„Kelionių kompasas“: „Adventur 2018“ (II) (video) (0)

| Alkas.lt, nuotr.

Vida Juškienė ir Giedrius Indrašius | Alkas.lt, nuotr.

„Kelionių kompasas“ laidoje kalbiname žmones 6-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018 – Keliauk kitaip“, kuri vyko sausio 26–28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje

Užpalių „Užpalėnų krivulės“ pirmininkė Vida Juškienė pasakoja apie šios krašto garsius žmones, papročius ir tradicijas, gamtos ir istorijos paminklus.

Užpalių bendruomenės narys Giedrius Indrašius priminė, kad Užpaliai yra Mažoji kultūros sostinė ir pakvietė dalyvauti jos renginiuose. Vienas iš egzotiškesnių – simfoninio orkestro koncertas šalia Šeimyniškių atodangos. Lietuvos geografų draugijos prezidentė Genovaitė Kynė taip pat užpalietė, ji kvietė prisiminti savo garsų kraštietį prof. Kazį Pakštą, šiemet bus minimos 125-osios jo gimimo metinės. G.Kynė pasakojo, kad šią vasarą grupė bendraminčių leisis į Lietuvos 100-čiui skirtą ekspediciją „Brydė per pasaulį 2018“.

Telšių rajono savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Eglė Macienė gražia žemaitiška tarme kvietė apsilankyti Telšių krašte, primindama, kad Žemaitijos sostinė, kaip ir Roma, iškilusi ant septynių kalvų. 

Žagarės regioninio parko vyriausioji specialistė Giedrė Rakštienė lankytojus pakvietė į Žagarės Vyšnių festivalį liepos 13–14 dienomis, kuris garsus ne tik mūsų šalyje, tačiau ir užsienyje. Žagarės dvaro rūmuose įsikūrusi regioninio parko administracija siūlo susipažinti  su nauja ekspozicija ir trofėjų muziejumi, juk grafo Naryškino atvežti elniai paplito po visą Lietuvą.      

 Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: