Ką reikia žinoti, prieš perkant sužadėtuvių žiedą (2)

SIA „Adaptive Media” nuotr.

SIA „Adaptive Media” nuotr.

Šiandien, sprendimas tuoktis, tai ne tik džiugi, be ir pakankamai brangi žinia būsimiems sutuoktiniams. Pagal senąsias tradicijas, sužadėtuvių žiedas yra pirmoji didesnė investicija. Ruošiantis šiam svarbiam žingsniui, vyrai paprastai nemažai mąsto ir kuria planus kaip pasipiršti kuo originaliau ir kaip išrinkti kuo geresnį sužadėtuvių žiedą. Tarp galybės minčių ir idėjų, galima pasimesti, tačiau nereikėtų pasiduoti pagundai vestuvės, vestuvinisžiedasišleisti daugiau nei galite ir prie viso to pasiimti pigių greitųjų paskolų (billiga mikrolån snabbt), kurių neįstengtumėte grąžinti laiku.

Nors reklamos ir socialiniai tinklai verčia galvoti, jog žiedo kaina ir dydis yra susijęs su tuo kokia didelė yra meilė, iš tiesų tai visiškas prasimanymas. Ar meilė gali būti matuojama deimantu? Juk iš tiesų, meilės neįmanoma nupirkti už jokius pasaulio pinigus, todėl manyti, jog žiedo dydis bei kaina parodo ir kokia didelė yra meilė, visiškai neprotinga. Vargu ar tikrai mylint žmogų, labai svarbu, jog jis pasipiršo su mažyčiu žiedeliu. Svarbiausia jausmas ir pats įvykis. Na, o kad vyrams būtų paprasčiau ir dėl itin didelės žiedo kainos nereikėtų apiplėšti banko, pateikiami patarimai, padėsiantys lengviau apsispręsti.

Deimantas lyg investicija. Besišnekučiuojant su juvelyru arba juvelyrinės parduotuvės atstovu, nejučia pastebėsite, jog jums siūlomas kuo brangesnis žiedas su kuo didesniu deimantu. Tai siūloma kaip ilgalaikė investicija, nors iš tiesų, dovanojant sužadėtuvių žiedą, nereikėtų galvoti apie investicijas. Tai neturėtų būti daiktas, kuris gelbėtų nenumatytose situacijose, parduodant jį kuo brangiau. Pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tai kokia jo vertė, ar galite sau tai leisti ir kokį įspūdį jis paliks mylimam žmogui.

Keletas prasimanymų apie sužadėtuvių žiedus:

Sužadėtuvių žiedo kaina turi siekti X atlyginimus. Tikriausiai ne kartą teko girdėti, jog sužadėtuvių žiedas turėtų kainuoti du ar tris atlyginimus siekiančią sumą. Nežinia kas tai sugalvojo, tačiau šis dalykas labai individualus. Visai nebūtina išleisti krūvos pinigų, kad galėtumėte padovanoti savo mylimajai sužadėtuvių žiedą. Šiandien galima rinktis iš daugybės įvairių žiedų, už pakankamai prieinamą kainą.

Privalote išleisti tiek, kiek išleidžia dauguma. Niekas negali nustatyti sumos, už kurią vertėtų pirkti sužadėtuvių žiedą. Paprastai, tai priklauso nuo padėties, užimamų pareigų ir gaunamo atlyginimo. Šie faktoriai įtakoja, kiek galite skirti šiai progai. Tikrai nereikėtų pervertinti savo galimybių ir vėliau dėl to gailėtis. Beje, labai brangus žiedas, ne itin praktiškas dalykas, todėl tai gali sukelti nepatogumų. O juk moterys nori puoštis kasdien.

Sužadėtuvių žiedo kaina gali būti labai įvairi, pats paprasčiausias sužadėtuvių žiedas gali kainuoti 100 Eur, tačiau jis gali kainuoti ir 5000 Eur. Pasirinkimas yra labai asmeniškas. Tai reikėtų daryti pagal savo galimybes. Nerekomenduojama naudotis greitosiomis paskolomis, kurias galima gauti tiesiog tokiame tinklapyje kaip www.lan247.se ar panašiuose greitųjų paskolų tinklapiuose. Paskolos, tai tik iliuzija, jog galite išleisti daug, nors iš tiesų to sau leisti negalite. Neverta apgaudinėti savęs ir kitų. Moterims svarbiausia pats įvykis, veiksmas ir kaip tai vyksta. O tam tikrai nereikia krūvos pinigų. Pakanka jaukaus, romantiško vakaro. Žiedas tai tik įrodymas, jog tikrai mylite ir esate pasiryžęs visą gyvenimą būti kartu. Tai nėra prievarta. Vadinasi, nebūtina išleisti tiek, jog paskui nebeturėtumėte iš ko gyventi. Gyvenime bus galybė svarbesnių pirkinių, kuriems tikrai reikės nemažai pinigų, todėl verčiau galvoti blaiviai ir nepersistengti perkant itin brangų sužadėtuvių žiedą, kuris mylimajai gali nė nepatikti.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: