L. Balsys po mėnesio pertraukos grįžo į Seimą (0)

Linas Balsys | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Linas Balsys | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Linas Balsys po daugiau nei mėnesio pertraukos grįžo į darbą Seime. Jis savo sveikatos būklės nekomentavo, bet sakė visą tą laiką gydęsis –  lankėsi pas šeimos gydytojus ir stacionare.

L. Balsį kolegos parlamentarai kaltino, jog šis į darbą Seime atvyksta neblaivus, lapkričio 9 jis sutiko pasitikrinti blaivumą žurnalistų pasiūlytu alkotesteriu, tuomet jis pripūtė 1,82 promilės alkoholio ir netrukus išvyko iš Seimo. Teisėsauga buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl galimo vairavimo esant neblaiviam, tačiau jį nutraukė nesurinkę pakankamai įrodymų. Tuomet jis teisėsaugos sprendimą pavadino logišku, o alkoholio tikrintuvo parodymus – galbūt suklastotais.

L. Balsys kolegų teiginius apie jo išėjimą iš prezidentūros, šeimyninio gyvenimo aplinkybes, taip pat ir apie jo galimą neblaivumą būnant Seime vadino šmeižtu, bet nežada dėl to kreiptis į teismą.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako bendravęs su L. Balsiu ir tikisi, kad daugiau problemų nekils. V. Pranckietis sako neklausęs, nuo ko gydėsi kolega.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: