Kaip sutaupyti pinigų savo išmaniajame telefone? (3)

Kaip sutaupyti pinigų savo išmaniajame telefone | alfalainaa.fi nuotr.

Kaip sutaupyti pinigų savo išmaniajame telefone | alfalainaa.fi nuotr.

Šiais laikais išmanieji telefonai karaliauja tiek jaunimo tarpe, tiek tarp suaugusių ir senyvo amžiaus žmonių. Augant poreikiams, kyla ir kainos, todėl išmaniųjų telefonų planai tiesiog ištuština piniginę, tačiau be jų išmanusis telefonas taptų tarsi bevertis. Skambučiai, internetas, SMS žinutės, vaizdo pokalbiai, viskas susideda iš planų, kurių pasirinkimas yra tikrai didelis, bet ne visuomet tenkina žmonių pinigines.

Jeigu ieškote naujo mobilaus plano savo išmaniajam, palygindami keletą tiekėjų ir kainų, tikrai išsirinksite, tačiau tai užims šiek tiek laiko. Visgi, svarbu, jog pasirinkti planai tenkintų visus poreikius. Jaunimas paprastai ieško pigesnių planų, kurie suteiktų kuo daugiau interneto, o kaina būtų prieinama. Žinant, jog studentai gyvena gana taupiai, o daugelis svarsto net ir apie greitąsias paskolas studentams (pikavippi opiskelijalle), net ir studentai gali rasti pakankamai patrauklų ir ekonomišką pasiūlymą. Beje, kiekvienas paslaugos tiekėjas gali pasiūlyti individualų planą pritaikytą tik jums.

Išsirinkite jums geriausią ir patogiausią plano tiekėją. Mobiliųjų tinklų operatoriai, siūlo begalę įvairių pasirinkimų ir kainų.  Kiekvienoje šalyje tiekėjai ir kainos skiriasi, tačiau dažnai vieni įkainiai populiaresni tarp jaunimo, kiti tarp kitų amžiaus grupių. Siekiant pritraukti kuo daugiau klientų, ir neprarasti esamų, kuriami nauji patrauklūs pasiūlymai bei daromos įvairios apklausos, siekiant išsiaiškinti klientų poreikius. Įvairių apklausų duomenimis, galima teigti, jog mažesnio populiarumo mobiliojo ryšio operatoriai būna pigesni, todėl juos labiau mėgsta už pigų ir greitą aptarnavimą.

Nebūkite ištikimas vienam mobiliojo tinklo operatoriui. Mobiliųjų telefonų rinka sparčiai tobulėja, todėl ir vartotojų yra daug bei įvairių. Net trečdalis gyventojų turi išmaniuosius telefonus, vadinasi jiems naudoja ir tam tikrus papildymo planus arba yra įsipareigoję vienam ar kitam operatoriui. Paslaugų teikėjai konkuruoja vieni su kitais, vartotojai nebeprivalo sudarinėti sutarčių, tad laisvai galima pakeisti savo mobilaus plano operatorių.  Paslaugų teikėjai konkuruoja kad galėtų klientus pervilioti iš konkurentų pas save. Taigi vieną kartą per metus arba kiekvieną kartą, kai  perkate naują telefoną, praleiskite bent valandą, žiūrėdami, kokie planai jums siūlomi. Visuomet galima reikalauti asmeninio pasiūlymo.

Stebėkite savo naudojamų duomenų kiekį. Kartais perdėtas naršymas verčia baimintis dėl to, jog naršymui nebeužteks duomenų, ir nebegalėsime pasiklausyti muzikos YouTube programėlėje arba tiesiog naršyti, bendrauti, žaisti ir pan. Tam, jog ši baimė būtų įveikta, įsidiekite programėlę telefone, kuri stebės jūsų duomenų naudojimą. Nurodydami, kokį kiekį norite sunaudoti per mėnesį, jūs nesibaiminsite, jog interneto išnaudojote per daug. Taip pat, galite sumažinti mobiliųjų duomenų naudojimą ir būdami namie, ar vietoje, kurioje yra belaidis internetas, tiesiog naudodamiesi Wi-Fi funkcija. Galbūt šitaip mažindami mobiliųjų duomenų aktyvumą sužinosite, jog jums nereikia mokėti 10 eurų per mėnesį vien interneto paslaugoms.

Šiandien interneto pagalba nesunkiai galima pasirinkti norimus tiekėjus, tiesiog palygindami kainas internete, štai paskolų tiekėjai taip pat siūlo apsilankyti Alfalainaa ir panašiuose portaluose taupydami žmonių laiką. Puiku, jog visuomet galime palyginti ir išsirinkti sau priimtiniausią variantą. Mobiliojo telefono biudžeto planavimas, lygiai taip pat kaip ir visas kitas savo finansų planavimas šiais laikais yra labai svarbus. Kadangi gyvename vis labiau išmaniame pasaulyje, daugelį paslaugų galime gauti nemokamai. Jeigu ankščiau mums tekdavo mokėti dideles pinigų sumas, tam, kad galėtume paskambinti ar parašyti SMS žinutę, šiandien tai galime padaryti nemokai, tiesiog turėdami prieigą prie interneto. Norint sutaupyti, visuomet galima rasti būdų, tereikia sumanumo ir šiek tiek laiko išsirinkti norimus planus ir palyginti kainas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: