Ramybės Jūsų namams! (0)

„Saulės arkliukai“, 2013, nr. 3. Viršelis.

„Saulės arkliukai“, 2013, nr. 3. Viršelis.

Štai ir vėl mes įkėlėme klaipėdietės profesionalės žurnalistės Janinos ZVONKUVIENĖS nuotraukas, nes labai jau atspindi ramią ir džiugią tuoj tuoj ateisiančių Kalėdų nuotaiką. Ne tik šventes atspindi, ir pačios Janinos sielą. Savo įrašus ji skelbia nepriklausomai nuo kieno nors norų ar prašymų, nepriklausomai ir savarankiškai skirdama juos savo gausiems draugams socialiniame tinklapyje „Facebook“. Tie palinkėjimai tokie mieli ir nuoširdūs, kad, manyčiau, galime juos visus priskirti ir sau, ir džiaugtis ramia širdimi, kad rašančioji apie darbščius, gerus, sąžiningus žmones, mums apie juos pasakojanti ir Žemaitijos grožį skleidžianti, pati tokia yra. Kitaip – nepamatytų, neįvertintų, pagaliau – ir nevažinėtų po Žemaitiją… DĖKOJAME Janinai už nesavanaudišką bendradarbiavimą, už neblėstantį profesionalumą, už gerumą.

Kaip žinia, „Saulės arkliukai“ jau dvejus metus leidžiami visiškai be jokios fondų paramos, viskas už dyka, viskas dykai, tik dėka bendraminčių. Ta pačia proga DĖKOJAME ir nenuilstančiam, jokio atlygio už savo darbą negaunančiam, dirbančiam iš idėjos Aleksandrui STABRAUSKUI, kuris parodo mums kiekvieną Žvėryno medinės architektūros detalę, visus struktūrinius elementus. Aukso vertės jo fiksacijos!

Dėkojame GAIVAI PAPRASTAJAI, teikiančiai žinių apie užsienio kultūrinį gyvenimą, DĖKUI, Gaiva, už originalius samprotavimus, už mums, sėsliesiems, nelabai prieinamą informaciją.

Dėkojame Onutei GAIDAMAVIČIŪTEI už etnokultūrines ir menotyrines publikacijas.

Dėkojame Deiviui SLAVINSKUI, kurio dėka įžengėme į orų ir įvykių kupiną Kauno kultūrinį gyvenimą.

Dėkojame muzikams Simonai JAŠAUSKYTEI ir Modestui KAPUSTINSKUI už visokeriopą kūrybą – ir tekstus, ir dainas.

Dėkojame Lietuvos etnologams dr. Žilvyčiui ŠAKNIUI, dr. Rasai PAUKŠTYTEI-ŠAKNIENEI, dr. PETRUI KALNIUI, Nijolei MARCINKEVIČIENEI, kalbininkui Kazimierui GARŠVAI, prof. etnomuzikologei Daivai VYČINIENEI, visiems akademinės bendruomenės mokslininkams, ETNINĖS KULTŪROS UGDYTOJAMS, nesavanaudiškai talkinantiems jauniesiems „Saulės arkliukams“. Labai Jums ačiū.

Dėkojame VISIEMS AUTORIAMS, bendradarbiaujantiems su „Saulės arkliukai“ iš idėjos, ne už pinigus, kurių mes neturime… ir neturėsime – toks kalėdinis Lietuvos kultūros tarybos nuosprendis vakar atėjo… Kaip Gaiva Paprastoji sako, tie, kas įeina į istoriją, visada palaidojami bendrame kape…

Dėkojame VISIEMS SKAITYTOJAMS, kurie dažnai mus net stebina ir džiugina, atsiversdami „Saulės arkliukus“ ir po mėnesio, ir po trijų, augindami peržiūrų skaičių ir iki keturių, ir iki keturiolikos tūkstančių. Ačiū Jums, kad skaitote, kad netekate pasroviui su visa masine kultūra, ačiū, kad domitės. Jūsų pripažinimas mums labai padeda, tik dėl jaučiamo bendrumo su Jumis mes nenuleidžiame rankų!

Ramybės Jūsų namams. Gerų šv. Kalėdų!

Beatričė Rastenytė, „Saulės arkliukų“ vyriausioji redaktorė

Kategorijos: Naujienos, Saulės arkliukai, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: