Skelbiamas papildomas ekspertų atrankos konkursas (0)

LKT seminarai 2016 m. | V. Budrio nuotr.

LKT seminarai 2016 m. | V. Budrio nuotr.

Lietuvos kultūros taryba skelbia papildomą ekspertų atrankos konkursą septynioms kultūros ir meno sritims. Paraiškas kviečiami teikti cirko, dizaino, fotografijos, šokio, tautodailės, archyvų ir muziejinių vertybių restauravimo ir konservavimo ekspertai. Paraiškų laukiama iki sausio 23 d., 12 val.

Gruodžio viduryje, paskelbtam kultūros ir meno ekspertų atrankos konkursui buvo pateiktos 224 pretendentų iš 29 Lietuvos miestų ir miestelių anketos. Aktyviausi šiame konkurse, buvo kultūros edukacijos ekspertai. Tačiau sulaukta nepakankamai cirko, dizaino, fotografijos, šokio, tautodailės, archyvų ir muziejinių vertybių restauravimo ir konservavimo ekspertų paraiškų ir nuspręsta šioms sritims skelbti papildomą atrankos konkursą.

Remiantis Lietuvos kultūros tarybos patirtimi ir sukaupta statistika, konkurse jau dalyvaujančių pretendentų skaičius gali būti per mažas norint užtikrinti visapusišką ir pilnavertį ir šių sričių ekspertinį vertinimą. Todėl kviečiame cirko, dizaino, fotografijos, šokio, tautodailės, archyvų ir muziejų atstovus užpildyti pretendento anketą ir tapti Lietuvos kultūros tarybos ekspertais, taip užtikrinant, kad visoms kultūros ar meno sritims būtų tinkamai atstovaujama Lietuvos kultūros tarybos finansavimo procesuose.

„Ekspertai – itin svarbi Lietuvos kultūros savivaldos grandis, jie būtini veiksmingai Lietuvos kultūros tarybos veiklai. Siekiame profesionalaus ir kokybiško kultūros projektų vertinimo ir skaidraus finansavimo, todėl kviečiame šių kultūros ir meno sričių profesionalus tapti Lietuvos kultūros tarybos ekspertais ir padėti įgyvendinti šiuo siekius“, – teigia Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė Daina Urbanavičienė.

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, turintys aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir (arba) meno kūrėjo statusą, ne mažesnę kaip vienerių metų darbo arba projektų ekspertinio vertinimo patirtį, ir ne mažesnę kaip trejų metų kultūros ir meno projektų įgyvendinimo patirtį. Lietuvos kultūros tarybos ekspertais negali būti kultūros ir meno organizacijų vadovai bei dvi kadencijas iš eilės Lietuvos kultūros tarybos ekspertais jau buvę asmenys.

Pretendento anketą, visą svarbią informaciją ir dokumentus galima rasti LKT interneto svetainėje www.ltkt.lt. Užpildytą pretendento anketą kartu su išsilavinimą ir/ar meno kūrėjo statusą patvirtinančių dokumentų kopijomis (1 dokumentas PDF formatu) reikėtų siųsti el. pašto adresu: ekspertai@ltkt.lt iki 2018 m., sausio 23 d., 12.00.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: