„Žalvarinis“ pristatys naują albumą „Einam tolyn“ (video) (0)

Bibliotekoje zalvarinisKovo 6 d. 18.30 val. Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka „Žalvarinio“ grupės gerbėjams dovanoja susitikimą su muzikantais ir pristato ką tik pasirodžiusį jų albumą „Einam tolyn“.

Ekspresyvi folkroko grupė iš Vilniaus „Žalvarinis“ – viena žymiausių modernaus folkloro grupių Baltijos šalyse,  savo veiklą pradėjusi 2001 metais. „Žalvarinio“ pagoniškų dainų ir sutartinių aranžuotės žavi įvairiais stiliais – nuo lengvo iki sunkaus roko, įpinant bliuzo ir džiazo elementų. Pagrindiniu savo veiklos tikslu muzikantai nurodo siekį atgaivinti nykstančias lietuvių liaudies dainas, pateikti jas šiuolaikiškai ir patraukliai.

Per šešiolika gyvavimo metų įrašyti šeši muzikos albumai, grota beveik visoje Lietuvoje, didžiausiuose  festivaliuose, dalyvauta koncertuose „Baltijos keliui“ atminti, Nepriklausomybės dienos minėjimuose Lietuvoje ir užsienyje. Grupė aistringų gerbėjų turi ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kinijoje, Austrijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse, kuriose ne kartą koncertavo. „Žalvarinio“ muzika skamba filmų garso takeliuose, radijo stotyse, televizijoje, ir yra įtraukta į abiturientų muzikos egzamino klausimyną.

Šiemet vasario 16 d. grupė išleido naujausią dvigubą vinilo albumą „Einam tolyn“ ir to paties pavadinimo CD. Albumas skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Susitikime bus klausomasi naujojo albumo dainų gyvo akustinio skambesio, žiūrimi vaizdo klipai, kalbamasi ir minima artėjanti Kovo 11-oji.

Renginyje dalyvaus Robertas Semeniukas (vokalas, gitara), Sigita Jonynaitė-Būdienė (vokalas), Ineta Meduneckytė-Tamošiūnienė (vokalas).

Renginys vyks Nacionalinėje M.Mažvydo bibliotekoje (Renginių erdvė, III a.).

Įėjimas laisvas.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *