Telšiuose vyks seminaras „Baltų kelias“ (1)

Naisių baltų muziejuje | rengėjų nuotr.

Naisių baltų muziejuje | rengėjų nuotr.

Kovo 7 d., trečiadienį, 10 val., Telšiuose, viešbučio „Sinchronas“ (Turgaus a. 24/1) konferencijų salėje, vyks Šiaulių turizmo informacijos centro (ŠTIC), Nacionalinės regionų plėtros agentūros (NRPA) ir keturių partnerių iš Latvijos įgyvendinamo projekto – „Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias“, antrasis seminaras. Numatoma seminaro trukmė su pertrauka 6 val.

ŠTIC, NRPA ir keturi partneriai iš Latvijos įgyvendindami projektą „Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias“ siekiąsukurti turistinį kelią jungiantį Lietuvos ir Latvijos žemes, kuris atskleistų Baltų kultūros išskirtinumą, papročius ir savitumą. Į kuriamą turistinį kelią ketinama įtraukti ne tik vietoves, kurios susijusios su baltų kultūra, bet ir įvairias apgyvendinimo, maitinimo įstaigas, kelyje bus pažymėti mokomųjų programų vykdytojai, vietiniai amatininkai ir kt. Tad norint atkreipti dėmesį, į kuriamą baltų gentis vienijantį tarptautinį kultūros kelią „Baltų kelias“ ir skatinant kiekvieną susimąstyti apie mums paliktą tūkstantmetę baltų kultūros patirtį, suprasti baltų kultūros savastį, rengiamas antrasis iš šešių projekto seminarų.

Seminare, su Telšių apskrities vietinėmis bendruomenėmis, smulkiaisiais verslininkais, turizmo atstovais, vietos savivalda, muziejininkais, amatininkais, žurnalistais ir kitais suinteresuotais asmenimis bus diskutuojama apie galimybes įsitraukti į projekto veiklas, lektoriai dalinsis žiniomis apie baltų kultūros savastį ir jos raiškas, kartu su dalyviais ieškos baltiškos kultūros formų šiandieninėje veikloje, kalbėsis apie domėjimosi gamtos, kultūros ir paveldo svarbą.

Renginys yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija:  https://nrda.typeform.com/to/QSQfrQ.

Kategorijos: Baltų žemėse, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kultūra, Kultūros paveldas, Kultūros politika, Lietuvoje, Mes baltai, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: