Parodoje „Agrobalt 2018“ bus išrinktas šimtmečio maisto gaminys (0)

ZUM nuotr.

ZUM nuotr.

Gegužės 24-26 d. Vilniuje įvyksiančios parodos „Agrobalt 2018“ dalyviai – maisto gaminių gamintojai – nekantrauja: visi jie turės galimybę varžytis dėl  aukso medalių, kurie bus įteikti už geriausius parodoje eksponuojamus maisto gaminius. Gauti apdovanojimai suteiks galimybę ženklinti gaminius „AgroBalt“ ženklu, kuris simbolizuoja aukštą kokybę bei gaminio išskirtinumą.

Jau 22-ąjį kartą įvyksiančioje parodoje pristatomus maisto gaminius vertins speciali komisija, kuriai pirmininkaus Beata Čičkauskaitė-Nikolson (Nicholson) – Lietuvos televizijos laidų vedėja, žurnalistė, kulinarinių knygų autorė.Iš viso paskelbta 18 nominacijų, į kurias galės pretenduoti maisto gaminių gamintojai. Pirmąkart bus renkamas ir šimtmečio maisto gaminys, kurį vertinant bus atsižvelgiama į tautinio paveldo gaminio sertifikatą, į šio gaminio gamybos apimtis bei augimą ir tai, ar jis gaminamas iš tradicinės žaliavos. Konkursui pateiktas maisto gaminys galės pretenduoti ne daugiau kaip į tris nominacijas.

Konkurso nominacijų temas ir vertinimo kriterijus galite rasti čia. Komisija medalių laimėtojus paskelbs pirmąją parodos „Agrobalt 2018“ dieną.

Paroda „AgroBalt“ yra reikšmingiausia ir didžiausia Baltijos regione tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda, vykstanti kas dvejus metus. Šiais metais Žemės ūkio ministerijos organizuojama paroda įvyks, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros paveldas, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: