Rusijos prezidentas V. Putinas metiniame pranešime puikavosi augančia Rusijos karine galia (tiesioginė transliacija, video) (6)

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Vladimiras Putinas | kremlin.ru nuotr.

Kovo 1 d. ketvirtadienį 11 val. akivaizdžiai negaluojantis Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pristatė savo metinį pranešimą.

Per artimiausius šešerius metus V. Putinas pažadėjo Rusijoje perpus sumažinti skurdo lygį, teigė, kad technologinis atsilikimas gali nulemti šalie suvereniteto praradimą. Rusijos sugebėjimą reaguoti į technologijų revoliucijos iššūkius V. Putinas pavadino itin svarbiu jos saugumui ir suvereniteto išsaugojimui.

Prezidentas itin daug dėmesio (45 min.) skyrė Rusijos karinės galios propagandai – gyrėsi ir didžiavosi augančia Rusijos karine galia ir naujausiais strateginės ginkluotės projektais, rodė videoklipus pristatančius naujausią nesustabdomą branduolinį ginklą. Manieže susirinkęs Rusijos politinis ir kitoks elitas kaip ir anais Brežnevo laikais atsistoję ovacijomis palydėdavo Rusijos vadovo patosines frazes.

V. Putinas apie Rusijos karinę ginkluotę:

Tiesioginė TV kanalo „Dabartinis Laikas“ (Настоящее Время) transliacija, V. Putino kalbos aptarimas:

Visa V. Putino kalba:

Iškiliausias Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas, kuriam Rusijos valdžia neleido balotiruotis 2019 m. kovą vyksiančiuose prezidento rinkimuose taip socialiniame tinkle Twittwe taip pakomentavo V. Putinopostringavimus apie augančią Rusijos karinę galią:

– Dievuliau. Jie ištikrųjų rodo filmuką apie branduolinę raketą prezidento metinio pranešimo Federaliniam Susirinkimui metu. Vadinasi visiškai neturi ką pasakyti apie ekonomikos padėtį…

–  Tikroje kosminėje programoje atsiliekame, bet va užtat tokį multiką sukūrėme.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Plotai…kvotos…kvotimai ir “questions” (klausimai, turim būt pomandagiai išsiverčiantys)
  – sau, kitiems (aišku ne tam, apie kurį rašoma, – jis viską sau dėl savęs ir su savim, net be veidrodžių išsiėmęs),
  taigi:
  parsirikiuodami savus norus-atsakymus, savų bedrabuviečių ES būviuose (bei “guoliuose”) pasirūpinant gerbūviu bei virškultūrine ir “para”kultūrine, gretutinės egzistencijos aplinka (būsenomis visur kitur, ES 27-iuose “guoliuose”)
  r a s i m:
  rumunai verda sau (net ne “samogoną”), o Vodkas Stalinskaya …legaliai, ir su hitlerjugendiškai FDJ-istiniu uolumu pas Merkel Vokietijoje, net jau pas britus-džentelmenus “brexitinius” platinamą, May n u o l a n k i a i “rijant” tylint šią ultrafašistinio reklamavimo “pod imenem Stalina” prekę. Tirk netyręs, bet net rusai pas save iki tokio lygio, kaip monstrų monstro pasaulinių žudynių paveldėtojo-tęsėjo vardo nereklamuojantys v a l s t y b i š k a i, nei “leninšnaps” nei “hitlervodkos”, ar kokio “hitlerkaput” brendo-prek.ženklio matę nesam; aišku vargana Rusija nuo pat 1924 m. vis nepalaidojamo “leniniško” dvoko iš Raud.Aikštės dūstanti ir kokiu narko-dopingu vis “užsimetanti’ prieš pasaulį (pagyventum tu su 94-ti metai pašonėje numestu LAVONU, pažiūrėčiau ką protingesnio su kokiu austrų, lietuvių ar gretutinio kaimyno kino atstovu spręst suderėt tinkamo gebėtum).
  Nuo to leninsko dvoko, taip ir po 1990 m. Kovo 11-osios garbingai mūsų palikti ir i š a r d y t i, taip ir neatsigavo (kaip ikilenininė Valstybė, kad ir buv.imperine), taip ir laukia kas su jais vynios-apvynios, – ką “palikuonis” nuo 1945 m. rugpjūčio 2 d. Potsdame paliktas (ant SSSR įpareigotos teisės) likusios vis dar visiškai visiškai “de jure” SSSR-inės dalies president-admin (Rytų Prūsijos šiaur. gabale) M.Gorbatshow, – pagal artimiausius JAV ir Didžiosios Britanijos s p r e n d i m u s kur ir kam atidalint-išdalint 16-os buv SSSR respublikų sąjunginio administravimo valdas (16-kos pagal 1945-08-02 būseną) priderės.

  Tai pridera ar ne, išvis kažką apie rusiją besvarstyt.. kai rumunas, vokietis, britas, visai begėdiškiausiai užsitildžiusiai JAV admin-istracijai, t.y. vadovybei TYLINT, nuo pat parašo jų Prezidento Potsdame, iki pat
  NIČNIEKINIO neveikimo esančio kaip ir prezidento, kaip ir Valstybės pareigose.. D.Trump.

  Taigi, KUO PUTINUI NESIPUIKUOT, – tylint tarptautiškosios teisėtos teisės “subjektoriams” (na atstovams dar be paniekos) Jungtinių Amerikos Valstijų su Jungtine Karalyste v a d o v a m s nuo pat “pergalingųjų’ eurotorto dalybų 1945 m. Potsdame. Negi Tvankstos prūsų ž e m ė s, Rytprūsių bent šiaurinė dalis, visiškas Stalingradas(“oblastj”)
  ..koks skirtumas kaip ant Tvakstės piliavietės prūsų “maukšlinama'” krolewec-kionigsberg-kalinin-stalin… įvard.

  Vien tą “leninską” dykvietę pat kremliniam pašonyje užlaikant nelaimėliams posovietikams, – tebegarbinant teroro aktingiausią pasaulyje monstro mumiją-lavoną-užškamšą, – tenka įvardu NOVOLENINGRAD visai pervadint.

  Taigi – ištraukt metas regis po žodelytį iš D.Trump su T.May – ką jie už dabartinį adminą M.Gorbatshow siūlys 🙂

 2. Žemyna:

  Чтоб так энергию, умы и денюжки сии да в мирных целях, на благо собственной страны, на благо своего народа!.. Матушка Русь давно саму Швейцарию бы переплюнула… Тогдаб давно уж дамочки росийские все бы в шелках щеголяли, да под шляпочками из самого Парижа… И не пришлось бы русским матерям сынков своих оллакивать 🙁
  (P.S. Šia kalba parašiau „spešil” čia užklystantiems suinteresuotiesiems)

 3. markas:

  // Prezidentas itin daug dėmesio (45 min.) skyrė Rusijos karinės galios propagandai – gyrėsi ir didžiavosi augančia Rusijos karine galia ir naujausiais strateginės ginkluotės projektais, rodė videoklipus pristatančius naujausią nesustabdomą branduolinį ginklą // —————— Matyt, dalis konfiskuoto Argentinoje kokaino vis dėlto pasiekė putiną.

  • na nebūkim tiek pikti, nei visoj Žemėj “prirankioti” kvaišalai mauzoliejinio 1924 m. lavonbandičio
   (banditlavoninio) tvaiko nei užgožt, anei priveikt galės…
   va švedas kada susikaups, atvažiuos ir užkas (nelaidoja, t.y. savų “artimųjų” – užkasinėt patys neužkasinėja net Lietuvoj, kaip ir Gudijoj ir Rusijoj), na gal dar suomį kviesis, bet tikrai ne mus ..’posovietikus”, ar lenkus su gruzinais; taigi švedai, kazachai, na gal dar turkai ar kiti vikingai “išgelbės” kada nuo s m a r v ė s jų NOVOLENINGRADSKOS gėdingosios… pašalins viršuj 2000 Lietuvos karių, – nuo 1382 m. ten palaidotų,
   – mumijinį smaradą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: