Z. Vaišvilos spaudos konferencija „JAV Prezidento rinkimai ir geopolitinė perspektyva Lietuvai, Ukrainos pamokos“ (tiesioginė transliacija) (2)

Zigmas Vaišvila | lrs.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | lrs.lt nuotr.

Kovo 2 d. 13.30 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila kviečia į spaudos konferenciją Seime „JAV Prezidento rinkimai ir geopolitinė perspektyva Lietuvai, Ukrainos pamokos“.

Joje be signataro dar dalyvaus politikos konsultantas ir publicistas Dmitrijus Džangirovas (Ukraina) ir visuomenininkas Egidijus Baltušis (Lietuva).

Spaudos konferencijoje bus pristatyta Dmitrijaus Džangirovo knyga apie  2016 m. JAV Prezidento rinkimus „Neįmanomo pergalė prieš nepriimtiną“.

„Paskutinieji JAV Prezidento rinkimai atskleidė politinių ir finansinių grupuočių kovą, kuri anksčiau likdavo užkulisiuose. Šokoterapijos būdu prasidėjusi diskusija tęsiasi visame pasaulyje. Pranešėjai pateiks savo viziją apie šiuolaikinę geopolitiką ir atsakys į esminį klausimą Lietuvai, ar ji turi geopolitinę perspektyvą? D. Džangirovas įvertins Ukrainos reformatorių patirtį ir nesėkmę“, – rašoma Signataro Z. Vaišvilos žiniasklaidai  išplatintame pranešime.

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją ir užduokite klausimus internetu ČIA (nuoroda veiks vykstant spaudos konferencijai):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

2 komentarai

 1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Lietuvos valstybės jau nebėra. Akivaizdus to įrodymas – lito sunaikinimas.
  II Lietuvos respubliką sunaikino klastingoji lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gauja, bendradarbiaudama su svetimšaliais iš Briuselio.
  – Kas galėtų sunaikinti gaują, kuri sunaikino II Lietuvos respubliką?
  – Aukštaičiai, žemaičiai, dzūkai, suvalkiečiai.
  ***
  Antilietuviškos lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos sunaikinimas – tikroji liustracija.

 2. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Pastaba: Egidijus Baltušis komentaruose atsiskleidė savo l. bjaurų šlykštų nežmogišką bendravimo būdą. Toks bjaurus bjaurybė Egidijus nereikalingas Seimo rūmuose ir apskritai politikoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *