta misija tapti represine – reiškia ji ne Lietuvos ir niekas jai nepaklus.

Palikite Lietuvą ir maukite pas savo darbdavius už mūsų Valstybės sienų. Ir nedrįskite kišti rankų prie lituanistikos mokslo katedrų. Sugriovėte ekonomiką, priveisėte nebrendilų politikų, visiškai sunaikinote nepriklausomą žurnalistiką, o dabar norite atimti kalbą? Caras nesunaikino kalbos, nors trėmė į Sibirą už lietuvišką raštą, tad nesapnuokite raudonos kumelės sapnų.

Tai toks mano atsakymas į TS-LKD kreipimąsi su įspėjimais dėl šūkių.

Mes nesame tokie kaip jūs, ir Lietuva – lietuviams reiškia tik tai, kad norime savo žemėje turėti savo laisvę ir savo tikrai nepriklausomą Valstybę. Tai jūs kiršinate lietuvius su kitomis čia gyvenančiomis tautomis. Tai jūs, imituodami demokratiją ir vaidindami, kad saugote mūsų tautines mažumas nuo mūsų pačių, ardote santarvę valstybės viduje. Esame svetinga, vaišinga ir neagresyvi tauta, tą rodo istorija. O prigimtine teise į savo kalbą ir Valstybę tikrai nė su kuo nesidalinsime. Ir Lietuva neišnyks, o stiprės, kai jūsų nebebus. Traukitės iš valdžios patys.

Autorės įrašas Veidaknygėje.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: