PPAR su kolegija gerins studentų praktinius įgūdžius (0)

panevezys.lt nuotr.

panevezys.lt nuotr.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR) su Panevėžio kolegija pradėjo įgyvendinti projektą „Praktika – studijų kokybės garantas“, kuriam skirta daugiau kaip 300 tūkst. Eur ES lėšų. Projekto trukmė 2 metai.

PPAR ir kolegijos tikslas – didinti studentų praktikos kokybę, kad įgytų pačių naujausių žinių ir gebėjimų, padedančių pereiti iš švietimo į darbo rinką.

Įgyvendinant projektą net 700 kolegijos studentų atliks sumaniąją praktiką įvairiose Panevėžio regiono įmonėse ir organizacijose. Pasak direktoriaus Gedimino Sargūno, norint parengti gerą specialistą visada reikia pasistengti: „Stengtis turi visi – švietimo įstaiga, darbdaviai ir praktikų vadovai. Mokydamiesi visi kartu galėsime išugdyti reikiamos kompetencijos darbuotoją, galintį sėkmingai integruotis į darbo rinką ir įveikti iššūkius“.

Todėl bus organizuojami specialūs mokymai Panevėžio kolegijos dėstytojams, praktikų vadovams, įmonių ir organizacijų mentoriams. Studentai, prižiūrimi mentorių, atliks sumaniąją praktiką įmonėje. Itin svarbu, kad jaunuoliai būtų įtraukti į organizacijos veiklą.

„Be mentoriaus tai sunku būtų įsivaizduoti, – sako PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius. – Mes visi kažkada pradėjome darbinę veiklą ir suprantame, kad jaunam specialistui labai reikia patyrusio darbuotojo, vadovo pagalbos. Todėl ir sumanėme šį projektą. Tikimės, kad kitokia studentų praktikų atlikimo sistema bus tęsiama, organizacijos iš šios patirties turės reikšmingos naudos“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *