N. Venckienės sūnus ragina pasirašyti motiną ginančią peticiją JAV prezidentui (video) (58)

Karolis Venckus | Alkas.lt nuotr.

Karolis Venckus | Alkas.lt nuotr.

Kovo 6 d. internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame buvusios Seimo narės Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus anglų kalba kreipiasi į žmones ir kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui Donaldui Trampui, kuria raginama neperduoti N. Venckienės Lietuvai. Vaizdo įraše primenami ryškiausi vadinamosios pedofilijos bylos epizodai ir išdėstomi motyvai, kodėl N. Venckienė neturėtų būti išduota Lietuvos teisėsaugai.

Kaip žinia Lietuvos teisėsauga apkaltino N. Venckienę už tariamas 39 nusikalstamas veikas. N. Venckienė, Lietuvos teisėsaugininkams prašant Jungtinių Amerikos Valstijų ją išduoti Lietuvai, neseniai buvo įkalinta Čikagoje.

K. Venckus videokreipimesi trumpai pristato visą pedofilijos bylos istoriją nuo 2008 metų. Vaizdo įraše matome vaizdus iš Garliavos Klonio gatvėje vykusių piketų, gausių policijos pajėgų veiksmai grubiai išplėšiant mergaitę iš jos senelių namų. K. Venckus taip pat pasakoja apie savo ir mamos išvykimą į JAV bei politinio prieglobsčio prašymą šioje šalyje dėl Lietuvoje patirto neregėto spaudimo ir politinio persekiojimo.

„Mano mama tapo taikiniu po to, kuomet pradėjo viešai kalbėti apie kyšininkavimą ir korupciją Lietuvos teismuose. Valdžiai ir jos masinėms informacijos priemonėms nepavyko jos įbauginti. /…/ Mes išvykome į JAV, ieškodami saugumo ir sąžiningo bylos nagrinėjimo, kad galima būtų apginti save ir atskleisti baisią nusikalstamą veiklą, kurią Lietuvos vyriausybė bando nuslėpti“, – sakė K. Venckus.

K. Venckaus vaizdo žinutė pasiekė savo tikslą. Žmonės ne tik dalijasi šiuo įrašu, bet ir su pasibaisėjimu vertina įvykius Lietuvoje. Šį vaizdo įrašą (anglų kalba) galite pamatyti čia:

Su lietuviškais subtitrais:

Su ukrainietiškais subtitrais:

JAV prezidentui D. Trampui skirtą peticiją sukurtą oficialioje Baltųjų Rūmų interneto svetainėje anglų kalba „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“, galite pasirašyti ČIA.

Pasirašant nereikia jokių asmeninių duomenų – tik vardo ir pavardės bei elektroninio pašto adreso. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, būtina jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

Pagal peticijų pateikimo JAV prezidentui tvarką, kad peticija būtų priimta iki balandžio 4 d. reikia surinkti 100 000 parašų. Šiuo metu (kovo 14 d., 8.52 val.) peticiją pasirašė 37 311 žmonės.

Šia Lietuvos istorija susidomėjo ir Amerikos žurnalistai. Neringos Venckienės sūnui Karoliui pavyko savo kreipimusi dėl peticijos pasirašymo, atkreipti JAV žurnalistų dėmesį į mamos pagalbos prašymą.

Šiuose video Garliavos bylos ir Karolio Venckaus kreipimosi dėl peticijos pristatymas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

58 komentarai

 1. Brangūs “alkiečiai”, na neslapstykime (t.y. Jūs neslapstykite tarsi kokie gorbačiovo leniniečiai) tos akivaizdžios
  dabartinių vadovų: JAV su Jungtinės Karalystės e s a m a i s pareigose aukščiausiais jų pareigūnais negalios
  (galime net pavardžių neminėt, jei taip jau po KOVO 11-osios baisu) – Potsdamo 1945 m. rugpjūčio 2 d. įsipareigojimų nevykdymo.
  Todėl ir įrašai – kad dabartinis Vadovas (president) sugrąžinęs į Baltuosius rūmus sero V.Čerčilio galvą-biustą,
  išpašalvonytą iš ten jo pirmtako, – nesudaro prielaidos nuo esamos atsakomybės dėl ESAMŲ senosios Tvankstos žemės ateities klausimų sprendimo n u s i š a l i n a n t į, o tuo pačiu spręst šių 1945 m. įsipareigojimų negalintį
  …vadint NEĮGALIU (kaip tapačiai lygiai t.p. “negalinčią” – t.y. tapačią n e g a l i ą vilkt velkančią Jungtinės karalystės vadovę), nepažeidžia nei kaltinamosios, t.y. teisėtvarkos ten sulaikytosios teisių, orumo ar garbės, kaip ir nesumenkina jos sūnaus pastangos RAGINIMO KREIPTIS (kur ir kaip nori, įskaitant į šį, – už prūsų Tvankstą…)

  Ir tiesiog… visiški šiandienos (tarpe Vasario 16-osios k a ž k o k i o nušventinto šventimo 100-mečio bei būsimų Kovo 11-osios šventinių dienų) g r e t u t y b i n i a i pusiau buitiniai teisiniai asmenybiniai “pametinėjimai” VIRŠ
  – t.y. tomkiškai-januitienišku stilium apteršiant po KOVO 11-osios taip ir nepradėto visokeriopo teroristinės aplinkos (su visom ‘santvarkom”) …bent aptvarkymo, ir leniniškai-mauzoliejiška smarve Astravo atomu, ir dar visokiu belekokizmu griūva-sprūsta ant mūs. tapačiai Potsdamo-45 įsipareigojimų nevykdymui (JAV su J.K.) ar
  dar akivaizdesnėmis stalinizmo šlovinimo REKLAMA iš Rumunijos, Vokietijos, galbūt Vengrijos su tapačia jungtine Karalyste vėl (tuo “nutyldymu-užmetinėjimu” VIRŠ, t.y. temų sureikšminimu, net 8000000 Holodomoro žudynių
  e p i z o d u i teisiniai veiksmai nepradėti) …o Jūs norite, kad dar visa būtų metama šonan nuo šio posssr’inio paveldo skaudulių – Jungtinių Amerikos Valstijų teisinę negalią (tarpt.teisės įsipareigojimų nevykdant) velkančio jų vadovo.

  Nežinau.
  (gal pakalbėkime jau apie tai,
  – ar tiek baugu; “president” M.Gorbačiovui
  perdavimą pagal 1945-08-02 tvarką iš SSSR …jis gi
  ir YRA SSSR pavestos administruot dalies
  “president”!… kažkam t e i s ė t a i regt įsipareigojusį
  – jau vardu D.Trump – parengt?)
  Čia. . vien kalba apie “peticiją kam”, tai ir PAKALBĖKIME apie tą “kam” – Donaldą Trampą – atsakomybė kurio!!!

  • arvydas:

   Arvydas Damijonaitis : N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė.2012.04.26.
   2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

   • mociute:

    lietuviu patarle sako:vagie, kepure dega……

   • JUOZAS:

    iš raštliavos supratau, kad rašo Arvydas Damijonaitis, narkomanas, neturintis jokių vertybių, melagis, aferistas, vien šita raštliava užsidirbęs keletą straipsnių BK. Atmink, kad Tiesa vistiek išaiškės, ir pasakos apie du šaukšte prigėrusius vyrus-ąžuolus atsirūgs klanui, bendrininkavusiam su agurkiniais ir visokiom susitepusiom struktūrom

   • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Pasibaisėjau Arvydu Damijonaičiu ir net nelabai tikiu, kad jis tai pats parašė laisvu noru, o ne kalant jam vinis į panages ar kankinat vandeniu ant lentos.
    Visiškai išprotėjęs atrodo. Be jausmo, be žmogiškumo ir ponui Arvydui Damijonaičiui linkiu Lietuvos teismų teisingumo.

    O savo 7 metų tyrimo rezultatus 20-tyje civilinių bylų, kuriuose sudalyvavo apie 100 Lietuvos teisėjų, galiu apibendrinti taip:

    Lietuvos teisėjai už Lietuvos biudžeto pinigus Lietuvoje naikina TEISINGUMĄ.

 2. Tvankstas:

  Kiekvieno blaivios galvos žmogaus pagalba šiandien – pasirašyti peticiją už N. Venckienę.

 3. Romas:

  Pritariu, aš jau…
  Klausimas Giedriui: Ką norėjai pasakyti? Ar tai, kad nei galei JAV teisėsaugai ne iki N. Venckienės reikalų? Ar teisingai tave supratau?

  • na čia gal net per švelniai, –
   kad Europos Sąjungos ir pačios JAV teisėsauga ženkliai už kokios Kanados, gal ir šveicarų
   n e į g a l e s n ė, svarstyt ir aptart, lygint su “kietarankių-nedemokratų” (kaip pas mus nuo 1926-12-17 tekę)
   pasiektomis visuomenės klestėjimo pažangesnėmis atkarpomis galime… (taip taip, Lietuvoje tekę – “kietai”),

   bet iš esmės, ir ne paviršutiniška mintis, – kad patį D. Trampą, kaip atsakomybę nuo 1945 m. tebevelkantį
   (pagrečiui su šiandienine T. May) tenka išstatyt “ant parodos” kuo aštriau, kuo atviriau ir be delsimo/eilės/
   – kad spręstų mums po Kovo 11-osios į eilę “išstatytus” /t.y. atstačius nepriklausomybę/ gyvenimiškų TAUTOS ERDVIŲ klausimus, ir su lenkais, po 1795 m., ir su Rusija, Nepriklausomybę – per Kovo 11-osios
   iš SSSR teroro darinio išeitinėmis “signatacijomis” progą, iš visų mūsų gavusia…

   tad kiekvienas “kluptelėjimas” šonan, ir ypač aukščiausiu lygiu nelyginamuosius pareigūnus (t.y. svarba savų pareigų ūgiu N.Venckienės bylai) “atmušinėjant” nuo MŪSŲ TAUTAI, – ir visoms beje posssr’inėms Tautoms ypač aštrių, būtinų ir nuo JŲ VALIOS (šiuo atveju Prezidento D.Trump sprendimų dėl Tvakstos) priklausomų klausimų išrišimo šalin n u k r e i p i n ė j a n t …palaikomas būti negali.

  • kaunas:

   pritaru ir aš pasirašyčiau,už Neringa nes ji gynė mergaitės teises……oLietuva smurtavo su pulku 240 pareigunu nojojo viska kas po kojomis maišėsi…….šitok poelgis yra baisus,smurtas prieš Kedius,mergaite……

 4. Romas:

  Ar tu, Giedriau specialiai taip pripini, kad be šifruotojo nesuprasi? Ar esi koks ufonautas dar neišmokęs žmonių kalbos? Kalbėk lakoniškai, trumpai, tik vieną (pagrindinę) mintį.

  • dėkoju gerb. Romai už kantrybę (ir siekius), tad
   https://www.youtube.com/watch?v=wLIct7xvaCw
   susipažinkit, dar ir p r i s i m i n k i t :
   “Stalino mirtis”
   5 941peržiūra >> 2018-03-09 11:22

   Ko nuo pat 1945 m. Potsdame vengiama – visų JAV ir Jungtinės Karalystės piliečių …vis tebesislapstančių nuo sssr’nio šešėlio baubo-naikintojo, – “istrebitelių” valstybinės bendruomenės tebešlovinančios savų Paradų aikštėje i d e o l o g i š k o j o pasaulinio naikinimo ir konclagerių bei kitų baimės priemonių “voždių’.

   • mociute:

    p Giedriau, gal malonekit savo rasinius isverstyi i normalia Lietuviu kalba??

    • …5 959 peržiūros >> 2018-03-12 11:20
     (labai primirštą 1953 m. bolševikteroristų siautėjimo “saulės” nušviestą Lietuvą
     vangokai ir 1990-03-12, ir juo labiau 2018-03-12 d.prisimeną …vos vienetai; žiūr.)

     todėl garbioji močiute:
     “istrebitelių” valstybinės bendruomenės, tebešlovinančios savų Paradų aikštėje
     i d e o l o g i š k o j o pasaulinio naikinimo ir konclagerių bei kitų baimės priemonių “voždių” /atsiprašau už “pasprukusį” kabliuką, ir to VADO, tiksliau jo mumijinės iškamšos Novoleningrad vardu tegalimoj vadint jų sostinės Raud.Aikštėje numesto …vis palaidojimo n e n u s i p e l n i u s i o baubų-baubo be šešėlio vertinį slavišku žargonu k a b ė s e/ …jei norėsit “literatūrine kalba” tai – k a b u t ė s e;

     bet ar tai suteiktų (“literatūriškai”) bent menkutį postūmį į garbaus vietovardžio, jų sostinės Maskvos v a r d o sugrąžinimą vietovei, kuri viršfašistinių (lyginant su hitleristinio laikotarpio išnaikintosios Žmonijos dalies aukų kiekiu) ir net ligi šiol nepamatuotų žudynių aukų kiekio Žmonijos daliai valdymo santvarkos sukėlėją vykdytoją – “Vyriausią Istrebitelių”, – jų pačių artimuosius, gimines bei draugus išžudyti gebėjusį, – tebešlovintų taip aukštai ant grindinio viešų viešumoj išmestą?

     (kaip trumpiau, glausčiau, detaliau ir įtaigiau /”lakoniškiau operuojant”/ Žodžiais šią nesąmonių nesąmonę, žiauriausią visų visų iki vieno /be jokių išimčių/ Rusų Tautos gėdą, taip – iš didžiosios raidės: kaip Tautos, kaip Lietuvių, – Kovo 11-tą ir Rusams, – jų visai visai nuskriaustai ir žiaudriausio pasaulyje teroro pinklėse žudytai ir kankintai, ypač su jų kaimynais Ukrainiečiais – gausiausios Tautos atstovų dalies netekusiai, – jų Tautai, kad ir posovietiškai varganai vargstančiai tolimenėje priespaudoje, – paaiškinti??). Gal Jūs tą gebėtumėt, – atlaisvint apie Kremlių ten visas visas erdves, – 1382 m. didvyriškos Maskvos gynybos Lietuvos karių (apie 2000 palaidotų ten ties Kremliu) palaidojimų vietos nustatymo darbams pradėt… ?

 5. jo:

  jis lietuviškai, turbūt, nemoka?

  • Taip, sunkiai, itin sunkiai susigrąžinti tą gebėjimą sekasi, tačiau pastanga “atsiperkanti” kai adrandi:
   „Visur vis lietuviškai norime kalbėti, ką mylėjo mūs tėvai, norim ir mylėti“,
   iš 1932 m. ir 2009 m. http://www.silaine.lt/2009/2009-03-24/Vydun_knyg-6.htm
   http://www.silutesnaujienos.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=4205:fridricho-bajoraiio-lekiantis-knygynas-virto-vieja-biblioteka&catid=57:istorija&Itemid=102

   kai net Žodis lietuviškas, už kažkokių tai “sutankintų-sutamsintų-sutūkstantintų” šimtukų Lietuvos
   KNYGŲ i š me t i n ė j a m a kuo grubiau pasiviešinimu, tai ir “laikaisi” SAVOS TYLOS šešėlius apkabinęs –

   Lietuviški žodžiai

   Negriauti, nebriauti,
   nešaukti, nepliaukšti,
   krutėti, judėti
   ir arti, akėti ir sėti,
   ir laukti,
   budėti, stebėti,
   regėti, tikėti,
   kantrumo turėti,
   kentėti, tylėti,
   mylėti.

   (1907. VIII.8)

   Visur lietuviškai

   Visur vis lietuviškai
   norime kalbėti,
   ką mylėjo mūs tėvai,
   norim ir mylėti.
   Visur vis lietuviškai
   tautą užvaduosim,
   ką saugojo mūs tėvai,
   tą ir mes saugosim.
   Visur vis lietuviškai!
   Kraujo nemaišysim,
   kaip tėvai, taip ir vaikai
   gryną išlaikysim.
   Visur vis lietuviškai
   kaip tėvai manykim:
   taip giliai, skaidriai. Laisvai,
   to nepragaišykim.
   Visur vis lietuviškai!
   Mes – mes nepražūsim!
   Ginsimės kaip kart tėvai:
   Buvom! Esam! Būsim!
   (1905)

   (kai kiti nuožmiai-buitiškai-gyvybiškai, įskaitant ir sūnų Karolį su mama Neringa čia.. gaivaliojasi postaliais)
   Viskas gyva, tikra, yra ir reikalinga. Gamta dar a t v e r i a n t i lietuvišką Žodį, – pirmą žmonijos garso lykį.

   Taigi – pirm lietuviškesnius klausimėlius ir kelt, ir spręst būtina; po to ir kitų eilė (sūnaus mamos čia tiek p.)

 6. Tvankstas:

  Giedriau, Jūs kalbate taip, lyg lankstytumėtės savo šešėlio, lyg būtų ištartas žodis jį užrašant, nuo ko krūpčiojate ir bailiai dairotės : ar iš tamsesnio kampo neišlys Jus nudanginti į amžinybę. Jūs pasakote daaaug tiesos, bet kodėl tai sakote pro kietai sučiauptas lūpas, praverdamas vos vieną kamputį, kitąkart kitą, Jūsų vienišumas dar labiau slegia patį, tiesiog gniuždantis vienišumas. Jūsų sakoma tiesa užuominomis yra žinoma pakankamai daug žmonių, ir jie tai kalba atvirai, bent savo draugų rate, bent internete, o Jūs vis įsijautę į paslapčių žinovo rolę. Išeikite į žmones be įmantrių minčių būti išmintingesniu, būkite paprastu ir mintis reiškite paprastai – Jūsų žinojimas bus padorių žmonių išklausomas ir įvertintas.

  • Dėkoju už vertingas pastabas, o padorumui atvert keliai atkelti mūsų Kovo 11-ąją (tik eit jais net nepradėta, – kažkaip “Į KOVO 12-tą” per krūvas lavonų tikriausiai peržengt dar pajėgos nesukaupėm, – iš tų pat 1990-tų).
   Ar ne per tiesmukai pogrubiai aš čia? Mat nuo 1945 m. paskutiniojo Lietuvos paminėjimo (įrašu dėl ribų Potsdamo protokoluose), per m a s i š k i a u s i ų pasaulinių žudynių vykdytojo, ir jo sėbro nuo 1924 m. dar vis pamesto d v o k t i ant Rusijos (ties Kremliumi), lavonų atminties galima vėl ir vėl peržiūrėt (įsitikint apie)
   https://www.youtube.com/watch?v=wLIct7xvaCw
   tik ar kas keičiasi… mat ir Sausio 13-osios Pergalę – Laisvės aukų kaina – įsivardyt tesugebėta Patiems (man) vien 1996-ųjų sausio 12-osios vakarą
   (dar dabartinio m ū s ų eurokomisaro V.A. maldą, tikrai nuoširdžią, teko prie atminimo laužų stebėt tąsyk…).

   Nuo atminimo, gedulo ir pagarbos, į Pergalės įvarda kilti pradėta 1996 m., ir 2006 m. jau aukščiausiu lygiu mėginta p r a d ė t i iškelt tą “polavoninį” JAV su Jungtine Karalyste VADOVŲ (tikriausiai?) įsiskolinimą Seime, – apie įsipareigojimą “surengt būsimą konferenciją dėl tolimesnės Rytprūsių dalies administarvimo”, – Seime, jau pat tame buv. LTSR AT Aukščiausios Tarybos (prezidiudimo) r ū m e, kolaborantų naikinamojo teroro – t.y. visiškų lietuvių Tautos ir valstybingumo priežiūros citatedelės sklautų “auroje” toje jau 1990 m. kovą mintis išsakyta buvusi – tarsi Bastiliją šią bolševiterorizmo būdą, su tapačia visiška LKP CK buvusių (ar ir esamų vis??) kolaborantų būda – nuo Žemės paviršiaus nušluot.
   Ir p a s i s t a t y t naujus laisvos Lietuvos Valstybės rūmus, pastatą atkurtai Lietuvos Vyriausybei.

   Bet, ir 1990 m. kovo 12-oji, ir 2018 m. kovo 9-oji (šiandien), o ant lavonų (po 1940 m. birželio 15 mėn.) mums ir pat išvaduotoje Maskvoje (tiksliau “Novoleningrade”), net pas Trampo bičiulius Korėjoje ant ledo (net be kabučių!) “sojūz nerešymyj” obalsio skabesys… Tokia tad n e v e i k i m o, ir D.Trump su T.May nešešėlinė atodanga.

   Skambu?

 7. Tvankstas:

  Giedriau, Jūs kalbate taip, lyg lankstytumėtės savo šešėlio, lyg būtų ištartas žodis jį užrašant, nuo ko krūpčiojate ir bailiai dairotės : ar iš tamsesnio kampo neišlys Jus nudanginti į amžinybę. Jūs pasakote daaaug tiesos, bet kodėl tai sakote pro kietai sučiauptas lūpas, praverdamas vos vieną kamputį, kitąkart kitą, Jūsų vienišumas dar labiau slegia patį, tiesiog gniuždantis vienišumas. Jūsų sakoma tiesa užuominomis yra žinoma pakankamai daug žmonių, ir jie tai kalba atvirai, bent savo draugų rate, bent internete, o Jūs vis įsijautę į paslapčių žinovo rolę. Išeikite į žmones be įmantrių minčių būti išmintingesniu, būkite paprastu ir mintis reiškite paprastai – Jūsų žinojimas bus padorių žmonių išklausomas ir įvertintas.

 8. Tvankstas:

  Dėl Garliavos įvykių, mano pasisakymai tiesos lt, K. Braziulio ‘Viešinti, viešinti,…’ :
  Kada tiesa išaiškėja ? Remiantis A. Solženicynu : ‘tiesa paaiškėja tada, kai yra niekam nereikalinga’, tai supraskime, kad praėjus 60 metų po paskutinės bylos Garliavos įvykiams sudoroti.
  Nesunku suprasti vien iš sakinio, kad Kedžių namuose buvo klausomasi pokalbių – tai reiškia, kad kokius tik nori pokalbius galima padaryti laboratorijoje ir panaudoti kaip kaltinamąją medžiagą. Techninės galimybės leidžia kiekvienam iš mūsų dainuoti E. Caruso balsu pagal teisėsaugos tyrėjų galimybes sukurti pageidaujamus įrašus. Nyderlandų teisėsauga iki gyvos galvos nuteisė kurdą Baybasin už pedofilo (valstybės sekretoriaus J. Demmink atskliedimą esant pedofilu) tik pagal telefoninius pokalbius, kurie yra padirbti ir jau 5 metus peržiūros komisija ‘skaito’. Panašiai vyksta ir Lietuvoje Kedžių šeimos ir jos aplinkos bylose – iki šiandien neabejotinai užsiimama tik įkalčių kūrimu ir jų pateikimu teismams.
  Kam reikalinga ta kasdien skambanti vaikų apsauga, vaikų teisės ? Pirmiausia – tai pedofilų džiaugsmui tenkinti, niekam ne paslaptis, kaip pedofilai plėšosi dėl vaikų teisių, vaikų atskyrimų nuo šeimų. Kuriems tikslams ? Mažamečiai vaikai yra bejėgiai priešintis iškrypėlių norams pasitenkinti, tai tiesiog kuriama nauja pramonė – turtingiems ponams savo iškrypėliškas fantazijas tenkinti su valstybės auginamais vaikais. Tarp įtariamųjų pedofilinėse bylose kiekvienos šalies aukščiausi pareigūnai, turtingiausi žmonės, netgi Nyderlandų karalienės Beatrix vyras princas Klausas (Claus), dab. karaliaus Willem-Alexander tėvas, buvo įtariamasis 1993 m. Rolodex byloje, kurią vykdęs prokuroras F. Teeven tapo vėliau valstybės sekretoriumi teisingumui, bet sudegė dėl sandėrio su narkomafijos baronu. Turime suprasti tikrovę, kad dar nei vienoje šalyje piliečiai nelaimėjo prieš savo šalies pedofilų klaną. D. Britanijoje pedofilijos lygis pasiekė neįsivaizduojamas aukštumas, jei prokuroras buvo pakviestas iš N. Zelandijos.
  Be aukščiausių šalies pareigūnų laiminimo, kaip karaliaus, prezidento, premjero ir parlamento pirmininko, tokie organizuoti teisėsaugos nusikaltimai pasinaudojant suklastotais tyrimais nėra galimi be išankstinio nuodėmių atleidimo siekiant paslėpti valdančiosios klikos kriminalinius nusikaltimus tenkinant aistras, taip suteikiant joms velnišką saldumą, nes organizuotas teisėsaugos nusikalstamumas ir suaugimas su kriminaliniu pasauliu bendriems tikslams – gasdinti ir bauginti padorius žmones, griauti jų likimus, yra tiesiog prigimtinis tiems žmonėms (Napoleonas : ‘policija mažai suranda, bet daug sukuria’ ir genetiniai tyrimai : tarp teisėsaugininkų apie 90 % yra genetiniai išsigimėliai) ir savo absoliučios valdžios demonstravimas efektingiausias yra žmogėdriškomis (kanibalinėmis) apraiškomis, kurios remiasi Voltero paviešintu nusakymu : ‘demokratijoje turi paklusti 200 žiurkių mano paties rūšies’.
  Žmonėms, nesusidūrusiems su teisėsaugos mafijos girnomis, sunku įsivaizduoti. Nesusidūrusieji vis dar tiki kažkokiu teisingumu, kurio nėra ir abejoju ar kada galės būti. Kiekvienoje demokratijoje valdančioji klika užsiima pedofilija ir tesėsauga dengia, o jei kyla teisybės ieškotojai, tai juos paverčia psichiniais ligoniais, įkalina ilgiems metams, netgi iki gyvos galvos ypatingai saugomuose kalėjimuose ir tokių kalėjimų ypatingai saugomose kamerose, kad tik su niekuo nesusisiektų, ar nužudo samdytų žudikų rankomis. Padaryti įkalčius, suklastojant daktiloskopiją, DNR, garso įrašus, yra taip lengva kaip du pirštus apsimyžti – techninėms galimybėms esant ir kaltinamajam neturint absoliučiai jokių šansų įrodyti, kad tai dirbtinai padaryti įkalčiai. Žmonės sėdi iki gyvos galvos pagal padarytus / suklastotus telefoninius pokalbių įrašus, DNR, daktiloskopinius tyrimus. Valdantysis pedofilinis klanas kiekvienoje šalyje negailestingai susidoroja su viešinančiais JŲ nusikaltimus. Narkoverslas pats susidoroja su savo išdavikais, teisėsaugai tyliai laiminant.
  Žmonės, būkite budrūs, telkitės, nelaukite, kol teisėsaugos mafija kaip tylią avį pasieks vieną dieną ir tave.

 9. Mielieji,pasirašykite peticija,kad būtų išaiškinta tiesa,kad pedalai būtų nubausti !!!

 10. krikščionis:

  Brangieji, nelikite abejingi tragedijai! Gili užuojauta nukentėjusiems kovoje prieš pedofilija. Nenuleiskime rankų. Keli klaviatūros mygtukų paspaudimai gali tapti pagalba nukentėjusiems ir tebekenčiantiems šioje kovoje. Visi, net ir menkiausi mūsų geri darbai bus užskaityti. Ramios Gavėnios visiems

 11. Mieli Lietuvos žmonės,pasirašykite peticiją,kad tiesa nugalėtų !!!

 12. sąžiningi žmonės,nebūkim abejingi pasirašykime peticiją,kad tiesa nugalėtų

 13. Rima:

  As uz tiesa- linkiu stiprybes

 14. Loreta:

  Teisingai padate kad bego gelbejo savo ir savo sunaus gyvybe.Nes jei butu nepabegus tikriausiai jau nebutu gyvuju tarpe

 15. Jūratė:

  Lietuvos valstybė nebuvo verta to pompastiško šimtmečio. Už tai ir nešvenčiau. Video medžiaga, kaip klykianti mergaitė buvo išplėšta iš namų, kuriuose norėjo pasilikti, turėjo būti rodoma kaip pavyzdinė medžiaga, kokia šiandien yra mūsų VALSTYBĖ (ne tauta), kokie niekšai yra tie kostiumuoti ir uniformuoti dėdės.

  Nesistebėkime, kodėl 2017 m. sausį Kėdainiuose buvo mirtinai sumuštas a.a. Matukas. 2012 m. įvykiai parodė, jog smurtas prieš vaiką Lietuvoje yra toleruojamas valstybės mastu. Ir jokie įstatymai, priimami desperatiškai, čia nepadės.

  Karoli, puiku, jog įdėjai šį video. Žiūrėdama kai kuriuos epizodus, nuoširdžiai verkiau. Tikiu, jog Tau pavyks atkreipti lietuvių tautos ir pasaulio bendruomenės dėmesį. Tai žingsnis, kuriuo ne tik stojai už savo mamą, už savo pusseserę, dėdę bei artimuosius. Tu stojai už drąsą, moralę ir teisingumą, kurių šiandieninėje Lietuvoje trūksta visose gyvenimo srityse.

 16. Žemyna:

  Beje, dar reiktų priminti ir apie vėlesnius persekiojimus tų, kas rašė „TieSOS”

 17. Jūratė:

  Platinkime įrašą bei peticiją ir tarp užsieniečių draugų, kurių, ko gero, turime ne vienas. Lietuvoje ši istorija daugelį atbaido, nes lietuviai mažesnio ar didesnio lygio neteisingumą patiria kiekvieną dieną, bet užsieniečių akis viską mato šviežiau.

 18. Sigute:

  Sveiki norėjau pasirašyti peticijoje, bet man niekas neatidaro , neklauso mano komandos . Gal ne viska padarau ….

  • Žemyna:

   Ramiai, tik nesijaudinkime, mieloji Sigute, „visų galų meistrė” tuoj tamstai padės, per sekundę perkels tiesiai į Baltuosius rūmus!
   Einate šiuo adresu
   petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition
   Na, o čia, Baltųjų rūmų puslapio dešinėje, maždaug per vidurį, rasite rėmelį, jame įrašysite savo
   First Name; Last Name; ir Email.
   Į paštą akimirksniu ateis laiškas, ir jį reikės patvirtinti, paspaudus pajuodintą eilutę
   „Confirm your signature by clicking here.”
   Ačiū, kad prisidedate!
   Te padeda Neringai Dievas ir neabejingi žmonės. Ir būtinai draugus, pažįstamus, bendradarbius paraginkime, kad jie pasirašytų, ar bent žinią perduotų kitiems!
   Juk iš didžiosios spaudos niekas nieko nesužinos, taigi, tik mūsų pastangos išplatins šią žinią ir padės surinkti dar antra tiek, kiek jau yra. Tai būtina. .

  • Pilietė:

   Greičiausiai dauguma tik pasirašo, bet NEPATVIRTINA savo parašo. Pasirašant reikia nurodyti savo vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, turite jį PATVIRTINTI, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti HERE (Confirm your signature by clicking here).

   Šią peticiją

   https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition

   dėl N.Venckienės extradicijos pasirašę BŪTINAI persiųskite savo draugams Lietuvoje ir užsienyje. Pasirašiusiųjų sąrašas viešai NERODOMAS!

 19. Žemyna:

  GAL PER PARAPIJAS GALIMA PLATINTI ŽINIĄ?

 20. KAROLIUI VENCKUI:

  Yra populiari pasaulinė peticijų svetainė Avaaz.org :
  avaaz.org/page/en/
  Visiems rūpimais, jaudinančiais klausimais joje galima surinkti ir milijoną parašų iš daugelio šalių.
  Joje kiekvienas gali skelbti savo peticiją. Gal norėtumei tamsta ir ją pasitelkti į pagalbą?
  Kaip suprantu, surinkus parašus, peticijos įteikimu adresatui rūpinasi pati svetainė. Tačiau galima išsiaiškinti.
  Kai ten bus įdėtas šis įrašas, žmonės lengviau supras, apie ką kalbama. Tik reikia tekste pabrėžti, jog tam turite nedaug laiko.

  ——
  Tų, kas gali pažinoti advokatą Venckų, prašyčiau pranešti, kad čia jo sūnui yra informacija.

  • Tvankstas:

   Avaaz org yra dar vienas G. Soros organas.

   • Žemyna:

    Esate tikras?
    Tada kodėl jis neapgina savo organizacijos nuo globalistų Monsanto (globalisto, Roundupo ir kt. -cidų gamintojo) puolimų?
    Avaazas surinko gal net porą milijonų balsų (jau neprisimenu, kiek), reikalaujančių stabdyti jo produkciją, jau padariusią žemei daug žalos, o anas ne tik puolė grasinti Avaazui teismais, bet dar pareikalavo išduoti visų, pasirašiusių po reikalavimu, adresus, pavardes, žodžiu, turimus duomenis, kad ir juos galėtų persekioti…
    Tikrai nežinau, kieno iniciatyva sukurta Avaaz, todėl negaliu nei teigti, nei neigti. Žinau, jog ji nuolat renka aukų savo gyvavimą palaikyti. Tiesą sakant, net nešovė į galvą pasidomėti ar sieti ją su Sorošo vardu. Tik pasidomėjau, kokiomis temomis jie renka parašus. – Manau, kai kovoja su džiunglių naikinimu, dėl bičių išsaugojimo, prieš globalistų siautėjimus ir pan., tai mums visiems gyvybiškai svarbu.
    Tik visgi man tai kelia abejonę tai, kad Monsanto galėtų taip įžūliai pulti tokiam galingam savininkui priklausančią organizaciją, grasinti persekiojimu peticiją pasirašiusiems žmonėms? Juk jis skiria, kad Sorošą užpulti, tai ne prieš ką nors iš pasirašiusių paleisti papirktų teismų mašineriją? Ar ne per brangiai kainuotų, puolant lygiavertį ar gal ir galingesnį?
    Apie Sorošą niekad irgi nesidomėjau. O nuolatinis Putino puolimas prieš jį yra kone savotiškas rekomendacinis laiškas.
    Tačiau ką čia parašiau – šiaip pasamprotavimai. Ačiū už Tamstos pastabą, pasidomėsiu. Tik pastaraisiais metais mane labiau domina valstybinės k. statuso išsaugojimas, ši byla žudikė…

    • Tvankstas:

     Gerbiama Žemyna, gaunu kone kasdien žinių iš Avaaz org, esu pasiprašęs siųsti naujienas, tai pasidomejau, kas tai tokia – Italijoje sudarytame didžiuliame G. Soros apmokamų organizacijų sąraše radau ir Avaaz.

    • Tvankstas:

     Open Society Foundations e i migranti :
     Refugees International, MoveOn.org, Amnesty International Limited, Oxfam, Human Rights Watch, MOAS, ENAR, EPIM, A v a a z, Global Exchange, Migration Policy Institute, FIDH, International Crisi Group, Democracy Now !, Euro-Mediterranean Human Rights Network, Peace and SecurityFunders Group,…
     Manau pakankamai aiškus vaizdelis …

    • Tvankstas:

     Avaaz taip pat gelbėjimo ratas.

 21. arvydas:

  Arvydas Damijonaitis : N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė.2012.04.26.
  2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

  • Jūratė:

   Istorijos pagrindas yra ne Neringa Venckienė, ne jos brolis, ne Laimutė Stankūnaitė, tačiau Deimantė Kedytė ir ją prievartavę pedofilai. Neringos Venckienės palaikymo akcija yra tik viena iš šios istorijos “atšakų”. Net jei Drąsius Kedys būtų buvęs priklausomas nuo narkotikų (o aš šito tikrai nežinau), tai nekeičia fakto, jog mergaitė buvo prievartaujama.

   Gerb. Arvydai, aš taip pat esu idealistė, tačiau pasitikėti tais, kurie negerbia nei patys savęs, nei Lietuvos žmonių, yra labai sunku. Suprantu, sunku, kai atrodo, jog iš po kojų slysta žemė, kai atrodo, jog nieko nebegalima pasitikėti, tačiau tikrieji idealai mūsų laukia danguje, o ne šioje žemėje.

   Liaukitės kopijuoti tas automatines žinutes šioje komentarų skiltyje. Apsidairykite, galbūt pedofilai jau tyko ir Jums brangių mažamečių?

   • Žemyna:

    Labai teisinga pastaba:
    Istorijos pagrindas yra ne Neringa Venckienė, ne jos brolis, ne Laimutė Stankūnaitė, tačiau Deimantė Kedytė ir ją prievartavę pedofilai.
    Tik dėl NUŽUDYTO jos brolio nesutinku. nei dėl Neringos persekiojimo.
    Nesutinku, kad žudomi artimieji ar liudininkai – o juk šioje tragedijoje liudiję Kedžių naudai žuvo, arba jau keletą metų tampomi po teismus ir teisiami (kad ateityje nei jie, nei kiti pilietiški asmenys nekaišiotų daugiau pagalių į kai kieno ratus?)
    Dėl to kenčia net tik šie viešai ir atvirai kankinami žmonės, dėl to nukenčia žmonių pasitikėjimas Lietuva! Didelė dalis emigravusių pabrėžia, jog pamintas teisingumas juos iš Tėvynės išvarė.
    Net ir tuo atveju, jei būtų tiesa, kad ir Drąsius, ir Neringa yra ar nesveikos psichikos, ar narkomanai, ir kad jiems viskas tik vaidenosi, nebūtų tiek žuvusių byloje, jei nebūtų kažkas itin šlykštaus slepiama.

 22. Odeta:

  Tai kur ta peticija, kur pasirašyt?

  • Žemyna:

   Einate šiuo adresu
   petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition
   Na, o čia, Baltųjų rūmų puslapio dešinėje, maždaug per vidurį, rasite rėmelį, jame įrašysite savo
   First Name; Last Name; ir Email.
   Į paštą akimirksniu ateis laiškas, ir jį reikės patvirtinti, paspaudus pajuodintą eilutę
   „Confirm your signature by clicking here.”
   Ačiū, kad prisidedate!

 23. Kemblys:

  Pasirašykime. Palaikykime nors savo parašu Neringą.

 24. Zmones:

  Dar trūksta jūsų parašiukų ht tps: //petitions. white house. gov/ petition/ protect- neringa-venckiene- political-persecution-and-extradition

 25. Žemyna:

  Reikalas tas, kad šis šauksmas girdimas tik siauram žmonių ratui. Juk didžiuosiuose portaluose apie parašo galimybę nutylima. Netikrinau, tačiau – ar kiti patriotiškieji portalai apie tai bent informuoja? Ar budi bent trumputis pranešimas, nuoroda, kad parašai renkami?

 26. -.-.-:

  Oho – komentarai tikrai pribloškė (jei čia ne pokštas? Jei ne, tai ir stipriai nuvylė) … Pagarba Arvydui už sveiką protą ir norą, kad visi protautų smegenimis, o ne tuo, kuo lengviau išeina. Deja, bet alternatyvi tikrovė kai kam yra priimtinesnė už tiesą – tai liūdina, bet toks yra jų pasirinkimas, nors man ir nuoširdžiai jų gaila.

 27. kaunas:

  Šaunuolis Karolis V.gėda Lietuvai nuskambėjom ant viso psaulio -smurtas pedofilija,korupcija,bylu klastojimas…..Nekalta padarė kaltu………

 28. aha:

  Sunkiai kažkaip renkami balsai. Tokiais tempais nesurinks reikiamo kiekio…

  • Žemyna:

   Dabar visi feisbukuose ganosi – tai gal net ir nepritariantys galėtų paplatinti žinią ir per ten.
   Jei patys nepritaria, tai gali tai pažymėti, tačiau nutylėti, nepranešti = atstumti pagalbos maldaujančią ranką! Neįdėti nuorodos būtų žiauru!

 29. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Skaitykite straipsnį
  http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
  ir sužinosite kur mergaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: