R. Karbauskis. Pareiškimas dėl LRT finansų tyrimo (45)

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.A. Sartanavičiaus nuotr.

Ramūnas Karbauskis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimas, sudarydamas laikinąją komisiją LRT valdymui, finansinei ir ūkinei veiklai tirti, priėmė teisingą sprendimą, nes komisija, siekdama ištirti, kaip LRT paskirsto valstybės skiriamas lėšas, galės inicijuoti ir vėliau apibendrinti visų valstybės institucijų veiksmus ir pateiktą informaciją.

Bandymas politizuoti šią temą yra pagrindinis ginklas tų, kurie LRT finansinės veiklos tyrimo nenori. Kaltinimai Seimo nariams, man asmeniškai prasidėjo tik po to, kai Seimo kultūros komitetas nepatvirtino LRT 2016 metų veiklos ataskaitos. Kaltintojais tapo su LRT susiję verslininkai, LRT vadovai, kai kurių žiniasklaidos priemonių atstovai, kurių interesai ir ryšiai kol kas lieka paslaptimi.

Tikslas aiškus – sustabdyti LRT finansinės veiklos tyrimą. Būta bandymų, tačiau nepavyko įtikinti Seimo narių nesudarinėti komisijos, dabar gi pradėta trukdyti kitais būdais – grupė Seimo narių kreipėsi į Konstitucinį Teismą.

O ir toliau mane viešumoje kažkuo kaltinti – yra dar viena iš priemonių, siekiant bet kokia kaina sustabdyti Seimo komisijos darbą.

Galvoju, iki kokio absurdo bus prieita ateityje? Nes jau pasirodo, jog dabar kaltinamuoju tampu ne tik aš, bet ir tūkstančiai Lietuvos žmonių, kurie teisėtai valdo virš 200 ha žemės.

Kyla klausimas, kam pulti visus, kai prokuratūra atliks tyrimą dėl su manimi susijusių įmonių ir šeimos narių turimos žemės? Atsakymas aiškus – prokuratūros sprendimas pradėti tyrimą tik sumaišė planus. Nes ir tie patys kaltintojai puikiai žino, kad laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų, Lietuvos piliečiai galėjo turėti ne vieną įmonę, kuri nuosavybėje turėjo iki 500 ha.

Man, o dabar ir dešimtims tūkstančių žemės savininkų, įtarimus metančių asmenų retorika tampa keista, nes jie ignoruoja faktus ir kuria klaidingą tikrovės vertinimą.

Apie verslą, trąšas, grūdus tikrai plačiau nešnekėsiu, nes tai išsamiai komentavo verslo atstovai, aiškiai parodydami, jog kaltinti dešimtis Lietuvos įmonių, importuojančių trąšas, ar eksportuojančių grūdus, reikia kokio nors realaus pagrindo.

Ar įmonės kaltos, kad Europos Komisija nustatė muitus, antidempingo priemones, kuriomis vadovaujasi visos Europos šalių įmonės ir vykdo prekių importą iš trečiųjų šalių?

Teiginiai, jog kažkas kažką apgaudinėja, yra neteisingi, nes priežiūrą atlieka ne tik valstybinės, bet ir Europos Sąjungos institucijos, kurios, užfiksavus pažeidimus, trąšų gamintojams pritaikytų tokias priemones, kad įmonės neišvengiamai bankrutuotų.

Nenorėdamas plėstis į begalę kaltinimų, kurie pristatomi klausimų pavidalu, pasakysiu, jog net teoriškai negaliu būti kaltas nei dėl vieno išsakyto kaltinimo, nes pats nesu nei kontroliuojančios valstybinės įstaigos atstovas, nei kažkokių kaltinimuose minimų prekių gamintojas. Gal tik galiu būti siejamas su tų prekių vartojimu, bet tada kaltinamaisiais tampa šimtai tūkstančių žemdirbių, kuriems išgyventi padeda didelė konkurencija agrocheminių priemonių rinkoje.

Žinoma, jums visiems taip pat kyla klausimas, kodėl visa tai vyksta ir virsta vis naujomis kaltinimų versijomis?

Atsakymas labai paprastas – Seimo nariai mato tą dalį LRT pateiktų dokumentų, kurią LRT sutiko Seimo nariams pateikti. Tuose dokumentuose matomi tokie skandalingi faktai apie LRT lėšų naudojimą, jog pradžioje, dar prieš kreipiantis į LRT, to net nebuvo įmanoma įsivaizduoti.

Belieka tik spėlioti, kas nutiks, kai bus pateikta likusi LRT finansinių dokumentų dalis, kuri Seimo nariams nebuvo pateikta, motyvuojant konfidencialumo sąlygomis.

Kuo skiriasi Seimo narių prašymas pateikti LRT finansinius dokumentus, nuo Seimo sudarytos komisijos prašymo juos pateikti? Įstatymas nurodo, jog Seimo laikinajai komisijai jų nepateikti negalima, komisija turi priemones, kaip užtikrinti dokumentų pateikimą, kitaip gi LRT gali elgtis su paprastais, atskirai dokumentų prašančiais Seimo nariais. Tai atsakymas, kodėl taip siekiama, kad Seimo komisija negalėtų pradėti savo veiklos.

Matydamas, jog bus bandoma daryti vis didesnį spaudimą Seimo komisijai, man asmeniškai, nutariau pasinaudoti savo teise išviešinti kai kuriuos nuasmenintus LRT Seimo nariams atsiųstus dokumentus, kad taptų akivaizdu, jog Seimo narių noras tirti LRT finansinę veiklą turi daug daugiau pagrindo, nei tai įmanoma įsivaizduoti.

Jei aš to nepadarysiu artimiausiu metu, bus bandoma toliau formuoti visuomenės nuomonę, kad Seimo sprendimas yra politikų noras užgniaužti žodžio laisvę, kerštas už kritiką.

Pareiškiu, jog esu pasiruošęs prisiimti visas pasekmes, kuriomis Seimo nariams grasinama viešoje erdvėje, ir ketinu antradienį viešoje spaudos konferencijoje pristatyti tai, kas man, kaip Seimo nariui, Lietuvos piliečiui nesuvokiama ir atrodo, kaip pasityčiojimas iš visų mokesčių mokėtojų, švaistant valstybės lėšas, jau nekalbant apie kylančius klausimus dėl atskirų, su LRT susijusių asmenų atsakomybę.

Pareiškiu, jog man yra žinomi nuslėpti informaciją suinteresuotų asmenų veiksmai, po to, kai ėmėmės domėtis LRT finansais. Dabar jaučiu ir tų veiksmų pasekmes, kurias viešojoje erdvėje gali matyti visa visuomenė.

Pareiškiu, kad joks spaudimas, kaltinimai nepaveiks mano apsisprendimo siekti skaidrumo LRT, nes esu davęs priesaiką ištikimai tarnauti Lietuvos Respublikai ir jos piliečių interesams.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , .

45 komentarai

 1. Įstatymai, įstatymai:

  Lygiagrečiai reikia keisti LRT įstatymą ir šią TV paversti visuomenine be kabučių.

 2. Diedas:

  Lietuvos valdzia dideliu greiciu ritasi pakriuten. Taip vadinamo atsiprasant “elito” atstovai neisiaiskina kuris kietesnis ir daugiau draugu turi. Abu labai panasus i turgaus bobas visa gerkle plysaujancias,kurios triusikai labiau pripersti. Visus valstybiskai nemastancius, toliau savo snarglio nematancius, reikia vyt is seimo is televizojos is ministeriju, is visu mums itaka turinciu pareigu. Man neidomu kuris daugiau pavoge. Prisidirbai – von. Uzleisk kede sazininingiems.

 3. Skalvis:

  LRT yra valdžios ruporas ! Ką čia tauzijat ? Negi mūsų valdžia jau nebegali nė savo žodžio pasakyti ? Taip: tai kainuoja ! Bet, o kur reklama nemokama ?

 4. Beje, jeigu jau pasitelktas net pats KT, tai dalykas yra rimtas. Pradžioje Seimo keliamą klausimą dėl LRT valdymo, finansinės ir ūkinės veiklos ištyrimo bandyta nusodinti pasikvietus į laidas buvusį KT teisėją, konstitucinės teisės žinovą Sinkevičių, kuris iki šiol į laidas buvo pasitelkiamas argumentavimui, kad pagal Konstituciją dėl vadinamos “dvigubos piletybės” yra būtinas referendumas, kad to klausimo Pilietybės įstatymo pakeitimu negalima išspręsti. Taigi įdomu, ar ir šiuokart KT manys taip pat, kaip mano Sinkevičius, t.y. kad Seimo komisijos sudarymas prieštarauja Konstitucijai. Kartu kyla ir pasitikėjimo Valstybės kontrole, kurios auditai, atlikti nesant Seimo komisijos, regis, LRT nebūtų baugūs, klausimas. Taigi kuo baigsis Karbauskio bandymas grybštelti už esminių valstybės valdymo dalykų…

  • Rita:

   kiek girdėjau viešoje erdvėje, tai Valstybės kontrolė paskutinį auditą atliko 2011 m. Jeigu tai tiesa, tai kodėl kitose įstaigose audituojama kiekvienais metais? Perskaičiau šį pranešimą ir man peršasi išvada, kad negali Ramūnas Karbauskis neatsakingai “mėtytis” kaltinimais. Įtariu, kad šį kartą iš “debesies bus lietaus” 🙂

 5. Žemyna:

  Kaip žavimės, kaip į padanges keliame aukštą trolių kvalifikaciją.
  Tačiau, jei taip būtų, jie šiandien ne apie Karoblį „feikintų”, o apie Karbauskį, kurs „kas rytą pas save ant kilimo pakaitomis tai Siaurusevičių, tai Jakilaitį išsikviečiąs ir „kibinąs”, o tiedu bijantys, tad klusniai pas jį atbėgantys”… O jų paminėtas laidos vedėjas niekuo dėtas, nes būna jiems net labai naudingas, kai ne vietoje savo „pažangų” požiūrį į kalbą demonstruoja, aiškina, kad ne lietuviškai rašomi pasai pavojaus kalbai nekelia.
  O kiti teigia, jog „feikas” parašytas puikia lietuvių kalba, todėl nė neįtarė, atsisiuntė, kas siūlyta buvo. Tai štai tas jų pagiriamasis žodis teksto kalbai – puikiausias įrodymas, jog „išminčių” kalbų prisiklausiusieji ir jomis patikėję (jog kalbai nei taisyklių, nei kalbos „policijos” nereikia), tampa nesaugūs: nelavinantieji savo gimtosios kalbos, jos paslapčių nesimokantieji kalbinės intuicijos neįgauna, todėl nestabtelėja, nesuklūsta tada, kai būtent kalboje yra „pripėduota”, ir mokėjimas tuos „pėdsakus” „užuosti” tampa vienintele apsauga nuo grėsmių, siunčia ženklą būti atsargiam. O kaip svarbu tobulai mokėti savo kalbą visų keturių mūsų valdžių žmonėms, įv. spec. tarnyboms, tai nė minėti nereikia.
  Kažin, ar mūsų tarnybos pabandė rasti internete likusius pėdsakus tų, kas atsisiuntė siūlomą dokumentą? Jie pas mūsų trolius nuvestų, nes šie tikriausiai parsisiuntė „gromatėlę”, kad naudotų kaip komentarų ruošinį.

 6. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  – Kuom skiriasi landsberginių brazauskinių karbauskinių gaujos?
  – Niekuom.
  Išvada:
  landsberginių brazauskinių karbauskinių (partinės) gaujos aiškinasi tarpusavio santykius.

  • Tas:

   Pajegu pasiklausius, gali prieiti isvados, kad aplinkui vien melas ir apgaule.Tam, kad atskirtum mela ir apgaule, reiklaingas teisingas gyvenimas ir teisingas mastymas.Tada apgaule ir melas sukels mums alergija ir nepakanta.Ar skiriasi konservatoriu ir socdemu valdymas nuo dabartines daugumos valdymo nematyti gali tik aklas arba piktavalis.

   • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

    Kai Vytautas Landsbergis pasirašė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą, tai Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo.

    Lietuvos gynėjų tvirta nuostata – kelių partijų l. klastingi politikai neteisėtai pasisavino įstatymų kūrybos galias (Seime), įstatymų vykdymo (vyriausybines) galias.
    Daugiau va čia
    lietuva2.lt/pasiulymas/teisine-ne-tvarka/59d9a6560a1d0d0f1c286e2d

  • Rtojas:

   Tik neišmanėlis gali lyginti Staliną su Hitleriu, kaip ir Landzbergį su Karbauskiu. Pirmieji dvidešimt penkis metus griovė valstybę, o pastarasis bando kelti iš likučių. Gal dar reiktų pasižiūrėti kas valstiečiams parinko vyriausybę. Būtų aiškiau.

   • Tvankstas:

    Rtojau, tik neišmanėlis gali nematyti tapatumų ir panašumų tarp Stalino ir Hitlerio, kaip Kominterno agento, kūrusio Bavarijos sovietų respubliką 1919 m. raudongvardiečių gretose, dariusio revoliuciją Miunchene 1923.11.08 pagal Kominterno instrukcijas, tarp bolševizmo (internacionalsocializmo) ir nacionalsocializmo, kaip bolševizmo išpuoselėto kūdikio Vokietijai, sudaužus kaktomis Vokietijos socialdemokratus ir komunistus, juk ir pirmoji pagalba grūdais badaujančiai Vokietijai 1933 m. vasary atėjo iš SSSR mažai kam žinant tada ir dabar iš Ukrainos, kuri mirė holodomore.

    • Rtojas:

     Tvankstai, tikros istorijos nežinai, o skleidi liberastinę propaganda.Ne pagalba, o pardavimas. Nes bolševikams reikėjo ir technologijų ir pinigų.Kodėl dar karui neprasidėjus, kai buvo okupuotas Pabaltijis, Bukovina ir Maldavija JAV nepratarė nei žodelio, o Rusijai skyrė tūkstančius tankų, lektuvų, šimtus tūstančių automobilių, milijonus tonų maisto ir tt. Paskaityk internete” Lendlizas”

     • Tvankstas:

      Visa bėda tame, kad žinau tai ir dar daug to, kas paprasčiausiai nėra perskaityta Rtojo, o A.C. Sutton ir dar keletas autorių aprašę, o skaito vienetai. Ką parašiau ankstesniame pasisakyme, tai remiasi istoriniais faktais, filosofiniu abiejų socializmų prigimties įrodymu ir jų atsiradimu iš vieno protinio centro.
      Gal būt pačiam nežinoma, kad Vokietijos pramonė (ir karo) 1933-41 m. buvo vystoma JAV technologijomis, patentais, statant gamyklas Vokietijoje.

  • kremlinei gaujai:

   kazkaip tos tamstos “pajegos” vata ir cesnaku trenkia?
   Be kremliniu – tikrines GAUJOS kisimosi jegos Lietuvoje nesunkiai issaikintu savo problemas ir santykius. Taciau juk darote viska kad Lietuvoje kuo daugiau nesutarimu butu.
   Taciau nepamirskite kad Lietuviai sugeba buti vieningi kaip ir 1991 Sausio ivykiu metu!

 7. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  1. Dabar, Konstitucija – Tautos svajonių sąrašas, išniekintas lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos.
  Todėl …
  2. Konstitucinis (teisėtas) valstybės perversmas. Savanoriai vadovai – į priekį.
  Ir …
  3. Dėmesio, Lietuvos gynėjams, tikroji konstitucija buvo bei yra t_i_k pirminio pavidalo, priimta 1992.10.25. Tekstas va čia
  e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.47BB952431DA

  • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

   (dėl aiškumo)
   Konstitucinis (teisėtas) valstybės perversmas – išmintingas
   p_r_i_s_i_t_a_i_k_y_m_a_s prie konstitucijos teiginių (evoliucija). Kai t_a_i prasidės – Tauta klestės.

 8. Kęstutis:

  Šiuo atveju – lėšų panaudojimo patikrinimas, tik kabliukas kaip teisėtai išvaikyti liberastinę “Siauro chebrytę”. Belieka tikėtis, kad kada nors, dar mums gyviems esant, LRT pataps visuomenine. Atsimenate tikriausiai kai visuomenininkai, dar prieš žemės referendumą, kreipėsi į LRT tarybą su prašymu skirti jiems 45 minutes laidai, savaitėje vieną kartą su savu žurnalistu?.. Štai jums ir atsakymas kiek to visuomeniškumo LRT belikę…

 9. seimo komisijai sėkmės:

  Linkiu seimo komisijai kieto stuburo, neišsigąsti pilamų pamazgų, patyčių iš ponų žurnalistų, nes šiame reikale jie visi solidarūs – ar visuomeninėje ar komercinėje žiniasklaidoje dirbtų. Eikite pirmyn ir jei jūs šį darbą atliksite – išmėšite LRT arklides, mes už jus balsuosime ir ateityje.
  R. Karbauskiui – užsispyrusiam žemaičiui, sveikatos, stiprybės ir saugotis mafijos keršto

 10. TV žiūrovas:

  Apie verslą, trąšas, grūdus tikrai plačiau nešnekėsiu… ne už savo pinigus, ne už valdžią, už mūsų laimę kaunasi didžiavyris

 11. markas:

  Kokios LRT norėčiau? Kai kiekvienas gali pasisakyti. Kai nė vienas nėra cenzūruojamas. Kai ginčai, diskusijos ne dirbtinės, o tikros – visi iš gatvės gali pasisakyti ir kibti viens kitam į atlapus. Te liaudis, stebinti TV, atsirenka, kas jai labiau priimtinas. Bet eteryje turi būti VISIEMS suteikta galimybė reikštis. VISIEMS. Jokių matoninių gaujų!

  • Žemyna:

   Dabar jie (ar tik ne iš ŽR išmoko?) kiekvieną, norintį įsijungti į laidos pokalbį su savo požiūriu ir mintimis, dar jam nė „Labas” pasakyti nespėjus, iš karto jį išmuša iš vėžių, užtildo SAVO klausimu – kad tik žmogus nepasakytų SAVO nuomonės ir neužduotų jų požiūrio neatitinkančio klausimo. Atrodo, pagarbus bendravimas ir kitų išklausymas pagal LRT yra blogybė.

   • markas:

    Paradoksas, sakyčiau, tame, kad Lietuvos ir lietuvių likimui neabejingi žmonės norėtų liberalizuoti LRT, o taip vadinami “liberalai”, užponavoję LRT, kaip tik ir įvedė ten cenzūrą, užperkamas laidas ir kitaminčių persekiojimą.

    • Tvankstas:

     Tas pat kaip Lietuvoje, taip ir Vokietijoje, Nyderlanduose, D. Britanijoje ar JAV, gal skirtumas tik toks – pagaliau LRT priaugo europinį ar pasaulinį lygį.
     Vien Vokietijoje dešimtys įžymiausių žurnalistų TV išvaryti iš darbo, jei tik pabandydavo nors kiek kalbėti ‘ne formate’.
     Atvirai kalbant, tai A. Siaurusevičiaus laikais LRT pasiekė reikiamą cenzūros lygį, kuris atitinka brandžių demokratijų standartus.

    • markas:

     // …Lietuvos ir lietuvių likimui neabejingi žmonės norėtų liberalizuoti LRT.., // ———- Visgi, neteisingai išsireiškiau: “liberalizuoti” – tai nepadaryti laisvesne. “Liberalizuoti” – tai kaip tik tai, ką ir padarė iš LRT liberalai: tiek vietinio apsivogusio elito projektų propaganda, tiek ir tarptautinių iškrypėlių grupuočių, linkusių įpiršti savo kaprofilinius eksperimentus mūsų visuomenei pristatymas ir palaikymas. Sakinyje keisčiau “norėtų liberalizuoti LRT” į “norėtų išlaisvinti ir ištraukti iš liberalinio prostitucijos liūno”. Tad, paradokso kaip ir nebelieka. Yra liberalinės padugnės, tapatinančios save su laisve ir tuo pačiu darančios, kad tos laisvės būtų kuo mažiau LRT, ir yra realiai viešumo LRT siekiantys dori, garbingi žmonės.

    • mociute:

     apie kokia “cenzura” cia kalbate?
     Nepatinka kad Lietuvoje randasi vis daugiau laisvu zurnalistu? Kad negalite susidoroti su neitinkanciais?
     Kad ir kaip kai kam to nesinoretu taciau tampame vis labiau europietiski ir teks susitaikyti kad kam nors pataikaujanciu zurnalistu nebeliks.
     Objektyvumas ir tikri faktai – stai ko reikia tokiai dar postokupacine “raudoniuke” tebeserganciai Lietuvai.

     • Tvankstas:

      Apie kokius laisvus žurnalistus Jūs kalbate, kur juos matote ?
      Jūs gal žinote, kiek ‘laisvų žurnalistų’ (nuo tiesos, nuo įvykių Lietuvoje) pranešė apie bado akciją prie prezidentūros šių metų vasarą ?
      Garbė Alkui ir dar keliems interneto prieglaudoje dirbantiems žurnalistams – jie skelbė.

 12. Gerinant LRT misijos vykdymą derėtų LRT radijo programose numatyti maždaug valandos trukmės poziciją, pvz., dabar esančių 11 val. radijo laidų vietoje, skirtą klausytojų nuomonei aktualiais vidaus klausimais garsinti. Pvz., dvi iš penkių savaitės laidų būtų skirtos auditorijos nuomonei reikšti. Galimybę kalbėti radijo laidoje programoje paskelbta tema geriausiai būtų suteikti pagal užsirašymo kalbėti eilę. Užsirašyti būtų reikalinga iš anksto. Jeigu norinčių kalbėti būtų daug, tokiu atveju teisę kalbėti gautų pagal eilę, kaip yra užsirašę. Dalyvauti tokioje laidoje neturėtų būti būtina atvykti į studiją, užsirašęsis joje dalyvautų per telefoną. .

 13. TV neobjektyvi:

  Teisingai pasielgė Seimo nariai ir Kultūros komitetas. TV negali būti išskirtinė tarp kitų biudžetinių įstaigų. Kaip ir visi – privalo aiškiai, skaidriai parodyti Seimui kaip naudoja mūsų visų biudžetinius pinigus. vadinasi visuomeniniu transliuotoju, o pataikauja tik kai kuriems politikams. Kodėl tyli apie liberalų pinigus buteliuose ir pan? O kritikuoja tik valstiečius. Kodėl konservatoriai gina ir nenori, kad mes visi žinotume kaip naudojami mokesčių mokėtojų pinigai? Ar todėl, kad apie juos nieko blogo nerašytų? Ar tai nėra papirkinėjimas? Jokio objektyvumo nėra, visos laidos šališkos.

  • Naisiniui:

   “skaidriai” pagal tamsta tai butu mazdaug – kritikuoti visus – kaltus ir nekaltus taciau valdanciuju kastos neliesti o i pokalbius kviesti tik “po repeticijos” ar su is anksto pakteiktais klausimais???
   Kaip per Putino metines press-konferencijas Maskvoje? Paskui dar rusiku nedubliuotu propogandiniu filmuku mesteleti,ane?
   Pasiziurekit kaip savo valdzia “sukuoja pries plauka” vokieciu, danu o ypac britu zurnalistai?
   Niekas ten neziuri nei i partine spalva nei i uzimamas pareigas (nei i valdomu zemiu ir kito turto dydi).
   Butent tas zurnalistas yra geras profesionalas kuris sugeba isnarstyti maksimaliai, butent zurnalistai ir apnuogina politiku gera pasiruosima valdyti ir nekompetencija kurios tarp Lietuvos politiku daugiau nei sveiko proto.
   Deja

 14. markas:

  Svarbiausia, mano manymu, kad būtų nuimti visi TABU. Blogiausia, kad “elertėšnikus” per laiką oligarchinės grupuotės taip išdresiravo, jog jie jau savaime išsiugdė savicenzūrą ir deda TABU patys nekalčiausioms temoms, net be papildomų nurodymų iš aukščiau. O tai jau liga.

 15. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Mes būsim ramūs saugūs ir klestėsim, kai:
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
  Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
  (Putino vadovaujamos bei) Lietuvoje pasilikusiųjų okupantų (lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gaujos visi veikėjai bus paviešinti ir nušalinti iš visų įstaigų;
  Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
  Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.

 16. Kaimietis:

  Gerai, kad pateikėt LRT sąskaitas, kitų dokumentų nuorašus. Nustebino netvarka, net visuomeninės organizacijos atsakingiau sutvarko finansinius dokumentus. Atrodo, kad kažkokie pateptieji, nereikia jiems atsiskaityti, nereikia paaiškinti, nereikia tvarkingų dokumentų. Visi žmonės iki paskutinio cento atsiskaito.
  Po spaudos konferencijos turėtų pradėti tyrimus atsakingos institucijos. Pažiūrėsim ar išdrįs. O mums tiesą pasakiusį Karbauskį vėl puls iš visų pusių. Linkim stiprybės.

 17. Dėl pinigų nežinau:

  Dėl pinigų nežinau, bet, kad LTV skleidžia tik konservatoriams ir liberalams palankias žinias visose laidose tai aiškiai matosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *