A. Juozaitis. Pseudo-didžioji idėjų ir pokyčių konferencija… (79)

Arvydas Juozaitis | newsbalt.ru nuotr.

Arvydas Juozaitis | newsbalt.ru nuotr.

Gerbiamieji skaitytojai ir mąstytojai,

būtų svarbu išgirsti tikrų Lietuvos piliečių, žinoma ir lietuvių, pamąstymų, ką iš tikrųjų reiškia vasario 1 dieną Vilniuje surengtas forumas „Didžioji idėjų ir pokyčių konferencija“.

Konferencija su „Idėja Lietuvai“ vėliava. Su ideologiškai iš anksto paruoštu šūkiu – „LIETUVA PASIRINKO!“

„Tautos“ ir „ekspertų“ išrutuliotos trys „Idėjos“:

 1. Įteisinti dvigubą pilietybę (bendras gėris).
 2. Mokytojo profesija iki 2025-ųjų turi tapti prestižine (švietimas).
 3. Padėti jaunoms šeimos įsigyti būstus ir mažinti biurokratiją skaitmenizuojant valstybės paslaugas (ekonomika ir valstybės valdymas).

Šia tvarka „idėjas“ pristatė  Delfi ir LRT, nors iš tikrųjų, tariamo balsavimo (esą, toks buvo) išdava skelbė, kad pirmoji „Įteisinti dvigubą pilietybę“ – antroje vietoje.

Bet ši „idėja“ negali būti antroje vietoje – ji viso forumo „modus vivendi“.

Forumas organizuotas milžinišku užmoju, pinigų jam nepagailėta, logistika surengta kaip pasaulinės prekės reklamavimo defilė. Prikviesta svečių svetelių, kurie padėjo „teisingai apsispręsti Lietuvai“. Pasiektos pasaulinės reklamos lubos. Maža to. Idėjas paskelbti teko trims pirmiesiems valstybės politikams. Kurie, kaip numatė šio Didžiojo Forumo rengėjai, atsisakyti neturėjo jokios galimybės. Jie ir paskelbė. Ir pasirašė. Genialu.

Šis forumas turėjo akivaizdų strateginį tikslą – jis davė pradžią DVIGUBOS PILIETYBĖS REFERENDUMUI, t.y. agitacijai. Apie tai nesivaržydamas apreiškė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Referendumas bus rengiamas 2019 metais, kartu su Prezidento rinkimais. Vadinasi, prie balsadėžių ateis būtinas rinkėjų skaičius.

Dabar belieka techniški reikalai: visus metus iš mokesčių mokėtojų pinigų formuoti tik vieną teisingą nuomonę. Galingai reklamuoti „dvigubą pilietybę“. Tai ir bus daroma. Prieštaraujantys, matyt, bus skelbiami „anapus valstybės interesų“.

Tačiau, ponai ir draugai, kaip jūs įsivaizduojate sveiko proto valstybę, kuri skelbtų, kad dviejų statusų piliečiai sudarys jos vienybę? Jos vystymosi pagrindą? Jos pilietinės santarvės pagrindą? Ar besusirinks jie bendrai dainai (Dainų šventėje, tarkime)? Tiesa, Dainų švenčių globalizmo ideologams nė nereikia.

„Įteisinti dvigubą pilietybę“ – tai Lietuvos pražudymo sumanymas. Skelbiant jį informacinių sistemų lėšomis.

Pasirašius šią strategiją pirmiesiems valstybės politikams, dabar bus naudojamos ir valstybės biudžeto lėšos. Ši strategija iš esmės nereikalauja jokios lietuvių grįžimo, grąžinimo į Tėvynę, repatriacijos programos. Ši strategijai iš esmės kalba apie „globalios Lietuvos“ ideologiją, Lietuvos ištirpimo pasaulyje idėją. Lietuvos išvalstybinimą.

Forumo rengėjai galėjo pasirinkti („ekspertams“ tai vargu ar buvo sunku) ir  nesegregacinės valstybės kūrimo idėją, kuri skambėtų taip: „Kiekvienam Lietuvos piliečiui – dvigubą pilietybę“. Bet tai būtų nuskambėję labai absurdiškai, ko rengėjai negali sau leisti. Bet iš esmės taip ir yra, strateginė logika šitai ir reiškia – į tokią „pilietybę“ ir judama.

Forumo tikslas sunkiai nuginčijamas. Šalia idėjos „Įteisinti dvigubą pilietybę“ kitos dvi idėjos – tik maskuotė, prekės įpakavimui naudojamas popierius. Kitos dvi – net ne idėjos, o elementariausios kasdienybės reikalas. Tą, tiesą sakant, ir pareiškė premjeras Saulius Skvernelis.

Baigdamas šį nesavalaikį komentarą negaliu nepaklausti: kam reikėjo skelbti akivaizdžią kvailystę – „mokytojo profesija iki 2025-ųjų“? Kodėl ne iki 2030-ųjų? Dar visai neseniai Vyriausybė rengė vieną po kitos „strategijas“ būtent iki 2030-ųjų. Pamiršta? Išleisti tūkstančiai, išmesti į balą – ir nieko baisaus?

Peršasi tik viena naivi išvada: 2025-aisiais baigsis naujo, 2019 metais išrinkto prezidento pirmoji kadencija.

Nejaugi taip ir yra: sumanyta eilinį kartą, tik jau su pasauliniu užmoju Lietuvą pavedžioti už nosies? Išdidžiai paskelbiant – „Lietuvapasirinko“? Jau paskelbtas ir idėjų „pasirašymo“ vajus, jis jau prasidėjo. Ar tik ne kažkurio iš kandidatų rinkiminė kampanija?

Jonas Basanavičius 100-čio proga gali nebesikelti iš kapo – Lietuva, anot jo, nebeatsikvošės.

Pagarbiai,

Arvydas Juozaitis

P.S. galima dėti į visus globalizacinius „feisbukus“.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

79 komentarai

 1. Tvankstas:

  Visiškai pritariu A. Juozaičiui
  Noriu tarti keletą sakinių dėl trijų punktų įgyvendimo galimybių.
  1. Dėl dvigubos pilietybės priimti Konstitucijos pakeitimą 12 straipsniui tiesiog nėra galimybių.
  “12 straipsnis
  Lietuvos Respublikos pilietybė įgyjama gimstant ir kitais įstatymo nustatytais pagrindais.
  Išskyrus įstatymo numatytus atskirus atvejus, niekas negali būti kartu Lietuvos Respublikos ir kitos valstybės pilietis.
  Pilietybės įgijimo ir netekimo tvarką nustato įstatymas.”
  Žinoma, kad 1-17 Konstitucijos straipsnius galima pakeisti tik referendume, jei už pasisakys 75 nuošimčiai visų balso teisę turinčių rinkėjų.
  Į referendumą, būsiantį kartu su prezidento rinkimais, gali ateiti 80 nuošimčių, tada bus imamasi klastočių, kai balsavusių PRIEŠ dvigubą pilietybę balsai bus skaičiuojami kaip UŽ ir niekam nebus leista nei prižiūrėti balsų skaičiavimo, nei vėliau patikrinti, ar tikrai toks skaičius balsavo UŽ (su pridėtais PRIEŠ balsais, jei tokie triukai atliekami Vokietijoje, tai ką jau kalbėti apie Lietuvą …).
  Elektroninis balsavimas yra tikras rojus sukčiavimams, o prižiūrėti vėlgi niekam nebus leista.
  2. Mokytojo amatas garbingiausias iki 2025 – kokiu materialiu būdu ?
  Šiandien mokytojo vid. atlyginimas yra virš 550 (netto) eur (650 brutto) pagal Eurostat, arba gerokai mažesnis už vidurkį 830 eur (brutto). Prestižinis pagal supratimą turi būti 3 kartus didesnis už vidurkį, tai šiandien būtų 2500 eur brutto. Dabar skaičiuokime – Lietuvoje yra 50.000 mokytojų ir vieno mėnesio atlyginimams reikia apie 33 mln. eur arba 400 mln. per metus.
  Jei prestižinis – tai reikia pagal šiandienos skaičiavimus tiems 2500 eur brutto (neimant dėmesin infliacijos ir t.t) išmokėti reikalingi 125 mln. eur, per metus 1,5 mlrd. eur.
  Iš kur paims tokias augančias iki 1,1 mlrd. eur skirtumo sumas po 8 metų ? Plės kvaišalų legalizavimą ir pardavinės vaistinėse ?
  3.Čia gali paskausti pilvo raumenys nuo juoko traukulių.
  Kaip jauni žmonės, galintys uždirbti 400-500 eur per mėnesį, dar turintys vieną ar du vaikus, leisti sau mokėti už būsto paskolą, net jei ir 0 nuošimčių ? Daugybė jaunų žmonių neranda darbo pagal universiteto diplomą, eina dirbti už pilvą ir tai tęsiasi metų metais, kol viską metę išvažiuoja dirbti juodadarbiais.
  Tebūnie 2 kamb. butas, 50 kv. m, kai 1 kv. kukliai įrengto kaina siekia bent 70 ar net ir 100 tūkstančių eurų. Tebūnie senos statybos, nugyventas už 30 tūkst. Jei mokės po 100 eur per mėnesį, tai per 25 metus sumokės tuos 30 tūkst. Bet vėlgi – neturi būti pradinio įnašo reikalavimo. Gražu popieriuje – gyvenime būna ir ligos, ir nedarbas, ir skyrybos, ir netgi vieno sutuoktinio žūtis – per 25 metus ko tik gali neatsitikti, o žinant banksterių papročius – tai jukš iš nesumokėto buto, o bankui atitenka ir butas, ir sumokėti pinigai (ar 5, ar 19 metų), bankas netgi suinteresuotas savo klientų nesėkmėmis gyvenime.
  Jei žmogus vienišas, nesukūręs šeimos, dirba metų metais už kuklų atlyginimą kaip bibliotekininkė ar Maxima kasininkė, tai nei paskolos kaip jaunai šeimai, tik mokesčius mokėti visą gyvenimą, kad nors jaunos šeimos būstą gautų per valstybės rėmimo programas.
  Suprantu viena – vyks visuotinė žmonių kvailinimo programa elito turtėjimo naudai – banksteriams ir stambiajam verslui, statančiam būstus už biudžeto pinigus.

  • Skalvis:

   Amerikiečiai kiekvieną mėnesį išsispauzdina 86 milijardus kišenpinigių. Šiaip, greitom išlaidom. Gal ir mum paspauzdins? Medienos nusiūsim.

   • Pratęsiant LosAngeles, bei kitų (įskaitant NovoLeningradskas, buv. Maskvos, kol ten
    “ленин” tebe-aukštinama mumijiniu formatu; t.y. tebeyra… Rusia) n u o k l a i d a s, – be
    fašist-banditizmo atviriausios garbintojos, – mat fašist-banditizmo užviršavimas po ленин’o
    Stalin-Hitleriniu suokalbiu 1939 m. rugpjūčio 23 d. pradėti karai pasauliniu mastu …ir po
    1945 m. rugpjūčio 2 d. Potsdamo “taikos” parašų tebetęsiami n e v y k d a n t NIČ NIEKO JAV su Jungt.Karalyste (ką įsipareigoję jų Vadovai tuo-met), – A. Merkelės išnyra ir T. May
    aplinkumų “prostalinistinė=profašistinė ar bendriau tapačiai stalin-hitlerinė” Jos Aukščiausiosios prakilnybės – britų valdovės Karalienės Elžbietos II ‘džentelmenija”:
    https://issuu.com/mihaicolonelu/docs/the_gentleman_s_journal_no.18/60

    brrr… – visiška komUNIJIZAcija stalin=hitler alkoholYZinė (Karalienei gėda už T.May??)

    …o manyta naiviai, kad garbiau nuo A.Merkel stalin-gorbatch-putynių “brexitu atšokta” UK

   • Pratęsiant LosAngeles, bei kitų (įskaitant NovoLeningradskas, buv. Maskvos, kol ten
    “ленин” tebeaukštinama mumijiniu formatu; t.y. tebeyra… Rusia) nuoklaidas išnyra bene atviriausios fašistbanditizmo” garbintojos,
    – mat menamojo “banditizmo” užviršavimas po ленин’o Stalin-Hitleriniu suokalbiu 1939 m. rugpjūčio 23 d. prasidėję gruobuoniškų žudynių karai – pasauliniu masto nelaimės …ir po jų, jau “taika” – 1945 m. rugpjūčio 2 d. Potsdamo parašais tebetęsiama n e v y k d a n t NIČ NIEKO JAV su Jungt.Karalyste (kas įsipareigota jų Vadovų),
    – A. Merkel ir T. May aplinkumų “prostalinistinė=profašistinė ar beveik tapati stalin-hitlerinė” Jos Aukščiausiosios prakilnybės – britų valdovės Karalienės Elžbietos II ‘džentelmenija”:
    https://issuu.com/mihaicolonelu/docs/the_gentleman_s_journal_no.18/60

    brrr… – argi Karalienei negėda už tiek aplaidų T. May vyriausybės neveiklumą ??

    …o manyta naiviai, kad garbiau nuo A.Merkel stalin-gorbatch-putynių “brexitu atšokę” UK

    ČIA Į TEMĄ – kad toksai “abuojus” mūsų naivumas (po Potsdamo-45) – išvirst irgi
    “netikėtai”
    (kaip po Miuncheno susttarimų “1938 m. rugsėjo 29 dieną 12 val. 45 min. Miunchene darbą pradėjo konferencija, kurioje dalyvavo Anglijos premjeras N. Čemberlenas, Prancūzijos primininkas E. Daladje, Vokietijos kancleris A. Hitleris ir Italijos dučė B. Musolinis. Derybos, tiksliau sakant, žaidimas į vienus vartus, baigėsi rugsėjo 30 dienos antrą valandą nakties. Buvo patenkinti visi Hitlerio reikalavimai…”)
    gali į bet KĄ.
    Bet į ką?

    Kas atsakys, – negi virštingūs ponaiviai arvydai-giedriai-skverneliai?
    Neslėpkim ir nesislėpkim – ne po “šluota”, bet ir be “šluotos” greit
    palikti būsim 🙁

  • Skalvis:

   Nesitikėjau, jog tamsta toks naivuolis: antras ir trečias punktai – pirmojo įpakavimas. Vos tik bus prastumta dviguba pilietybė, įpakavimas bus išmestas ir užmirštas.

   • Tvankstas:

    Paprasčiausiai išdėsčiau papunkčiui, tikrai gerai suvokiu, kad 1. yra visų svarbiausias, o 2. ir 3. yra dūmų uždanga, atlikau pagal nuomonių keitimosi taisykles.
    Amerikiečių pinigų spausdinimo mašinos mūsų nešildo, mes šildomi jų filialo ES pinigų spausdinimo mašinomis, vienžo, iš tų pačių banksterių rankų.

 2. Č.Z.:

  Arvydai,ačiū Tau už teisingus ir savalaikius žodžius.

 3. Arnė:

  Rašykite, kalbėkite visais įmanomais būdais. Kai daug artimųjų jau išvykę uždarbiauti, žmogui atrodo paranku turėti dvigubą pilietybę. Manau konferenciją stebėjo ne dauguma, o ji buvo paveiki.

  • Skalvis:

   Gyvenu Vokietijoje – nė minties nėra apie antrą pilietybę ! Kam ? Viską turi , ką turi vokiečiai. Nebent į valdžią negali eiti. Antros pilietybės reikia rusam, baltarusiam,ukrainiečiam,kiniečiam ir šventajam Lietuvos broliui – Izraeliui. Jiem Lietuvos piliutybė – bilietas į Valstybę Išparduotuvę.

   • Skalvis:

    Na, tur būt nemanot, kad lietuviškas pasas rūpi paptastiems slavam – oligarchams. Skandinavai jau pakando visus riebiausius kassnelius, bet , būkim biedni: rytų kaimynams irgi reikia ką nors duoti. Na, ir kapeiką pasidaryti, žinoma. Švetoji žemė, kitas reikalas, jiems atitenka miestų ir miestelių senamiesčiai. Va tada jau , tikrai mus į Rojų prįms !

    • Skalvis:

     Tiesa, kaip galėjau nepastebėti dramblio savo akyje!? Gi, po to, kai McCane klanas dėl restrūktorizacijos atleido iš darbo karo maro mafiją, ji sėkmingai išlaikė tarnybą Paršenkai ir lenkams. Lenkams, juk, trūks plyš reikia lt paso. Ar ne ?

     • EJ:

      Jo, Skalvi, labai panasu, kad dviguba pilietybe gali atverti galimybe uzsienieciams supirkti lietuviskas zemes. Negi issipildys lenku svajone tureti Wilno ir vokieciu planai tureti lietuviska pajuri? Vai, vai, vai- negerai…

 4. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Lietuvoje nuo 2013 metų turime puikią svetainę – https://www.lietuva2.lt/lt
  Šios svetainės pagalba buvo renkami parašai 2013 -2014 metų referendumui, kad sužinoti Tautos valią. Žinia – visos partinės gaujos susivienijo ir:
  – jau bemaž 25 metus skurdina Tautą bei naikina Lietuvą;
  – sužlugdė Tautos valios išraišką 2014 metais;
  – dabar, išniekino šią puikią svetainę.

  Lietuva 2.0 – tai el. demokratijos socialinis tinklas, kuriame dalyvaujantys sąmoningi Lietuvos piliečiai patys kuria Lietuvą tokią, kokią ją nori matyti.
  Kurkime Lietuvą kartu!
  Lietuva – be antilietuviškos lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos.

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   (dėl aiškumo)
   Pasilikusįjį cccp komunist-kgb’istinį okupantą,
   klastingai sugužėjusįjį į Seimą lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos pavidalu,
   l. lengva nukenksminti kai žinom, kad:
   Vytautas Landsbergis pasirašė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą;
   nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25, Lietuvos Respublika dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo.
   Lietuvos gynėjų tvirta nuostata – kelių partijų l. klastingi politikai neteisėtai pasisavino įstatymų kūrybos galias (Seime), įstatymų vykdymo (vyriausybines) galias.

  • Skalvis:

   Pasižiūrėjau tą svetainę: atrodo, kad skaitai atsiliepimų knygą durnių namuose.

 5. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  – Kuom skiriasi landsberginių brazauskinių karbauskinių gaujos?
  – Niekuom.

  1. Dabar, Konstitucija – Tautos svajonių sąrašas, išniekintas lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos.
  Todėl …
  2. Konstitucinis (teisėtas) valstybės perversmas. Savanoriai vadovai – į priekį.
  Ir …
  3. Dėmesio, Lietuvos gynėjams, tikroji konstitucija buvo bei yra t_i_k ir t_i_k pirminio pavidalo, priimta 1992.10.25. Tekstas va čia
  e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.47BB952431DA

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   (dėl aiškumo)
   Konstitucinis (teisėtas) valstybės perversmas – išmintingas
   p_r_i_s_i_t_a_i_k_y_m_a_s prie konstitucijos teiginių (evoliucija). Kai t_a_i prasidės – Tauta klestės. _

 6. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Mes būsim ramūs saugūs ir klestėsim, kai:
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
  Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
  (Putino vadovaujamos bei) Lietuvoje pasilikusiųjų okupantų (lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gaujos visi veikėjai bus paviešinti ir nušalinti iš visų įstaigų;
  Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
  Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus. _

  • Audrius:

   ar tau tas putinas vaidenasi, gal amerikieciai visus ramybeje palikt galetu

  • Skalvis:

   Tamstos svajonė, aišku, žirinovskis ! Pats ne jo vadovaujamos gaujos narys ?

  • Skalvis:

   Jo, Putino nekenčia visi grieštos rankos mylėtojai. Gal pats Žyrinovskio gaujos narys ?

  • Aistis:

   Žmogeli, susitvarkykime Lietuvos teritorijoje, ir nelaužykim galvos dėl Putino Karaliaučiaus, jei norime ramiau gyventi. Pagaliau, kai Independent dujos baigsis, iš ko, jei ne iš Rusijos privalėsime pirkti, kaip vokiečiai ar visa Europa. Sukite galvą, kaip SUSIVIENIJUS IR PRISIŠAUKUS VISUS RINKĖJUS pakeistume tą šutvę, 30 metų naikinančią Lietuvą ir išvaikančią lietuvius iš Tėvynės.
   O bendrai Juozaitis rašo laiku ir taikliai. Bet ,Arvydai, buvai aktyvus 1988 -1992 m laisvinantis, kūrei Sąjūdžio – Laisvos Lietuvos programas, kuriose buvo ir Tautinės mokyklos programa, ir rūpestis šviesos nešėjais Mokytojais, ir LAisvų ekonominių projektų…gal tik nebuvo sugalvota, kaip išsaugoti Tautą, bet vėl gi, nei Jūs, nei kiti PATRIOTAI nežinojote ELITOS scenarijaus, sukurto Jale universiteto politologų dviejų žydelių – profesorių dar 1975 metais, kai ELITOS buvo nutarta SUNAIKINTI KAIP NEPAVYKUSĮ 1917 metų PROJEKTĄ – PRIMOSIOS KOMUNISTINĖS VALSTYBĖS RUSIJOJE, VALDOMOS ŽYDŲ, drauge su Lietuvos TSR. Tik ELITOS SAMDINYS Landsbergis dalį to projekto žinojo. JIs, pasisamdęs keletą su VERGIŠKUOJU SINDROMU veikėjų, ir ėmėsi padėti užjūrio litvakų ELITAI ,- naikinti Lietuvą. Visi tie Dalios ir Sauliaus išsidirbinėjimai- tai priešrinkiminiai pokštai… Tik gerai pagalvokime, ar Skvernelis nesirengia įvesti su savais policininkais POLICININKŲ DIKTATŪRĄ. Būtų liūdniausia.

   • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

    Putino vadovaujama okupantų gaują privalom išprašyti iš Karaliaučiaus. Griežtai.
    Dėl šutvės.
    Pasilikusįjį cccp komunist-kgb’istinį okupantą,
    klastingai sugužėjusįjį į Seimą lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos pavidalu,
    l. lengva nukenksminti kai žinom, kad …
    “Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo.”
    (dr. Jonas Ramanauskas)
    ___

 7. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Arvydai Juozaiti, į priekį, vardink kitus vedlius ir veikiam Tautos bei Lietuvos naudai.

 8. žmogus:

  Geras straipsnis.Ar kada nors pradėsime gyventi ne lozungais. Pašūkauti gali bet kas, o kas iš to….

 9. Aha:

  Matau, kad truks plys musu valdziagyviams reik prastumti dviguba pilietybe. Negali jie ramiai miegot, tai bando tai “ipakuot” i tautos ideja ir tokiu budu prastumti… apgailetinas bandymas.

 10. Audrius:

  populistai be naudos susirinko, pritariu

 11. Eugenijus:

  Vienitelė svarstytina idėja buvo – laimės ekonomikos idėja. Todėl gandragalviai jos ir nesvarstė.

 12. Tai, kad referendumas rengiamas kartu su Prezidento rinkimais, gali nieko nereikšti, nes yra atskiri balsavimai – pagal atskirus biuletenius. Tai galima balsuoti tik Prezidento biuleteniu, o Referendumo biuletenio neimti ir svariausia už jį nepasirašyti. Tik reikalinga visiems išaiškinti tokią teisinę galimybę. O laiko šitai išaiškinti per akis. Tai pat galima elgtis ir Seimo rinkimuose. Balsavimo biuletenio už sąrašą galima ir neimti, ir už jį nepasirašyti. Mat pagal Rinkimų įstatymą rinkimai už sąrašus laikomi neįvykusiais, jeigu rinkimuose pagal sąrašus dalyvauja mažiau negu 25 % rinkėjų. Tik taip elgiantis – neimant sąršinio biuletenio galima atsikratyti balsavimo pagal sąrašus Seimo rinkimuose. O tai būtų didžulis žingsnis demokratijos link. Taigi derėtų visomis žiniasklaidos priemonėms imtis šių išaiškinimų – tai būtų pačios pagrindinės idėjos Lietuvai įgyvendinimas. Kur tie – kas šio įgyvendinimo imtųsi?

  • Tvankstas:

   Nepasirašyti yra blogai tokiu atveju, tai gali atlikti kitas žmogus, geriau pasirašyti visus variantus, taip sugadinant biuletenį.

   • Sugadintas biuletenis pagal įstatymą įskaičiuojamas į rinkimuose dalyvaujančių skaičių. Taigi siekiant, kad rinkimai būtų neįvykę jų gadinimas nieko neduotų. Žinoma, užtikrinčiausia būtų, kad tokiu atveju komisijos narys parašo vietoje įrašytų ‘Ne’ ar atitinkamai kitaip pažymėtų. Tačiau balsavimo instrukcijoje kas tokiu atveju rašytina rinkėjų sąraše nebus nurodyta, taigi greičiausiai parašo vietoje liks tuščia, nes vargu ar komisijos narys pats imsis klastojimų raštu, be to, ir laiko nebus, nes pasibaigus balsavimui iškart imamasi balsus skaičiuoti. O dar reikalinga ir biuletenius sumesti į balsadėžę, taigi visa tai atlikti bus sunku.

  • Tas:

   Labai praktiskas ir tikslus pastebejimas.Tikrai, neimti biuletenio ir uz ji nepasirasyti yra tikra iseitis nuo klastojimo.O klastojimo bus siekiama bet kuria kaina.

  • LosAngeles:

   o tai ar bus pasirasinejama atskirai? gal klystu, bet atrodo pasirasoma viena karta kad ir kiek lapu gautum. ir jei bus vienas parasas, o tau du popierukai? tada sitas budas netinka… jei uz kiekviena reikia pasirasyti tai sis budas gal ir naudotinas

   • To atskiro pasirašymo grafos rinkėjų sąrašuose reikalinga iš VRK reikalauti jau dabar. Žinoma, VRK gali nepaisyti šito reikalavimo, tokiu atveju pasirašyti sąraše reikalinga su pastaba, kad atitinkamo biuletenio neimu – balsavime nedalyvauju. Pasiimant biuletenius turi būti pasakoma, kad imate tik atitinkamą viena biuletenį. Neleisti pasirašyti su pastaba būtų pažeidimas. Pvz., tai galėtų būti atliekama taip, – parašui skirtoje vietoje įrašant – tik už vien mandatį Seimo, Prezidento biuletenį arba tik už Referendumo biuletenį ir pasirašant.
    Be to, jeigu balsavimas pagal du biuletenius būtų organizuotas tik su vieno parašo grafa rinkėjų sąrašuose, o ir taip pat nemažos dalies rinkėjų būtų pažymėta, kad antro biuletenio neimta, tuomet rastųsi teisinis pagrindas rinkimų rezultatų nepatvirtinti arba juos VRK patvirtinus kreiptis į teismą dėl patvirtinimo panaikinimo. Tad labai svarbu kiek galima plačiau rinkėjams išaiškinti šios galimybės realumą, tai vienintelė reali galimybė be didesnių organizacinių pastangų atsikratyti sąrašinio balsavimo, demokratizuoti politinį valdymą.

 13. laukiame iš Jūsų daugiau:

  Ponas Arvydai, gal gana Jums gyventi ramiai – Klaipėdos “užutekyje”? Laikas grįžti į Lietuvos politiką ir darbuotis Tautos labui. Mes visi matome, kad toliau taip neįmanoma ir reikia gelbėtis. Prezidento rinkimai netoli. Ką siūlote? Gal Jūs ryžtumėtės kandidatuoti?

 14. Taip:

  Šią pseudo ,,Didžiąją idėjų ir pokyčių konferenciją” labiausiai reklamavo ir organizavo,deja, Visuomeninis transliuotojas LRT su ,,neklystamu” Siaurusevičiumi priešaky.Viena aišku, tad pažinome pagrindinius Lietuvos globalistus vedančius valstybę ir lietuvius į išnykimą.

 15. Kemblys:

  Pats Arvydas Juozaitis leido, matai, NEBESIKELTI !……………

  ,,Jonas Basanavičius 100-čio proga gali nebesikelti iš kapo – Lietuva, anot jo, nebeatsikvošės.”

 16. Getas:

  Visos tos “idėjos” neatitinka Idėjų apibrėžimo, nes tai praktinės veiklos, o idėjos turi vesti tautą į bendrumą ir gyvuoti ilgesnį laiką. Tai rodo kokiame dugne mūsų vadai atsidūrę. Mes kurkime Tautos idėją ir burkimės apie ją. Kas pasiūlys? Gal ir būsimam prezidentui tas patiks?

 17. Kiek pasaulyje yra valstybių (ir pilietybių)? Apie 160 ?
  Tai kodėl įteisnama tik DVIGUBA pilietybė? Iš karto įteisinkime visas 160 pilietybių.

  TAČIAU:
  Lietuvoje iš Lietuvos pilietybę turinčio asmens būtų reikalaujama pilnos ištikimybės Lietuvai. Jeigu jis turi dar kitos šalies pilietybę, į tai atkreipiama dėmesį tik rinkimų į Seimą metu (apribojant kandidatavimą). Jeigu šis asmuo savo veikla kenkia Lietuvos valstybės interesams – jis praranda Lietuvos pilietybę ir yra privalomai deportuojamas iš Lietuvos. Jeigu kaimyninės valstybės bandytų “ginti” savo piliečių Lietuvoje (turinčių taip pat Lietuvos pilietybę) “teises” – tai būtų ignoruojama, teikiant prioritetą Lietuvos interesams.

  • Aistis:

   Žmogeli, susitvarkykime Lietuvos teritorijoje, ir nelaužykim galvos dėl Putino Karaliaučiaus, jei norime ramiau gyventi. Pagaliau, kai Independent dujos baigsis, iš ko, jei ne iš Rusijos privalėsime pirkti, kaip vokiečiai ar visa Europa. Sukite galvą, kaip SUSIVIENIJUS IR PRISIŠAUKUS VISUS RINKĖJUS pakeistume tą šutvę, 30 metų naikinančią Lietuvą ir išvaikančią lietuvius iš Tėvynės.
   O bendrai Juozaitis rašo laiku ir taikliai. Bet ,Arvydai, buvai aktyvus 1988 -1992 m laisvinantis, kūrei Sąjūdžio – Laisvos Lietuvos programas, kuriose buvo ir Tautinės mokyklos programa, ir rūpestis šviesos nešėjais Mokytojais, ir LAisvų ekonominių projektų…gal tik nebuvo sugalvota, kaip išsaugoti Tautą, bet vėl gi, nei Jūs, nei kiti PATRIOTAI nežinojote ELITOS scenarijaus, sukurto Jale universiteto politologų dviejų žydelių – profesorių dar 1975 metais, kai ELITOS buvo nutarta SUNAIKINTI KAIP NEPAVYKUSĮ 1917 metų PROJEKTĄ – PRIMOSIOS KOMUNISTINĖS VALSTYBĖS RUSIJOJE, VALDOMOS ŽYDŲ, drauge su Lietuvos TSR. Tik ELITOS SAMDINYS Landsbergis dalį to projekto žinojo. JIs, pasisamdęs keletą su VERGIŠKUOJU SINDROMU veikėjų, ir ėmėsi padėti užjūrio litvakų ELITAI ,- naikinti Lietuvą. Visi tie Dalios ir Sauliaus išsidirbinėjimai- tai priešrinkiminiai pokštai… Tik gerai pagalvokime, ar Skvernelis nesirengia įvesti su savais policininkais POLICININKŲ DIKTATŪRĄ. Būtų liūdniausia.

 18. Vytis:

  Manau, kad dviguba pilietybė nebus įgyvendinta, Referendume tikrai nesurinks reikiamos daugumos balsų. Daugiausia noorinčių turėti pilietybę pareikš Rusijos lietuviai ir nutautėję asmenys. Juos ir ragina gauti dvigubą – pati Rusijha. O kiek dešimčių tūkstančių ten gyvenančių yra lietuviškų šaknų ir mylintys… Rusiją Tėvynę tą kurioje gimė?

 19. Žemyna:

  Brangieji, reikia pasidarbuoti Delfio komentaruose:
  Bumblauskas išskyrė 3 pagrindinius Lietuvos stebuklus
  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/bumblauskas-isskyre-3-pagrindinius-lietuvos-stebuklus.d?id=77069053&com=1®=0&no=0&s=2&r=5302®=0#c133967940

 20. Tas:

  Taiklus ir teisingi Juozaicio pastebejimai.Yra vilties, kad zmones supranta sios, valdzios tam tikru sluoksniu stumiamos dvigubos pilietybes, idejos beprasmybe ir kenkejiska pobudi Lietuvai.Ir neprabalsuos uz ja.Galimi du budai sios idejos realizavimui.Supainioti zmones gudragalviskais klausimais referendumo biuletenyje.Arba reikiamai sudelioti referendumo rezultataus.Iseitis butu, neimti referendumo biuletenio ir uz ji nepasirasyti.

 21. LosAngeles:

  ‘..būtų svarbu išgirsti tikrų Lietuvos piliečių, žinoma ir lietuvių, pamąstymų, ką iš tikrųjų reiškia vasario 1 dieną Vilniuje surengtas forumas „Didžioji idėjų ir pokyčių konferencija“…’

  na, i ‘tikru’ sarasa nezinau ar patenku, bet nuomone pasakyti galima 🙂 tokio s…o nesitikejau. nustebino, pasakysiu atvirai. isrinktuju ‘ideju’ pakelimas i 100ecio idejas Lietuvai- kazkoks nesusipratimas. o dvigubos pilietybes ideja… nu cia jau galutinai issidave chebryte, ne kitaip. vagie, kepure dega…
  vienintele kazkiek verta ideja buvo Navaicio laimes ekonomika. tai jau butu galima vadinti ideja Lietuvai, bet kiek supratau ‘chebryte’ apsimete jos nepastebeje… liudna, tik tiek

  • Tai kad komunistai jau kūrė laimės ekonomiką – komunizmą, o išėjo šnipštas…

   • LosAngeles:

    Komunizmas buves tesireme pavydu, taip kaip siandienos kapitalizmas tesiremia godumu. Apie laimes ekonomika cia kalbeti netinka… Navaicio pasiulymas paremtas tam tikrais kriterijais, ir jis tikrai vertas demesio. Deja…

    • Gerb. LosAngelai,
     Tamstos n u o k l a i d a (sakykim nuo “nuosmūkio” su protu ar be, – taip taip
     – “sušvelninau” pikčiau drėbtelėt už mėginį teisint bolševikterorizmo gruputyną),
     bandititų zachvatčikų …истреблять visa, – t.y. ir nuo “stribais’ žinomų mums,
     ar gruPutynas dar, ar tas grupuotynas tada (bolševiki) ir yra “pavyzdinio” jėgos
     su visuotine prievarta=истреблять komunizmo a p r a i š k a.
     Deja… “švelnint” bent kokia nuoraiška tai – baisiausia n u o k l a i d a;
     Naujasis Leningradas (nes Maskva rusų sostine, kol garbinama lenininė
     iškamša-mumija akmens laikinoj palapinėj ant N.LENINgrad centr.grindinio,
     vadintis negali!) dar gyvai kenčiantis nuo to bl… истреблять p a d a r o –
     gruputyno-grupuotyno.

     Tad pavydas iš Jūsų mintijimo ‘paleistas’ UŽ Komunizmą – labai gajus ir -pavojingas, – kaipo n u o k l a i d a nuokraipa gelbėtis gruputynui banditiškojo -истреблять (išnaikinti) nukreipta. Ir dar baisesnis To pvz. iš Merkel 2017-08-30:

    • O ką komunizmas argi nebuvo paremtas kriterijais, – jis netgi buvo moksliniu vadinamas.

     • LosAngeles:

      tai taip, viskas paremta ‘kriterijais’, net ir pyrstelejimas… Na kadangi esate ‘berastis ir bemokslis’, tai pabandykite susipazinti ne rastu, pabandykite paklausyti
      h t t p s : / / w w w .youtube.com/watch?v=WbWTeKpePTk

 22. Tomas:

  Aš tai džiaugiuos dėl visų idėjų. Ypač dėl dvigubos pilietybės, juk tauta bus didesnė ir stipresnė jeigu nenurašinėsime savų piliečių. Tautos stiprybė yra matuojama kaip ji rūpinasi savo nariais, visos idėjos yra nukreiptos į ateitį ir vienodai aktualios šiandien.

  • Tomui:

   Iš kur bus didesnė tauta, jei turės dvigubą pilietybę? Tamsta, nesupranti. Kokia gali būti tauta, išsibarsčiusi po visą pasaulį? Ar jie grįš? Kokia kalba kalbės jų vaikai, vaikaičiai? Tai visiškai žmogus, nesusigaudantis ką reiškia dviguba pilietybė.

 23. Kiemsargis:

  O ! Delpis ir Ėlėrtėas suvienijo jėgas bendram tikslui! Kas toliau? UAB “Delfio LRT”?

 24. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  “Įteisinti dvigubą pilietybę (bendras gėris).”.

  Konstituciją įstatymo nustatytais atskirais atvejais jau ĮTEISINA dvi pilietybes. Todėl niekaip nesuprantama, kam dar reikalinga įteisinti ir DVIGUBĄ pilietybę? Kokia šalis tokią pilietybę suteiks?
  Ar IŠPROTĖJOTE galutinai?

  Skaitykite 2017-07-24 straipsnį “Dvi pilietybės – konstitucinė vertybė”

  http://www.ekspertai.eu/dvi-pilietybes-konstitucine-vertybe

  Skaitykite 2017-08-28 straipsnį “Dvi pilietybės – ne konstitucinė problema”

  http://www.ekspertai.eu/dvi-pilietybes-ne-konstitucine-problema93312/

  Dviejų pilietybių referendumas kolaborantų valdžiai reikalingas tam, kad ateitų kuo daugiau žmonių į kgbistų prezidento rinkimus.

 25. Rimgaudas:

  Per trumpas sąrašas, manau, gerb. Ramanauskai. Po kgbistų derėtų tęsti putinistų, dudistų, globalistų, vanagaitistų ir t. t. Jų galimai pastatytas prezidentas būtų pradžia. Mūsų pirmi asmenys buvo įpainioti į tinklą, apgauti, kaip kad ir Justo Paleckio atveju, todėl ir pasirašė. Atsikvošėkite. Tikrai atsikvošėkite visi, nes velniui dūšią ir Lietuvą parduosite. Ačiū, Juozaiti, kad budinate.

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Ponas Rimgaudai, kur turėčiau “atsikvošti”? Kalbu apie tai, kas Konstitucijoje parašyta, tai gal Konstitucija turi atsikvošėti? O gal tamstai Konstitucija NEGALIOJA? Gal Jūs savo nuomonę, kaip ir ponas A.Juozaitis, kaip V.Landsbergis, kaip V.Radžvilas ir daugelis kitų homosovietikų pastatote AUKŠČIAU Konstitucijos, kaip Rusijoje? Kodėl taip nemgstate pagrindinio Lietuvos įstatymo – Konstitucijos? Kodėl kovojate prieš teisinę valdtybę? Kas Jums darosi? Taigi klausiu dar karta, kur turėčiau atsikvošti? Pavydas nėra geras patarėjas.

   Malonkite pastudijuoti 2017-11-13 straipsnį “Piliečių teisės homosovietikų rankose”

   http://www.ekspertai.eu/pilieciu-teises-homosovietiku-rankose93975/

   • Tvankstas:

    Gerbiamas dr. Ramanauskai, gal galėtumėte nurodyti šalis šioje Žemėje, kurios sugeba laikytis savo konstitucijos, žmogaus teisių, įstatymai neprieštarauja konstitucijai, žmogaus teisėms ?

    • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

     Nurodysiu JAV. Pastarieji rinkimai parodė, kad H.Clinton surinko daugiau rinkėjų balsų, o D. Trump surinko daugiau valstijų rinkikų balsų. Nugalėjo D.Trump, nes taip yra pagal Konstituciją. Prezidentą renka ne tiesiogiai rinkėjai, o RINKIKAI nuo kiekvienos valstijos. Štai Jums ir pavyzdys kaip laikomasi Konstitucijos. Lietuvoje renkant Seimą nesilaikoma Konstitucijos, taigi valdžioje turime ne tuos, kurie turėtų būti. Taigi valdžia yra užgrobta, antikonstitucinė, todėl nelegitimi, o tai reiškia, kad Lietuvą yra okupuota. Labai paprasta. Valdžią renkant turi būti pedantiškai laikomasi Konstitucijos, kitaip tai ne pagal Konstitucija, o tai reiškia neteisėtai. Taigi teisė Lietuvoje galioja tik pasirinktinai, kai valdžiai naudinga.

     • Tvankstas:

      Gerbiamas dr. Ramanauskai, nejaugi Jūs nesuprantate, kad nuo T.Džefersono (Jefferson) laikų JAV valdo tik kelios šeimos, šiandien tai dvylika 32 rango laisvųjų mūrinykų, vadovaujami Pasaulio Architekto. Tiek J.Assange, tiek E. Snowden pagal JAV konstituciją yra jos gynėjai, bet kodėl gyvi įkalinti prisiglaudime ?
      Nėra nei vienos šalies pasaulyje, kurios elito klika pajėgtų laikytis konstitucijos, jei reikia, tai visada pasinaudoja stipriojo teise – konstitucija lieka popierinis tigras gasdinti vis dar pasitaikančiu teisingumu.
      demonkratijoje.
      Demokratija sukurta Atėnų vergvaldžių prieš daugiau kaip 500 m. pr. Kr., tai yra prisivogusių turtingų plėšikų noras išlaikyti turtus ir jų perdavimą savo palikuonims, kurie galėtų toliau santarvėje gyventi su vergais.
      Šiandienos demokratija yra virtusi bedievių elito klikos demonkratija.

     • Tvankstas:

      Gerbiamas dr. Ramanauskai, nejaugi Jūs nesuprantate, kad nuo T.Džefersono (Jefferson) laikų JAV valdo tik kelios šeimos, šiandien tai dvylika 32 rango laisvųjų mūrinykų, vadovaujami Pasaulio Architekto. Tiek J.Assange, tiek E. Snowden pagal JAV konstituciją yra jos gynėjai, bet kodėl gyvi įkalinti prisiglaudime ?
      Nėra nei vienos šalies pasaulyje, kurios elito klika pajėgtų laikytis konstitucijos, jei reikia, tai visada pasinaudoja stipriojo teise – konstitucija lieka popierinis tigras gasdinti vis dar pasitaikančiu teisingumu.
      demonkratijoje.
      Demokratija sukurta Atėnų vergvaldžių prieš daugiau kaip 500 m. pr. Kr., tai yra prisivogusių turtingų plėšikų noras išlaikyti turtus ir jų perdavimą savo palikuonims, kurie galėtų toliau santarvėje gyventi su vergais.
      Šiandienos demokratija yra virtusi bedievių elito klikos demonkratija.

      • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

       Kalbą nukreipėte į šoną. Kas valdė, nevaldė, tačiau aiškiai parodžiau, kad JAV prezidentu tapo pagal KONSTITUCIJĄ. Ne tas kas daugiau rinkėjų balsų surinko, o tas kas daugiau RINKIKŲ balsų surinko. O ar tamstai vis neaišku, kad buvo pagal TEISĘ nuspręsta. Tačiau tai nereiškia, kad ir JAV viskas idealu. Visi turi problemų. Tačiau valdžia atsirado pagal teisę, Konstituciją. Nereikia klausimo nusukti į šoną.

      • Tvankstas:

       Gerbiamasis, nesuku aš klausimo į šoną, tik noriu pasakyti, kol valdančioji klika apgavusi gali valdyti pagal taip vadinamą konstituciją ir žmonės iš naivumo ir paklusnumo linkčioja, tol gerai, bet užtenka prieštarauti esmingai prieš demonkratijos, atsiprašau demokratijos, vis dar pasitaikančius trūkumus ir tokius nesusipratėlius yra pritaikomas pūdymas psichiatrinėse ligoninėse, kalėjimuose pagal kriminalinius straipsnius ar tiesiog nužudomi bakteriologiniu ar elektroniu būdu.
       Dr. Ramanauskai, galite pasidomėti kaip demonkratija likviduoja vis dar pasitaikančius skambintojus varpais ar švilpiančiuosius.
       Tada nėra demokratijos problemų, nes ‘nėra žmogaus – nėra problemų’.

      • Tvankstas:

       Kad nesukti klausimo į šoną, galima pasidomėti kelios šeimos JAV valdo, kiek turto jos valdo, kiek jos ir jų prieteliai apmoka abiems partijos iš karto, netgi ar po lygiai, ar skirtingai.
       Štai ES valdo patvaldys G. Soros (pasigūglinti soroskooptbrussel pdf), bet jis irgi tėra Pasaulio Architekto pasiuntinys ES ir visai Europai, dar aplinkiniams kraštams.
       Matote, kai įsimylėjėlis žiūri veršiuko akimis į savo mylimosios akis, tai ir snargliukas panosėje žiba perlu.

       • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

        Manau, kad Amerijoje žmonės gyvena, todėl ten gyvenantys žmonės turi problemų. Tai vienur vienos problemos, kitur kitos. Ir labai keista, kodėl žmonės masiškai nemėga iš tos Amerikos??? Daugiau negu keista. Netgi visa tai sužinojus, ką Jūs teigiate: “galima pasidomėti kelios šeimos JAV valdo, kiek turto jos valdo, kiek jos ir jų prieteliai apmoka abiems partijos iš karto, netgi ar po lygiai, ar skirtingai.” Nežiūrint to, D.Trump išrintas pagal Konstituciją, kaip daugiau surinkęs rinkikų, o ne rinkėjų, balsų.

 26. Julius:

  Nėra pas Juozaiti meilės brolems lietuvems tik noras matyti lietuvius uždarytus narve skurde ir neteisybėse, pyktyje ir susipriešinime. Ir apsoliučiai jokios meilės. Apie tokius dalykus kaip siūlimus kaip lietuvems drauge gyventi pasaulyje ir neištirpti jame. Ramybės jums Arvydai Juozaiti linkiu.

 27. nervas:

  Matai Arvydai , lietuvys , kaip jis bepasirinktų gyvenime yr lietuvys. Nusiramink… Čia jokia tragedija; panašu , kad Lietuva pripažins išvykėlius savo piliečiais ir jų teisę balsuoti. Kas čia kelia nuostabą? Man pvz.kelia nuostabą ,kokiu būdu lietuvys išvykęs šalin, kur daugiau moka ,netenka balsavimo teisės…? Kokios dvasios mums gali išaiškinti kaip tai įvyksta? Kokiose instancijose išvykėliai išsižada LT piletybės ?

 28. Ne referendumo reikia, o KT įstatymo pakeitimo, pvz., nuostatos jame, kad KT doktrininiai Konstitucijos išaiškinimai po 10-ies metų gali būti peržiūrėti. Juk teisėje priimta, kad Teismai gali suklysti. O tokios sąvokos kaip “atskiri atvejai” supratimas KT doktrinoje iš esmės turėtų būti laikomas kintančiu ir priklausančiu Įstatymų leidėjo (Seimo) kompetencijai. Žodžiu, ką priskirti “atskiriems atvejams” dabar Konstitucijoje yra pasakyta, kad nustatoma įstatymu, taigi “atskiru atveju” nėra tai, kas neįvardinta įstatyme.

 29. Rokas:

  Arvydai, trūksta Jūsų, rašykit, kalbėkit, stabdykit tas nesąmones. Apsijunkite su kitais tautiškais filosofais ir veikite kartu. Nuojauta kužda, kad blogu keliu einame, jei tik tokias idėjas skelbia pirmi valdžios žmonės.

 30. Prusas:

  dabar butina pasiekti kad balsavimas vyktu tik del LIETUVIU TAUTOS dvigubos pilietybes, o ne litvaku, slavu (isskyrus gudus ir ukrainiecius) ar viso kito liberastinio meslo, pusiau negroidu ar pusiau arabu

 31. Daina:

  Negerbiamas, A. Juozaiti,
  Gal pažvelkite į dvigubos pilietybės problemą iš kitos pusės- jei nesuteiksite mums, pabėgėliams iš gimtos šalies, dvigubos pilietybės, tai greitu laiku nebus ką skaičiuoti Lietuvos valstybes teritorijoje…

 32. Kodėl nekalbate ?:

  Labai keista , kad nei Radžvilas, nei Juozaitis neatskiria prigimtinės teisės išsaugoti Lietuvos pilietybę nuo jos suteikimo užsienio piliečiams.O tai yra esmė. KOdėl ponai, nei vienas nerašote apie tai, kad tik išvykusiems lietuviams taikomas apribojimas, išvykusiems ir gavusiems kitą pilietybę, lietuviškoji atimama prievartos būdu.O visiems žydams, išvykusiems iš Lietuvos tiek į istorinę tėvynę , tiek ir į Rusiją, JAV, 2016 m., baigiantis Seimo kadencijai, ypatingos skubos tvarka priimtu pilietybės įstatymo pakeitimu, skubos tvarka , Lanzbergio ir Zingerio iniciatyva, buvo prastumta išskirtinė teisė -susigrąžinti Lietuvos pilietybę ir jų vaikams ir anūkams gimusiems užsienyje.dabar tūkstančiai žydų , ypač iš JAE tampa “lietuviais” .O lietuviai-išvaromi be teisės sugrįžti (atimant pilietybę) Ar toklios Lietuvos viziją matote, patriotai?
  Panašu į seną anekdotą apie lietuvišką diviziją ….

 33. „Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus!“:

  Vasario 15 d. 16.45 val. Vilniaus forumas kviečia į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginį „Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus!“. Renginys vyks Lietuvos Nacionalinio muziejaus konferencijų salėje.

  Artėjantis Lietuvos valstybės šimtmetis bus paminėtas įvairiais šventiniais renginiais. Tačiau visi žinome, kad dauguma jų bus oficialūs ir pompastiški jubiliejaus paminėjimai. Juose netrūks skambių kalbų apie Lietuvos „sėkmės istoriją“, tačiau tikrai bus vengiama kelti svarbiausią klausimą: ar išliks lietuvių tauta ir jos prieš šimtmetį sukurta Lietuvos valstybė? Būtent todėl kviečiame Jus į Lietuvos valstybės šimtmečio paminėjimą – konferenciją „Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus!“

  Daugiau apie tai
  va čia
  https://www.facebook.com/events/292109441318009/

 34. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  “A. Juozaitis. Pseudo-didžioji idėjų ir pokyčių konferencija…”. Pilnai pritariu tokiam įvertinimui, tačiau kategoriškai nepritariu pačiai A.Juozaičio pozicijai dviejų pilietybių klausimu, nes toji pozicija yra ANTIKONSTITUCINĖ. O tai reiškia, kad ponas A.Juozaitis yra prieš Lietuvos teisinę valsybę. Už savo teiginius galiu pastovėti ir atstovėti, nes jie yra pagrįsti tyrimais, o ne mano nuomone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: